WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

maryska


Witam Panów bardzo cieplutko na przekór pogodzie trochę jakby zimowej 


  (2014/12/03 19:00)

Kowal73


Witam:) Portalowe leszcze:)Jakie nieładne stwierdzenie:)Tylko wrodzona skromność mi nie pozwala na wyprowadzenie z błędu:) Pozdrowionka dla wszystkich profesjonalistów i jeszcze większych sukcesów w zdobywaniu jakże niezapomnianych wrażeń podczas holu mniejszych i większych sztuk z naszych przetrzebionych wód:)) Jak to dobrze że jeszcze są też leszcze:))




Witam wszystkich :) Dziękujemy Ci Piotrze za pozdrowionka,i również życzymy Ci nie mniejszych wspaniałych jeszcze w tym roku połowów ......Duuuuużych okazów :) Witaj Mariolka, ha..mogę sobie wybrać ten kieliszeczek Środkowy ? Tak bardzo mnie przypomina rzekę pełną "wody" z rybkami :)))) Na zdrówko wszystkim...Może i Jaca się napije? :)))))) (2014/12/03 19:35)

zbynio 33


Dzień dobry z samego rana :). Mariola ja takiego samego jak Kowal poproszę :). Te kolorowe nie wróżą nic dobrego :).
Tryfta jeno profesjonalistów pozdrawia, a o amatorach zapomniał :). No to zdrówko wszystkich wędkarzy :).

https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t39.1997-6/p128x128/851571_488524107927701_1443411472_n.png (2014/12/04 10:56)

jacenty75


Witam,Zbyszek niech Ci dzisiaj będzie Barbara - Twoje zdrowie, czas przerwać Ciszę powyborczą:)) Mariolka uzupełniaj szkło jeno tą czystą:)
zbynio 33 toś mnie chyba wykrakał ten lód bo dzisiaj pojechałem sprawdzić i port w G.K. przymarznięty więc pozostaje tylko Wisła której ni kuta nie znam:( ale bez walki (czytaj zmarzniętego tyłka) się nie poddam:) (2014/12/04 11:20)

u?ytkownik187993


Witajcie wszyscy........ jacenty75 z tym lodem jesteś nie do zdarcia, na samą myśl dostaję spazmów, a o co chodzi to już sam wiesz ;) widze siebie juz na dnie, brrrrrrrrrrr (2014/12/04 11:26)

jacenty75


Miru, ja się jeszcze ani na ani pod lód nie wybieram bo na razie nie ma na co wejść żeby posiedzieć ale jak już konkretnie skuje to Ciebie też będę namawiał, ciepłolubna Ola dała radę to Ty nie spróbujesz?:)))) (2014/12/04 11:57)

zbynio 33


Jacku sorki z tym lodem :). Miał byc zart a wyszło jak zawsze :))).




No to pod tą Barbarę :)
(2014/12/04 13:32)

u?ytkownik187993


Miru, ja się jeszcze ani na ani pod lód nie wybieram bo na razie nie ma na co wejść żeby posiedzieć ale jak już konkretnie skuje to Ciebie też będę namawiał, ciepłolubna Ola dała radę to Ty nie spróbujesz?:))))




Hahahahaha...........wszystkie gwiazdy na śląsku wskazują że nie będzie takiego mrozu aby lód był tak wytrzymały abym mimo najszczerszych chęci na niego odważył się wejść ;) hahahahaha (2014/12/04 14:16)

jacenty75


Miru, ja się jeszcze ani na ani pod lód nie wybieram bo na razie nie ma na co wejść żeby posiedzieć ale jak już konkretnie skuje to Ciebie też będę namawiał, ciepłolubna Ola dała radę to Ty nie spróbujesz?:))))




Hahahahaha...........wszystkie gwiazdy na śląsku wskazują że nie będzie takiego mrozu aby lód był tak wytrzymały abym mimo najszczerszych chęci na niego odważył się wejść ;) hahahahaha

............. i nadejdzie taki dzień kiedy Wielka Niedźwiedzica wskaże drogę "Wielkiemu Niedźwiedziowi" kędy się po lodzie poruszać......... (2014/12/04 16:02)

u?ytkownik187993



............. i nadejdzie taki dzień kiedy Wielka Niedźwiedzica wskaże drogę "Wielkiemu Niedźwiedziowi" kędy się po lodzie poruszać.........


.............a Wielki Niedźwiedź zapadnie w sen zimowy i tyle go będzie widać ;) chyba że ? (2014/12/04 17:01)

tryfta


Zdrowia byłym górnikom. A tym obecnym tyle samo wyjazdów co zjazdów.Chociaż Barbary tutaj jeszcze nie mamy,może się jej doczekamy? Więc tak pić bez Barbary,trochę głupio,a co tam- niech impreza się kręci,niech się trunek leje i na zdrowie wszystkim służy:) (2014/12/04 19:27)

jacenty75



............. i nadejdzie taki dzień kiedy Wielka Niedźwiedzica wskaże drogę "Wielkiemu Niedźwiedziowi" kędy się po lodzie poruszać.........

Jakże się cieszę, że przy święcie Barbary światełko w tunelu zabłysło....
:)
Miru, byle do wiosny, ale przed tym... Lodzio-miodzio:))
 
..

.............a Wielki Niedźwiedź zapadnie w sen zimowy i tyle go będzie widać ;) chyba że ?
(2014/12/04 21:30)

Kowal73


Witam, witam :)
 A co to?, już zima, że niedźwiedzie kładziecie spać ? :) Jeszcze śniegu nie ma, mają czas :)))I nawet wiem, co jeszcze teraz robią.........zapasy miodu na długie zimne dni :))
                                W końcu mamy już weekend :)  A jutro mikołajki......Macie coś dla mnie? hehe, ja dla Was też:) (2014/12/05 16:57)

JancioW


Witam:)         Zimy na razie niema, ale dziś było zimno i do tego wiatr wiejący wzdłuż koryta
                rzeki. Zbyszku piwo owszem ale grzane:)



Piknik1
(2014/12/05 18:00)

CZzesio


Dobry wieczór :) Witaj Jancio :) Prawdziwy twardziel z Ciebie :))<okok> Kurcze, sopelki widać na żyłce ...

              (2014/12/05 18:22)

JancioW


   Czesiu   tylko żeby nie było kry i do tego  ciepłe ubranie.
                 
            No i herbatka z wkładką byle nie z taką:))



                  (2014/12/05 19:00)

maryska


Witam !! jutro Mikołajki , a że na Witajcie ostatnio sami panowie to życzę aby każde Mikołajki tak wyglądały 
  (2014/12/05 19:43)

CZzesio


Dobry wieczór  Mariolu :) Oj coś goluśka ta Śnieżynka ...a potem będzie "oj boli swędzi i piecze....urofuraginum czy coś tam "

Janku najważniejsze są te wkładki... i jedne i drugie, ważne żeby grzały i nie za dużo bo skutek będzie odwrotny ;)))
 


                     (2014/12/05 20:31)

Kowal73


No proszę.... Jaśko, Tyś na wodę jeszcze teraz wypłyną ?, no to już wiadomo czemu Czesio w ręku cały czas Grzańca w ręku trzymał :)))  hehe, bez wkładki to, to ucho dzbana nie utrzyma :)
Hejka Marysiu, zapoznaj nas z tą Twoją koleżanką, śnieżynką :)
             A gdzie świąteczna muzyka ? :))))))) 
      
(2014/12/05 21:33)

CZzesio


A śnieżynki na to :


    (2014/12/05 22:08)

zbynio 33


Dzień dobry z samego rana :). Na mazurach dziś pochmurno mglisto i mroźno, ale za to bezwietrznie :). Mam coś dla was chłopaki i dziewczyny na mikołajki :).
Zdrówka:).




Łoooo Mariola, ale śnieżynka :). Dzięki za życzenia i wzajemnie hahahahaha :)))))

(2014/12/06 10:44)

Kowal73


Witam w Mikołajki  :)

  He he, śnieżynki też tańcują :) 
        Dzięki Zbyszko za prezencik, to ja też coś dorzucę i poleje  :)
                                   Na zdrówko nam tu wszystkim :))
         
         



 
(2014/12/06 15:58)

Kowal73


Bym zapomniał, jedne buteleczkę śnieżynka zaniesie do Zbyszka @Zbynio5o :)
 Co by nam szybko wyzdrowiał :)
                          (2014/12/06 16:07)

maryska


Hejka wszystkim Zbyniu 33  na takiego Mikołaja to mogłabym się codziennie gapić hi hi  (2014/12/06 19:03)

Kowal73


Hejka, hejka, świętujecie? ..Jeszcze do końca Mikołajek 2 godz. pozostały :))))
 Zbynio, ale dziś była pogoda na szczupala :))) hi hi :))))
               
                               No cóż, jeszcze ino tylko dwie godzinki :))))))

(2014/12/06 22:28)