WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

CZzesio

Dzień dobry bardzo;)))) D.G. .... ZIMA TRZYMA :(

Specjalna dedykancja dla wszystkich miłośników łódek ;))

(2014/12/28 14:40)

rysiek38

He he - wole piwko ... Powitał ! (2014/12/28 16:04)

Kowal73

He, he, -, no to proszę Rysiu ....Piwko :)

A my tu w między czasie , po maluszku jeszcze zrobimy :) (2014/12/28 17:32)

Kowal73

Dzień dobry  .......czy też może Dobry wieczór?   
Niestety nie wypłynołem, ale........ popłynołem :((

Ojjj, widzę,że Jancio ma niezadowoloną minę, to słowo "popłynołem", mnie niepokoi :) Trzeba będzie się napić na te smutki, czyżby łódź sama odpłynęła, a Jancio za nią ?:))))
(2014/12/28 19:27)

jacenty75

Witam po świątecznej przerwie,
Chciało by się zanucić ........ jeszcze się tam żagiel bieli chłopców którzy popłynęli........:)))))
Janek, do środy jeszcze masz czas na wypad na łódkę (tak to bezpieczniej nazwijmy) a ja już świder i podlodówki ze strychu zniosłem bo wszystko wskazuje na to, że w przyszły weekend inauguracja sezonu podlodowego u mnie się odbędzie. (2014/12/29 08:46)

bluehornet

Jacenty - mówisz i masz :)

(2014/12/29 10:05)

CZzesio

Ojjj, widzę,że Jancio ma niezadowoloną minę, to słowo "popłynołem", mnie niepokoi :) Trzeba będzie się napić na te smutki, czyżby łódź sama odpłynęła, a Jancio za nią ?:))))

Dzień dobry :) Zbychu.... dlaczemu spuściłeś wodę z morza ?!

Nalewamy od nowa......... ;P (2014/12/29 11:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio

Rachu ciachu i po strachu... Księdzu nie musi się już bać ;) ... do następnej kolędy  ;) 

(2014/12/29 12:55)

JancioW

Dzień dobry:)    ..... A takie plany miałem z tym pływaniem:))  już byłem spakowany, już miałem wyruszać, a tu rodzina nadjechała ze swoimi...... (łódkami Bols)... no i zaczeliśmy Polsko-Szwedzkie rozmowy, oczywiście o rybkach, on też wędkuje, no i po płyneliśmy od wyspy do wyspy:))) (2014/12/29 14:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacenty75

no i po płyneliśmy od wyspy do wyspy:)))

Janek, powinieneś zmienić nick na Jancio-Kolumb-Odkrywca:)
Zbychu i CZesio jako Jezus Morze przestawiają - cuda, cuuuuda ogłaszają:) (2014/12/29 16:02)

CZzesio

Dobry wieczorek :)

Jacku ... ten gość od morza to był Mojżesz ;)

A tak w ogóle to do nowego roku pozostało :

Do Nowego Roku pozostało jeszcze:
2 dni 06:04:26
(2014/12/29 17:50)

użytkownik187993

Witam wszystkich, święta za nami , pozostał jeszcze Sylwek i znów w koło Macieja............praca - dom - ryby, żadnych zmian, i jak z tym wytrzymać :)) (2014/12/29 19:11)

jacenty75

Jacku ... ten gość od morza to był Mojżesz ;)

No pewno, że Mojżesz, - dzięki za sprostowanie ale to wszystko przez to, ze przez obfitą wieczerzę wigilijną na pasterkę nie dotarłem no i mi się się pomieszało i trochę zapomniało jak to tam wtedy było a na lekcji religii to ostatnio w szkole podstawowej byłem:)

Miru - mrozek narasta i mam nadzieję, że pamiętasz, że jesteśmy umówieni na/pod lód:)

(2014/12/29 20:38)

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dziś rano było -16 brrrrrrrrrrr :)))). Dziś spodziewam się gości ;))).
(2014/12/30 10:59)

zbynio5o

Dzień Dobry:)Zbynio, to pamiętaj obiadek, truneczek i stóweczka. Zresztą Ty wiesz najlepiej :))Pozdrowionka dla wszystkich z Chorzowa. (2014/12/30 13:14)

użytkownik187993

Miru - mrozek narasta i mam nadzieję, że pamiętasz, że jesteśmy umówieni na/pod lód:)

Witaj Jacku :) proszę o następny zestaw pytań ;) (2014/12/30 13:38)

CZzesio

Witaj Jacku :) proszę o następny zestaw pytań ;)

Witam :) D.G. minus troszkę ;) i posypało z rana też troszkę ;)

Hehehe...   Miru57  trzymaj się swojej wersji rękoma i nogoma ...nie ma to jak łowić rybki "ciepłą" porą :))

(2014/12/30 15:45)

użytkownik187993

Hehehe...   Miru57  trzymaj się swojej wersji rękoma i nogoma ...nie ma to jak łowić rybki "ciepłą" porą :))

Oooooo, właśnie Czesio, ja tam wolę to co lubię, ani to czołgiem ........ani to kopniakiem nikt mnie nie zmusi wejścia na lód chyba że na ..........ślizgawkę ;) lub miejskie lodowisko :)  (2014/12/30 19:39)

JancioW

Witam i życzę Wam w tym nadchodzącym 2015 dużo Zdrówka i taaaaakich rybek:))))

(2014/12/31 07:00)

Kowal73

Witajcie :) 
 Witam Was wszystkich serdecznie no i oczywiście, że z radością...:) :))))))No to w końcu niech już wystrzelą te korki Szampana i bawmy się wszyscy, aż do białego rana :)))Bo gdy kolejny rok mija, wciąż się coś zmienia, a i budzą się w tedy znowu nadzieje, rodzą się nowe marzenia:) oczywiscie , że O taaaaakiej rybie hi,hi :) No cóż ....Zdrówka Wam w nowym roku wszystkim tu życzę :)                  (2014/12/31 12:06)

zbynio 33

Dzień dobry :). Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Kolegom i Koleżankom z wedkuje.pl... Pozdrawiam i umykam do roboty jeszcze.... :))). (2014/12/31 13:26)

CZzesio

Dobry wieczorek :)   

Fajerwerki, śnieg, muzyka,
już szampana każdy łyka,
stary rok się w Nowy zmienia,
 przeto zdrowia,szczęścia ślę życzenia.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi .....

Kufel piwa to za mało ...

Litr szampana by się zdało ...

Trzeba opić wszelkie troski ....

By następny rok był boski....

Czego Wam i sobie życzę ;)

Udanej zabawy Sylwestrowej :) (2014/12/31 16:58)

Kowal73

No, to raz jeszcze:) Niech będzie ten kieliszeczek, przecie dziś jest co świętować  :))
 Puki jestem .....jeszcze w domu hi hi :))))     Czakuuuuuurr  ...., moi wspaniali znajomi :)

(2014/12/31 18:02)