WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio5o

Zdrowia i pomyślności w 2015. Do siego roku Panie i Panowie.Ja zmykam na domówke tym razem. Dobrej zabawy Wam życzę :)) (2014/12/31 18:04)

Kowal73

Ha, hi, hi,  Zbynio,, to Witaj w klubie, my w tym roku też z Monią w domu....No, na rynek wyskoczymy może, pierduchne petardę, pomyślę życzenie, wystrzelę z szampana I...........chyba się rozpłaczę , bo znowu o rok starszy :))))))))) 
                                                    (2014/12/31 18:23)

niutek40

Kochani na Nowy Rok życzę Wam pomyślności, potęgi miłości,samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Składa "Judasz" z żoną.

(2014/12/31 20:04)

rysiek38

Witam wszystkich i Dosiego ! (2014/12/31 20:33)

bluehornet

Najlepszego w Nowym Roku życzy blue .... (2014/12/31 23:32)

użytkownik187993

Koledzy i koleżanki wszystkiego naj, naj, naj............. (2015/01/01 17:18)

Kowal73

Witajcie wszyscy, ....jak by nie patrzył, to w sumie cały rok żeśmy się nie widzieli hi,hi, :)
Witam wśród żywych:)))    .....a gdzie ja te aspirynę miałem !???...:))))

Piękny rok ... i już nawet go nowy mamy 2015. Życzę Wam wszystkim zdrówka, uśmiechu na twarzy, wysokich wyników w poławianiu ryb, wspólnego zrozumienia i ciepła rodzinnego :)))
 ....a naszym tu Moderatorom i gospodarzom tegoż portalu, życzę nowych jak do tej pory  dobrych pomysłów, bezkonfliktowych forumowiczów i wytrwałości :)

Nowy rok się zaczął, a mnie zakąska się już skończyła, kurde wpadam do kuchni bo jak znowu Czakurrrr tu ruszy !?...Toooo !????....
     (2015/01/01 19:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dziś ciepło i deszczowo :). Widzę Kowal zagryzkę wspaniałą robi :). Kurcze jeszcze przez parę dni będę odczuwał skutki sylwestrowych tańców ;))). Zakwasy mam wszędzie dosłownie.... :)))). No, ale jak się bawić, to się bawić ;)).

Tu z żonką :)

To z Kolegą :)
(2015/01/02 10:09)

zbynio 33

Dzień Dobry:)Zbynio, to pamiętaj obiadek, truneczek i stóweczka. Zresztą Ty wiesz najlepiej :))Pozdrowionka dla wszystkich z Chorzowa.

Tak, tak ;))))). (2015/01/02 10:21)

Kowal73

Witam :) He, he, dziwi się, że zakwasy ma... "Tu z żonką...Tu z Kolegą"  chmmm,  hihihihihihi:)))))

Świetnie się Zbyszko bawiłeś, fajerwerki super, bynajmniej głośne były :) Ja, to jak kuzyn do mnie przyszedł, bo się dowiedział, iż ja w tym roku na białej sali, toooo... Aaa,już mamy nowy rok:)     Proponuję po takim malutkim, coby organizm szoku nie dostał :)))

(2015/01/02 12:08)

CZzesio

Witajcie w Nowym Roku ...

i stańcie se w rozkroku ...
ostatnio w mojej bajce,
 słoń zagrał na fujarce,
Pinokio nam zaśpiewał,
tańczyły wkoło drzewa ....
.. itd               No to za ten NOWY ROK !

(2015/01/02 13:28)

użytkownik180298

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich w miare normalnych -a oto coraz trudniej !
  (2015/01/02 15:13)

zbynio5o

hahahaha ! Czesio, takie zwidy jak w wierszyku to chyba nie po alkoholu ? Coś tam niuchnął ?Piękna kobitka Zbynio33, bal na sali to je to :))No i te śledzie ...mniam !Wreszcie jacyś normalni bo jak czytam innych... w wigilie na rybach w święta w sylwestra w Nowy rok, to mam wrażenie że oni z jakimi kaszalotami w domu mieszkają hehehe! (2015/01/02 15:33)

zbynio5o

Kochani na Nowy Rok życzę Wam pomyślności, potęgi miłości,samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Składa "Judasz" z żoną.

Niutek, to Ci proboszcz w tej szopce niewdzięczną role zapodał :)))

Ps. Chopy, a my tak na starej dacie jeszcze jedziemy, może Czesio coś pozmienia ? :)) (2015/01/02 15:36)

zbynio 33

Zbynio Kowalu, mięśnie bolą wszystkie ;))). Nawet te o których nie miałem pojęcia, że je mam ;))). Z Tobą zawsze się napije choć postanowienie jest jak u Czesia ;) żadnych sylwestrów przez rok ;))).

Siemanko Erniuś:). Dzięki za życzenia i wzajemnie :). W tym pokoju są sami normalni :).

Zbynio50 dzięki ;). Człowiek zapracowany, to se choć w tą jedną noc nie żałuje... ;)).

Wasze zdrowie :).
(2015/01/02 17:22)

rysiek38

Wtom Wszystkich w tym nowym roku! (2015/01/02 20:30)

CZzesio

Zamykam wątek i zapraszam do nowego:   WITAJCIE - 2015 -

(2015/01/03 08:15)