Zaloguj się do konta

WITAJCIE 2014

utworzono: 2014/01/04 12:51

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75

Jacku ... ten gość od morza to był Mojżesz ;)
No pewno, że Mojżesz, - dzięki za sprostowanie ale to wszystko przez to, ze przez obfitą wieczerzę wigilijną na pasterkę nie dotarłem no i mi się się pomieszało i trochę zapomniało jak to tam wtedy było a na lekcji religii to ostatnio w szkole podstawowej byłem:)
Miru - mrozek narasta i mam nadzieję, że pamiętasz, że jesteśmy umówieni na/pod lód:)

[2014-12-29 20:38]

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dziś rano było -16 brrrrrrrrrrr :)))). Dziś spodziewam się gości ;))).

[2014-12-30 10:59]

zbynio5o

Dzień Dobry:)Zbynio, to pamiętaj obiadek, truneczek i stóweczka. Zresztą Ty wiesz najlepiej :))Pozdrowionka dla wszystkich z Chorzowa. [2014-12-30 13:14]


Miru - mrozek narasta i mam nadzieję, że pamiętasz, że jesteśmy umówieni na/pod lód:)


Witaj Jacku :) proszę o następny zestaw pytań ;) [2014-12-30 13:38]

CZzesio


Miru - mrozek narasta i mam nadzieję, że pamiętasz, że jesteśmy umówieni na/pod lód:)


Witaj Jacku :) proszę o następny zestaw pytań ;)







 


Witam :) D.G. minus troszkę ;) i posypało z rana też troszkę ;)

Hehehe...   Miru57  trzymaj się swojej wersji rękoma i nogoma ...nie ma to jak łowić rybki "ciepłą" porą :))


               
[2014-12-30 15:45]

Hehehe...   Miru57  trzymaj się swojej wersji rękoma i nogoma ...nie ma to jak łowić rybki "ciepłą" porą :))


Oooooo, właśnie Czesio, ja tam wolę to co lubię, ani to czołgiem ........ani to kopniakiem nikt mnie nie zmusi wejścia na lód chyba że na ..........ślizgawkę ;) lub miejskie lodowisko :)  [2014-12-30 19:39]

CZzesio

[2014-12-30 22:54]

JancioW

Witam i życzę Wam w tym nadchodzącym 2015 dużo Zdrówka i taaaaakich rybek:))))

 
                                                       [2014-12-31 07:00]

Kowal73

Witajcie :) 
 Witam Was wszystkich serdecznie no i oczywiście, że z radością...:) :)))))) No to w końcu niech już wystrzelą te korki Szampana i bawmy się wszyscy, aż do białego rana :))) Bo gdy kolejny rok mija,  wciąż się coś zmienia, a i b udzą się w tedy znowu nadzieje, rodzą się nowe marzenia:) oczywiscie , że O taaaaakiej rybie hi,hi :)  No cóż ....Zdrówka Wam w nowym roku wszystkim tu życzę :)                    [2014-12-31 12:06]

zbynio 33

Dzień dobry :). Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Kolegom i Koleżankom z wedkuje.pl... Pozdrawiam i umykam do roboty jeszcze.... :))). [2014-12-31 13:26]

zbynio5o

[2014-12-31 14:07]

CZzesio

Dobry wieczorek :)   

Fajerwerki, śnieg, muzyka,
już szampana każdy łyka,
stary rok się w Nowy zmienia,
 przeto zdrowia,szczęścia ślę życzenia.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

                                     


Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi .....



Kufel piwa to za mało ...



         
 Litr szampana by się zdało ...
 
                                     
 

Trzeba opić wszelkie troski ....

                                 

By następny rok był boski....


                 



Czego Wam i sobie życzę ;)

Udanej zabawy Sylwestrowej :)


[2014-12-31 16:58]

Kowal73

No, to raz jeszcze:) Niech będzie ten kieliszeczek, przecie dziś jest  co świętować   :)) Puki jestem .....jeszcze w domu hi hi :))))     Czakuuuuuurr  ...., moi wspaniali znajomi :)
                   [2014-12-31 18:02]

zbynio5o

Zdrowia i pomyślności w 2015. Do siego roku Panie i Panowie.Ja zmykam na domówke tym razem. Dobrej zabawy Wam życzę :)) [2014-12-31 18:04]

Kowal73

Ha, hi, hi,  Zbynio,, to Witaj w klubie, my w tym roku też z Monią w domu....No, na rynek wyskoczymy może, pierduchne petardę, pomyślę życzenie, wystrzelę z szampana I...........chyba się rozpłaczę , bo znowu o rok starszy :))))))))) 
                                                    [2014-12-31 18:23]

niutek40

Kochani na Nowy Rok życzę Wam  pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych  dni i mnóstwa cudownych i  wzniosłych chwil.
Składa "Judasz" z żoną.

                                 [2014-12-31 20:04]

rysiek38

Witam wszystkich i Dosiego !
[2014-12-31 20:33]

bluehornet

Najlepszego w Nowym Roku życzy blue ....
[2014-12-31 23:32]

Koledzy i koleżanki wszystkiego naj, naj, naj............. [2015-01-01 17:18]

Kowal73

 Witajcie wszyscy, ....jak by nie patrzył, to w sumie cały rok żeśmy się nie widzieli hi,hi, :)
Witam wśród żywych:)))    .....a gdzie ja te aspirynę miałem !???...:))))

Piękny rok ... i już nawet go nowy mamy 2015. Życzę Wam wszystkim zdrówka, uśmiechu na twarzy, wysokich wyników w poławianiu ryb, wspólnego zrozumienia i ciepła rodzinnego :)))
 ....a naszym tu Moderatorom i gospodarzom tegoż portalu, życzę nowych jak do tej pory  dobrych pomysłów, bezkonfliktowych forumowiczów i wytrwałości :)

   Nowy rok się zaczął, a mnie zakąska się już skończyła, kurde wpadam do kuchni bo jak znowu Czakurrrr tu ruszy !?...Toooo !????....
    
[2015-01-01 19:23]

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na Mazurach dziś ciepło i deszczowo :). Widzę Kowal zagryzkę wspaniałą robi :). Kurcze jeszcze przez parę dni będę odczuwał skutki sylwestrowych tańców ;))). Zakwasy mam wszędzie dosłownie.... :)))). No, ale jak się bawić, to się bawić ;)).

Tu z żonką :)


To z Kolegą :)

[2015-01-02 10:09]

zbynio 33

Dzień Dobry:)Zbynio, to pamiętaj obiadek, truneczek i stóweczka. Zresztą Ty wiesz najlepiej :))Pozdrowionka dla wszystkich z Chorzowa.

Tak, tak ;))))).
[2015-01-02 10:21]

Kowal73

Witam :) He, he, dziwi się, że zakwasy ma... "Tu z żonką...Tu z Kolegą"  chmmm,  hihihihihihi:)))))
Świetnie się Zbyszko bawiłeś, fajerwerki super, bynajmniej głośne były :) Ja, to jak kuzyn do mnie przyszedł, bo się dowiedział, iż ja w tym roku na białej sali, toooo... Aaa,już mamy nowy rok:)     Proponuję po takim malutkim, coby organizm szoku nie dostał :)))

[2015-01-02 12:08]

CZzesio

Witajcie w Nowym Roku ...

i stańcie se w rozkroku ...
ostatnio w mojej bajce,
 słoń zagrał na fujarce,
Pinokio nam zaśpiewał,
tańczyły wkoło drzewa ....
.. itd               No to za ten NOWY ROK !





                                         





                
 
[2015-01-02 13:28]

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich w miare normalnych -a oto coraz trudniej !
  [2015-01-02 15:13]