Zaloguj się do konta

WITAJCIE 2014

utworzono: 2014/01/04 12:51

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

CZzesio

Witam wieczorową porą :) Jacku możesz spodziewać się "armagiedonu" lodowo śniegowego ...
w tym tygodniu z kumplem "opłaciliśmy karty"  a  zawsze taka akcja z naszej strony wywołuję reakcję za strony zimy i wtedy mrozi i śnieży na całego ;)


         

CZzesio

Kurcze tyle się naprodukowała moja sekretarka z opisem rybki ....samca zdecydowanego ....mojego zmęczenia wiosennego a tu jakaś czupakabra zezarła mi 3/4 posta ....

Miłego wieczorku życzę wszystkim ...idę po odpoczywać


         [2014-01-16 18:10]

niutek40

Witam,No i co? Zamówione blaszki już przyszły a mrozu ani widu ani słychu....:(
Ola, obiecuje, że nie będę już dla Ciebie w tym temacie okrutny ale zlituj się i daj innym szansę pomarznąć na lodzie:) Szkoda, żeby takie cudeńka "rdzewiały" w ciepłym pudełku:)

Cześć Jacku widzę ,że błystki nowe czekają pierwsze wodowanie. Tak szczerze mówiąc te pod lodowe  łowienie widzę w ciemnych kolorach. My dzisiaj chodziliśmy po sklepie wędkarskim, to błystki braliśmy do ręki, w mormyszkach grzebaliśmy, kiwoki oglądaliśmy, nawet już wędeczkę fajną wybrałem i co z tego nic nie kupiliśmy, bo w sumie fajna jesień tej zimy :( A Ja kurna mam miesiąc wolnego.....A lodu ni chu-chu!        [2014-01-16 21:16]

bluehornet

Hmmmmmmmm [2014-01-16 21:54]

niutek40

Oooooo coś się koledze p*******ło, jaka wiosna?!. Zimę mamy:)







[2014-01-16 22:32]

Kowal73

I już w końcu po delegacji:)Jestem tu ,jestem późnym wieczorem  ,pomimo że się nie pojawiam ostatnio piśmiennie to .....
                                  Juterko się odezwę:);) [2014-01-16 23:00]

Kowal73

Ho ho,,No nie ,,3*C ,to jeszcze nie wiosna:):);) ,no ale?:);););)   ...a gdzie bazie ?,kotki?,,w marcu pewno?:);),,w sumie to już są  ,ale nad rzeką , szczerze?,,już je teraz widziałem:):);)
                   [2014-01-16 23:10]

Kowal73

Powitać Niucio,,ale kulig:););)  He he ,,a ja ino jedne pochodnie miałem na czterech ,wozem ja jechał i se tak śpiewał :)    ...jadą ,jadą kooonie,,,,,,,  [2014-01-16 23:14]

Kowal73

Dzień dobry :)  A Wy jeszcze spicie?,ale fajnie jest się wyspać we własnym domciu :) ,jadę zobaczyć jak się trą  (śćupaki)  .. Wspaniałego weekendu życzę:) [2014-01-17 08:30]

jacenty75

Dobry dzień,Dzisiaj rano pierwszy raz w tym roku łopatę do ręki wziąłem żeby podjazd do garażu odśnieżyć:)trochę sam się sobie dziwię ale czekam na ......... więcej dużo więcej!:) [2014-01-17 08:41]

Kowal73

Hi hi ,Jacku ja dziś wielki zapał nad wodę z rana dostałem ,powiem tak ,,,zajechałem ,wyszedłem z samochodu ,bombnełem przed nim na grzbiet i tyle se powędkowałem hehe:):) ,pada ciągle pada z nieba deszcz:) Ojjj , widzę że na kuter piękne błystki posiadasz? ,pożyczył bym ze dwa ,ino powiadają że na dorsze jednak to one będą teraz za małe:) ,na belony w Maju jednak ,oby się udało:)
Zbynio ,mnie ta Twoja rybka się też podoba ,hehe jaka podobna do dorsza:)
Czzesiu super sprawa ,nie ma jak to na rybach patrzeć w stronę wody ,a nie po krzakach czy aby ktoś z kontroli nie wychodzi:):)                        [2014-01-17 13:33]

jacenty75

 ...jadą ,jadą kooonie,,,,,,, 
Zbuchu, a nie ..........pędzą, pędzą saaanie.........:) [2014-01-17 13:36]

Kowal73

hehe mogło i tak to lecieć ,ino ja już tam wcześniej gąsiorek wody rozmownej popróbował ,i se tak to poszło:) ,hihihi i powiem ,że wszyscy jakoś różnicy nie widzieli:):):);)  [2014-01-17 13:46]

Kowal73

Patrz...Grześ z niecierpliwością na wiosnę czeka:) ,ojj będzie się działo pewnie ?,będzie się działo ,sprzęt już z nóżki na nóżkę przebiera:) chmmm ,choć raz bym chciał z pod lodu spróbować ,nabyłem praktyki i na zimowe połowy złapałem bakcyla:) [2014-01-17 13:50]

jacenty75

Zbychu, to się czem prędzej z Olą zmawiaj na te podlodowe wojaże bo ona też już praktykę i ubiór posiada a bakcyla to ma wrodzonego:) P.S. Bez żadnych okrucieństw:) [2014-01-17 14:43]

Roxola

Więcej nawet ! ...kiedy mi tylko czas pozwala, to na Propilkkach trenuję łowienie podlodowe   :)))
Można mnie czasem spotkać na serwerze WCWI u Erwina
;D [2014-01-17 17:53]

jacenty75

Cześć Ola,Propilkki fajna sprawa też sobie pykam ale nie w sieci jedynie single player Short Cup-y rozgrywam na Hard-dzie. Szkoda, że nie ma się wpływu na holowanie ryby ale przynajmniej trzeba jej poszukać żeby złowić.P.S. moja małżonka wścieka się jedynie jak nasz gracz wydaje różne dziwne acz naturalne odgłosy:) [2014-01-17 18:18]

edyta35

Witam z Wieczorka:))) No i u nas zaczęły się ferie, a wraz z tym przyszła też zima, trochę posypało białym puchem i od kilku dni mamy ok -5, więc mam nadzieję ,że to jest dobry zwiastun na podlodowe szaleństwo:)))) Ale widzę, że co poniektórzy już wiosny wypatrują, oj nie nie tak szybko, zima dopiero się zaczęła:)))

[2014-01-17 21:24]

robban

Ja tez witam wszystkich serdecznie. Witajcie , witaj Edytko. :))) [2014-01-17 21:43]

edyta35

Witaj Robercie:))) Jak tam u was zima przyszła? [2014-01-17 21:51]

robban

Tak, jest zima. Mrozi od tygodnia, leży trochę śniegu. Jutro idę zobaczyć nad jezioro , może jest już bezpiecznie ?? To za tydzień pierwsze pod lodowe łowy. [2014-01-17 22:18]

Kowal73

Witaj Edytko :),Witaj Olu :),Powitać Robercie:).   No tak ,u Was już zima? ,a u mnie plucha i dmucha ,coś ciężko może przez to ma dojść ta zima:)  Jutro do stolicy na lotnisko jadę ,to się przez chwile śnieżkami porzucam:)     Życzę Wam tu Wszystkim udanego weekendu:) ,a skoro zima już tak blisko  ,to hartować się powinno:):)                               [2014-01-17 22:21]

CZzesio

kobiety są gorące  aha aha ....

Dobry wieczór Wszystkim :)
Ooooo!!!! To jutro Zbychu będziemy oglądać foty z lotniska ;)))))

Startuje ,ląduje, ląduje,startuje, ląduje ....
[2014-01-17 22:49]

Kowal73

Powitać szanownego kolegę Czzesia :) ,ho kurtka wodna ,to aż tyle tam tego? ,to jak klucz odlatujących dzikich gęsi hihi ,ja w stolicy na lotnisku będę pierwszy raz ,no ,fotkę zrobię dla upamiętnienia:) ino cobym zdążył  bo jeszcze nie zasypało:)  [2014-01-17 22:57]

zbynio5o

Dzień Dobry Państwu. Wy sobie już łikendujecie a ja musze jeszcze kopnąć sie do Trzebini i nazod :((, piwko dopiero wieczorkiem.  Pozdrawiam uprzejmie :))) [2014-01-18 14:52]