WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73

Powiadają że za dwa dni ma zelżeć, w sumie to szkoda, węgiel jest,na głowę nie pada, w oczy nie dmucha,ojjj, muszę szybko na Sieradz, na zbiornik Próba,tam z lodu jeszcze połowic:)
  Niucio kliknij jak możesz te fotkę, aż dziw bierze:):):) (2014/01/25 21:07)

Kowal73

O, no proszę, jasny gwint, to usta poszczypało ? :)
  ńo to po małym ?, zdrówko Wszystkim i Wodnika:):)
                                  (2014/01/25 21:15)

niutek40

A widzisz czytam w twoich myślach, fotka już jest. Kurde wiesz co, ale myśli, to Ty masz!!! Niezły z Ciebie gagatek:))

(2014/01/25 21:15)

Kowal73

He he, ale się złożyło hi hi,no to ja jeszcze oderwę troszkę lodu do kieliszka, coby wódeczka nam się za prędko nie ociepliła:) (2014/01/25 21:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

niutek40

Fakt co jak co, ale wódeczka musi być zimna. Chyba ze to, ma być herbatka z prądem, ale tu powinien być spirytusik. U nas kiedyś mówiło się, że to grog lub, herbata z duchem. W sumie nie ważne, jak mówimy efekt ten sam. 

(2014/01/25 21:45)

bluehornet

Uffff - właśnie skończyłem przegląda i smarowanie sześciu kołowrotków kumpla ... ile tam śrubek i śrubeczek było ... o sprężynkach z przyzwoitości nie wspomnę ..
(2014/01/25 22:06)

Kowal73

Powitać kolekcjonera kręciołków:):), powiem tak,,,jak się smaruje tak się ponoć jedzie,,,,, no, łowi, hi hi, teraz to będą  robótkę robić :), a kijaszki też przesmarowane ?,ponoć olejem nie można, jestem zmuszony masłem:):), jest jakiś jeszcze inny sposób ?:),  nie mam na myśli smarowania tego do ustnie:):):):) (2014/01/25 22:19)

bluehornet

Kto smaruje ten stoi - kto posmaruje ten jedzie :) Kołowrotki były kumpla Kowalku , moje zrobione były jesienią , tak że teraz tylko łowić . (2014/01/25 22:32)

CZzesio

Dzień dobry z samego rana:) D.G.-10* i biało  ....czyli wszystko zaliczone, teraz może być już wiosna :))) (2014/01/26 08:56)

robban

Dzień dobry, prawie z południa. Stockholm -3 , i leży tylko śnieg ten co ostatnio popadał. :) (2014/01/26 11:17)

Kowal73

Witam wszystkich przed południem:), no,,, komu w droge temu już czas, wszędzie dobrze , ale  najlepiej to u siebie w domku:), achhhh, od jutra znowu ta szara rzeczywistość hi hi:):):)

Ciekawe co tam Jaca dziś wyłowi?:)

Czesio, ja jeszcze troszkę potuptam po lodzie, parę okonków wyłowie, i może być już wiosna hi:)
                                        (2014/01/26 11:55)

JancioW

Dzień dobry:) u mnie w piątek -18 i do tego wiatr, dziś tylko -10 a więc nie jest tak źle.
I właśnie przy tej temp, przydaję się moja jakże ciepła broda:))Na łodzie nie byłem dziś też nie pojadę, bo odwiedziła nas rodzinka no i posiedzieli my sobie, oj posiedzieli !!:)
Grzesiu chętnie podesłałbym Ci swoje kołowrotki, bo jakoś ciężko mi się  zabrać:)
Ja też preferuje o tej porze roku powyższą herbatkę, szczególnie na lodzie w termosie. (2014/01/26 12:14)

Kowal73

Spicie już ?,    no to spij-ta :) :) :),   ja rano też do pracy :) :) :)

(2014/01/26 23:12)

jacenty75

Witam ze śnieżnego poniedziałku,

Ciekawe co tam Jaca dziś wyłowi?:)
Byłem a jakże i sezon rozpocząłem - przepraszam rozpoczęliśmy z kumplem i było bardzo sympatycznie:) (2014/01/27 08:42)

jacenty75

Ten został pozyskany jako pierwszy i dlatego miał przywilej pozowania do zdjęcia. (2014/01/27 08:43)

jacenty75

A to już pierwsza w tym sezonie zimowym potencjalna kolacja. (2014/01/27 08:45)

jacenty75

....... i jeszcze cosik nowego się pojawiło nad "moim" łowiskiem - nawet nie zdawałem sobie sprawy, że przez tyle lat w "rezerwacie" mam zaszczyt wędkować:)
P.S. Witaj Janek:) (2014/01/27 08:48)

Kowal73

Witam:)  ...ho kurtka, Jacku ,, aleś mnie teraz zaskoczył, gratuluję pięknego połowu i... rozpoczęcia zimowego pod lodowego sezonu hehe:):)
 Okonie jak ta lala malowane, garbuski prze zemnie tak długo oczekiwane, jutro jadę, toś mnie chęci Ty narobił:):) ...A Ty ino czekaj jak się teraz Zbyszko dowie:),pewno całą Warte z wędeczką przejdzie w Częstochowie:), ojjj, jakie piękniutkie te okonie:) :) :) :) :)                        (2014/01/27 14:04)

jacenty75

Zbyszko - jak żeś Go nazwał pewnie jak zwykle wymierzy cios poniżej pasa i znokautuje nas okoniem takim jak moje wszystkie i myślę, że na jednym nie poprzestanie:)
Ale najbardziej to przed Olą respekt czuje bo "prawo frajera" też nie zna litości:)

Kowal, a gdzieś Ty takie "kokony" uwidział - wyglądają jak kadr z filmu "Obcy 18 - epoka lodowcowa":) (2014/01/27 14:25)

Kowal73

He he , Jacku te kokony to nie, nie w kosmosie :) , a bajeczne jak widać są , :), te lody, to ino tylko nad naszym Bałtyckim Morzem, :), tam gdzie w maju wypłynie się na belony:)
  ..Ojj, Ola będzie też pewno zachwycona Twym wspaniałym połowem:), i zaczną się czuję między Wami koleżeńskie tu w pokoju zawody hi hi hi hi:), który z Was większą wyłowi rybkę ? :) (2014/01/27 15:09)

robban

Witajcie. U mnie dziś tez -3. Pozdrawiam. (2014/01/27 16:08)

JancioW

Witaj Jacku:)
   Piękne okonie no i twarzowy kombinezon.  Trzymamy kciuki za Olę:) (2014/01/27 19:01)

Zibi60

Witam.
Gratki Jacku - piękne pasiaki, ja tylko maluchy dziś, ale nie poddaję się - jutro powtórka. Tylko martwią te duże skoki ciśnienia. (w sumie to będzie na co zgonić, jak rybki nie będą współpracowały) (2014/01/27 19:17)

Roxola

Witam Was wieczorowo  :)
Jacku, powiem szczerze, że nawet mnie ciągnie do zimowego wędkowania....  a prawo frajera zadziała na moja korzyść  :D Koledzy dziś łowili i lód jest już grubości 6cm - więc jeszcze 4cm,  wolny czas i ....wchodzę.Prawdopodobnie nastąpi to w sobotę albo niedzielę obecnego tygodnia, bo nadal mrozi.
Trzymajcie kciuki, nie tyle o rybę którą złowię ale o to żebym wytrzymała przynajmniej dwie godzinki :)Podobno najtrudniejszy ten pierwszy raz (a może to było - krok  ;) ...później będzie już z górki. (2014/01/27 20:59)

zbynio5o

Chciałbym zobaczyć to przejście z tyczki na podlodówke. Ola wstaw fotki jak na wiaderku siedzisz. A co tam, troszku sie pobawimy :)))

Powitać ponownie p. Jancia, oj chopie aleś sie zapuścił :)

A ja jutro do Milówki, póżniej Żywiecke i Międzybrodzkie a na koniec Wadowice. I znów mi przyjdzie światło zgasić, hehe. Pozdrawiam i byle do wiosny !!!

(2014/01/27 22:05)