WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Zibi60


Jurek bez kamienia nie wychodzę ! Od trzech dni nie wędkowałem z tego powodu, ale jutro nie odpuszczę, tym bardziej, że Ola łowi ! (2014/01/31 15:09)

CZzesio


      Dobry wieczorek :) U mnie to nawet nie wieje :( A polukało by sie przez windowa jak pipole gołuja po stricie ...


              


                (2014/01/31 18:19)

Kowal73


Powitać wszystkich:)
Ho ho, wionie wionie, hi hi, no, może nie aż tak jak u Czesia hi hi:),  temperatura to ino -3*C.

  Chmmm, zafascynowałem się ryba piłą, puszczają teraz na Animal, Planet, ciekawostki nie zwykłe, długość rybki do 2 m .,plus piła na nosie :) (2014/01/31 19:23)

bluehornet


Oops...



Poza tym - nie ma jak zimka ...




Naszym kolejom trza zaordynować taki wynalazek ( nie będzie gadania , że cyt: sorry ,taki mamy klimat :) )






Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/tag/zima/next/entry-6649614/








zbynio5o


Siedze i żre popcorn. Ktoś moje posty usuwa, ale mam to głęboko w środku gdzieś:) W realu nie miał by szans hehehe !

Witam, odwilż, orła dziś zaliczyłem prosto do kałuży, widok bezcenny :)

(2014/01/31 20:25)

Roxola


Czesio wiesz co mnie zastanawia ? Dlaczego te pipole trzymają ręce w kieszeniach :))
(2014/01/31 22:02)

Kowal73


JA SE TU O RYBACH,,,,, O PIŁACH, A TU ZA OKNEM ZADYMA HI HI :), PATRZCIE W WIADOMOŚCIACH.

Przewodniczący SLD Leszek Miller został w piątek wieczorem uderzony w Sieradzu przez nieznanego mężczyznę i oblany nieznaną substancją. - Ciężko powiedzieć, jak bardzo ucierpiał Leszek Miller - mówi Dariusz Joński, rzecznik SLD. Działacze Sojuszu złożyli w tej sprawie doniesienie na policję. Nie wykluczają, że wystąpią o ochronę osobistą dla b. premiera. Sprawca ataku uciekł. (2014/01/31 22:16)

Roxola


Ja widziałam Zbynio i nawet fotkę pstryknęłam :) ale rozjeżdża wielkością Witajcie :)
Zbychu lepiej przygotuj sobie alibi, bo sprawca zwiał ...będą poszukiwania i przesłuchania.

(2014/01/31 22:21)

Kowal73


Olu, oni tak z tymi rękoma w kieszeni, coby ich nie pociągnęli do odpowiedzialności za tego Milera :) :)  ,, se tak myślę :) :) (2014/01/31 22:21)

Kowal73


Hi hi, mam alibi, ,,ja tam se na rybach byłem:) :)
     (2014/01/31 22:43)

Roxola


Ja jutro będę :D ...i w niedzielę raczej też  (2014/01/31 22:55)

Kowal73


U mnie jeszcze  -3*C . jakoś niżej nie spada, za dnia ma się jeszcze ocieplić, myślę że dwa dni skoku temperaturki o 3 stopnie, to nie zaważy na kruchości lodu, ale trzeba być ostrożnym, życzymy Ci Olu wspaniałych i zadowalających wyników na łowieniu z pod lodu:)

   ..a tu mam dla Ciebie taki namiocik , jakby mocno wiało :)
           (2014/01/31 23:27)

zbynio5o


Witajcie :) Chorzów +7, ciepło pić sie chce, człowiek sie poci, ochłody szuka :)))

Uzupełniam nową sksynecke, mówcie co tam włożyć aby sie kiedyś przydało.

Wieczorkiem chętnie oglądne Wasze fotki z dzisiejszych połowów podlodowych. Narka:)

(2014/02/01 13:41)

CZzesio


Dzień dobry :) D.G. duuuuuuuuużo na plusie ...grubość lodu w oczku 5 cm .

Zbynio myślę ,że podstawą każdej skrzyneczki nie tylko wędkarskiej jest miarka ...cokolwiek to słowo znaczy ,przyda się na pewno ;) (2014/02/01 14:09)

bluehornet


No to do sksynecki ...











Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/tag/zima/next/entry-6649614/ (2014/02/01 15:21)

robban


Witajcie. Dziś u mnie STHLM. +1 , bylem nad jeziorkiem zobaczyć, jeden łapał blisko brzegu , pokrywa lodu 10 cm. Ja się boje chodzić jeszcze :) . Zapowiadają w plusie do końca nastepnego tygodnia , jak tak dalej pójdzie to nie powędkuję z lodu. :(((  (2014/02/01 15:27)

Zibi60


Ja dziś zjeździłem prawie 200 km, byłem na czterech łowiskach i...lipa ! Za to Ola !!!!!!!!!!!! (2014/02/01 15:54)

Roxola


Witajcie :)
Byłam, spróbowałam, nie zmarzłam, połowiłam...  i jeżeli tylko Pani Zima pozwoli, to będę na lodzie w każdy możliwy dzień - jutro na 100% powtórka. Brały głównie płotki, a nawet płoteczki...  do czasu aż pojawił się ten piękniś : (2014/02/01 17:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Roxola


Grubość lodu to 8-10cm - czarny, przeźroczysty. Dzień był ciepły bezwietrzny i słoneczny. (2014/02/01 17:45)

jacenty75


.....nie no pięknie Ola to nawet z pod lodu lina wyhaczy - super debiut - moje gratulacje:)Ja dzisiaj zaliczyłem dwie prywatne wody i ...... lipa jedynie jeden malutki szczupaczek i niezliczona ilość okonków jak palec. Poza tym nadal mocno wieje chociaż temperatura trochę wyższa -4C było. Ale nic to za tydzień będzie lepiej:) (2014/02/01 18:46)

Kowal73


No i proszę, mam wolną chwilkę, powiadam se tu zajrzę ,iii .., ku mojemu zdziwieniu nie dowierzam i dalej patrze,,,,Linek też ?, he he, Olu liczyłem na same okonki a tu taka niespodzianka dla wędkującego, i dla nas jako podziwiającego, gratuluje udanego wyjścia na lód:)              (2014/02/01 19:13)

bronek3021


U mnie lód 23 cm i trzy okonki. (2014/02/01 19:29)

CZzesio


Witajcie :)
Byłam, spróbowałam, nie zmarzłam, połowiłam...  i jeżeli tylko Pani Zima pozwoli, to będę na lodzie w każdy możliwy dzień - jutro na 100% powtórka. Brały głównie płotki, a nawet płoteczki...  do czasu aż pojawił się ten piękniś :









Dobry wieczór :) Noooo... kopara mi opadła ......;) Wielkie gratki Olu za całokształt :) Jeszcze w uszach słyszę słowa: "Jestem ciepłolubna,jestem ciepłolubna..." a tu nagła zmiana ..." będę na lodzie w każdy możliwy dzień " ...no cóż kobieta zmienną jest ;) Jeszcze raz gratuluje i podziwiam Cię Olu :)


                    (2014/02/01 19:44)

edyta35


Witam z wieczorka:))) Ja tak na chwilę wpadłam pogratulować koleżance pierwszego połowu z podlodu i oczywiście wspaniałego linka:))))Olu widzę, że wciągnęło Cię to, wiedziałam!!!:))) (2014/02/01 21:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Roxola


Dzięki wielkie za gratulacje :)
Bardzo chciałam złowić okonia, bo to ryba, którą kojarzę z wędkarstwem podlodowym :)Temperatura jest na plusie i chyba mało się nacieszę tą moją nową pasją wędkarską...nic to...  jutro jeszcze będzie bezpiecznie, a później będę czekała na mrozy. (2014/02/01 22:09)