Zaloguj się do konta

WITAJCIE 2014

utworzono: 2014/01/04 12:51

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73

Witaj Jacku:)..Troszkę oko mnie się przetrenowało hihi,,widać już pod ten wiek to mnie tak zostanie? [2014-01-09 08:04]

jacenty75

Witaj,A już myślałem, że zaspałeś na dobre a Ty sobie w najlepsze z rana "kija moczysz":))) [2014-01-09 08:10]

Kowal73

He he,,nie nie  ,to wspomnienia po nocnej zasiadce ,,,latem ,a tak se milusio powspominać:) ,zaczytałem się o tych wpisach do rejestru złowionych ryb,powiem że zdania tyle co wędkarzy:)   [2014-01-09 08:18]

jacenty75

Ja dwa lata temu 10zł musiałem zapłacić bo rejestru nie wypełniłem a teraz robię to w dniu oddania karty do opłaty. Jak dla mnie to nic nie wnosząca do niczego bzdura i dodatkowa papierologia.P.S. takie cosik mi z rana humor poprawiło ale czy czy tak na prawdę to jest się z czego cieszyć? - samo życie:) [2014-01-09 08:28]

Kowal73

He he ,Masz racje Jacku , w sumie tam jak widzisz gdzie teraz siedzę  ,to specjalnie pobrałem rejestr połowu ,gdy tam jechałem ,bo tak jest to wymagane , i nie miałem żadnego problemu potem z wpisem ,pisze potem ,bo na początku zostałem pouczony przez wspaniałą mi osóbkę:):)  ,,nie zgadniesz kto łowił zemną obok na Fotelu:):):)    ...Nie psując porannego humoru ,stawiam flachę i golonkę kto zgadnie kto łowił w tę noc koło mnie???:):);) [2014-01-09 08:31]

jacenty75

 ,,nie zgadniesz kto łowił zemną obok na Fotelu:):):)
............. Ola??? A propos  naszej koleżanki - nie to żebym był okrutny ale "co się odwlecze to nie uciecze" i w końcu mrozy przyjdą i .......... Ty już Ola wiesz co dalej........:)  [2014-01-09 09:36]

Roxola

:D   
Ola zrobiła Zbychowi wpis do rejestru, ale nie spała z Kowalem na fotelu  :)Ja tego poimprezowego poranka już byłam na zawodach 100 km w przeciwną stronę od Pławek...i sobie je wtedy wygrałam. 
Oj Jacku, gdybyś widział jakie ja tutaj modły odprawiam....   żeby była piękna wiosna tej zimy  :)Jak myślisz, czyja to zasługa, że pogoda wciąż na plusie ? [2014-01-09 09:59]

jacenty75

No to się oblizałem smakiem golonki, że o flaszce już nie wspomnę a nasza nowa "Pogodynka" niech się nie wygłupia - Ola, ja wczoraj przez internet zamówiłem 16 szt. całkiem fajniutkich blaszek podlodowych i rad bym je w tym sezonie wypróbować a przez to co Ty wyprawiasz to nawet bociany się już szykują do powrotu:) [2014-01-09 10:27]

Kowal73

Jacku jeszcze jest szansa ,,goloneczka ciepła dogorywa na grillu,,browarek w chłodziarce ,  .....,pomimo pogodynki jaką pogodę nam nie wskaże:)
Jadę zobaczyć nad wodę na zbiornik Jeziorsko,tak dla zabicia czasu i zorientować się co teraz tam na giełdzie łowią:) ,se tak rekreacyjnie:)     ..miłego dalszego dzionka Wam wszystkim życzę:)


[2014-01-09 10:36]

bluehornet

A figa z makiem a nie zima ...
[2014-01-09 16:47]

jacenty75

......... i Ty Brutusie (Blu) przeciwko nam.....:( Śniegu być nie musi ale tak żeby trochę pomroziło, tak dla zdrowotności jeno, bo kto by tam się na jakiś lód z wędką pchał - brrrrrrrrr! [2014-01-09 17:10]

bluehornet

Figusia z makusiem.. [2014-01-09 17:27]

Tomekoo

Ja będę teraz miał czas na pismakowanie gdyż będzie brak czasu na odległe wycieczki ...może w końcu wszystkie wpisy uda się opublikować , dziś na początek jeden poszedł znów ;-)))Pozdro


Tomku czytałem ,,, wspaniały opis ,nie wspomnę o emocjach ,ja zazwyczaj o tej porze to już na ciężko wędziska miałem ,muszę spróbować ,może też wszystkich i samego siebie zaskoczę:)




A dzięki Zbynio ;-)Ja gryzdam dalej jak mnie wena najdzie puszczę jeszcze kilka pismaków :-) [2014-01-09 18:16]

Zibi60

Witam.
"Oj Jacku, gdybyś widział jakie ja tutaj modły odprawiam....   żeby była piękna wiosna tej zimy  :)
Jak myślisz, czyja to zasługa, że pogoda wciąż na plusie ?"

Marzannę się topi aby zima odeszła, więc żeby przyszła trzeba utopić ...?
[2014-01-09 19:55]

CZzesio

Witam.
"Oj Jacku, gdybyś widział jakie ja tutaj modły odprawiam....   żeby była piękna wiosna tej zimy  :)
Jak myślisz, czyja to zasługa, że pogoda wciąż na plusie ?"

Marzannę się topi aby zima odeszła, więc żeby przyszła trzeba utopić ...?


Nie , nie topcie Grzesia ...On już więcej takich piosenek o lecie nie będzie wstawiał ...
Tylko ...hu ,hu ,ha nasza zima zła ... nie topcie Go ...

Grzesiu kurna ...śpiewaj tu ! no ...Hu hu ha ...

Dobry wieczór wszystkim ;)


            
[2014-01-09 20:29]

bluehornet

Nic z tego ...
[2014-01-09 20:43]

zbynio5o

Dobry wieczór. "Do lata będe szła " jejeje, jeje je uuuuuuuuuuł !!!  :))


No to dodrej nocki :)

[2014-01-09 22:44]

jacenty75

Witam,
Nie , nie topcie Grzesia ...On już więcej takich piosenek o lecie nie będzie wstawiał ... 
Tylko ...hu ,hu ,ha nasza zima zła ... nie topcie Go ... 

Bynajmniej chyba nie chodziło tu o Grzesia......:) Zbyszek dokładnie o tym samym pomyślałem czytając wypowiedź naszej koleżanki ale nie śmiałem nic sugerować:) [2014-01-10 08:21]

jacenty75

No dobra śniegu nie ma, mrozu nie ma to może chociaż po lodziku zaserwuje dla podtrzymania zimowego klimatu:) [2014-01-10 11:39]

robban

Witam wszystkich obecnych. Jak u Was z pogoda w waszych regionach ?? Pozdrawiam. [2014-01-10 16:03]

Kowal73

Powitać:)
  hehe Zimy Wam się zachciewa ?:),,,no jak widac droga do niej daleka ,u mnie za dnia 10*C ,wieje ino coraz to mocniej .
   Połowić bym tak szczerze chciał rybki z pod lodu:)
                         [2014-01-10 19:42]

zbynio5o

Coś tam Zbyszku na tym Jeziorsku podpatrzył, byłeś tam ? [2014-01-10 22:56]

Kowal73

Witaj Zbynio ,przejeżdżałem ino bo miejsca jak zwykle nie było,,moja trasa docelowa to POPÓW,nie daleko,,rozlewisko duże ,wiało i se nie porzucałem na blachę,,zestaw zmieniłem na ciężko i ino drobnica ,leszczyk i płoć ,szału nie było,,a mokradła ze hej,zakopałem się ale nie groźnie:)  samo już że nad wodą byłem,a wioło,hihi:) [2014-01-10 23:05]

zbynio5o

No właśnie, weekend sie zacząl i pogoda nam sie pipcy :) Ot, powód braku brań biełyj rybońku :))   [2014-01-10 23:14]

Kowal73

Hmmm ,Zbynio jakoś woda się podniosła ,ale jest przejrzysta ,dziwne,,,rybka pewno gdzieś w głębsze zagłębienia weszła ,nie wiem jak u Ciebie na Jeziorze? ,jeszcze się raz przejadę ale tu bliżej ,w krzaciorach będę szukał:)  ...hihi może Zbyszko mnie coś tu przed śniegiem nagoni?:):):) [2014-01-10 23:24]