WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73

Dobry wieczór.... dobry, bo grono osób już tu widzę wspaniałych jest :) A gdzie reszta ekipy?, przykro że ich tu jeszcze nie ma.... A święta już ,,w sumie już :)))
Witaj Rysiu, jak widać to jednak jest, ten nasz Zbynio :) dawne czasy, a jednak....sprawdziły się słowa, które na głos przekazał nam kolega  Czesio hihihi :) Zbynio na Pławkach teraz Taaaaaaaaakie ryby łowi :))))
No to Czesio, niech będzie, po małym :)     
Jacku, robię zakład, że jak pojedziesz teraz 22 Grudnia do Jancia,,,,a ma w tedy imieniny, bo to obchodzi się tego dnia, są Jana :) To złowisz taką sztukę, że nam aż wyjdą oczy :):))))))

kurcze fota nie wchodzi  .. chmmm.

(2014/12/23 21:55)

Kowal73

Zbynio, w tych czasach to ja na ryby jeszcze rowerem jechałem i to ino po wałach, na damce, fajnie było, bo w sumie dorny pedałami nie rwałem jak teraz Ci tymi składakami  "Wigry 3" :)))))  he, he, taką akurat tu fotkę znalazłem, identyczny, ale ja jeszcze pompkę do niego miałem :))))    
                                      (2014/12/23 23:39)

Kowal73

Życzę razem z Moniką i Anią wszystkim Wam zdrowia, i aby te Święta Bożego Narodzeniabyły dla Was Bliskością i Spokojem, wspólnego obdarowywania się prezentami, dobrymi uczynkami, większości miłością :)                                                        (2014/12/24 10:42)

zbynio 33

Życzę razem z Moniką i Anią wszystkim Wam zdrowia, i aby te Święta Bożego Narodzeniabyły dla Was Bliskością i Spokojem, wspólnego obdarowywania się prezentami, dobrymi uczynkami, większości miłością :)                                                       

Dzieki i wzajemnie:). Szczególnie ta miłość w święta mi się podoba ;)))).

(2014/12/24 10:53)

JancioW

Witam  Świątecznie :))

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, że każdy wszystko usłyszy: i sanie w obłokach mknące, i gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie? Czekajmy - dziś cud się stanie.

(2014/12/24 11:10)

JancioW

Brawo Czesiu nareszcie mamy śnieg tej zimy:)) (2014/12/24 11:29)

jurek

Witam wszystkich.

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmijcie proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba

Dla wszystkich koleżanek i kolegów Jurek . S.
http://www.youtube.com/watch?v=3wtncVL3GRA&index=71&list=PL_hTTqRSFJenY1BMYmmo3luW0tUGywv3F
(2014/12/24 11:43)

ola86

Wszystkim bez wyjątku Forumowiczom składam Serdeczne Życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt. Oby te nadchodzące dni były dla Was piękne i radosne. http://youtu.be/SqHYC8nrQf0 (2014/12/24 17:00)

edyta35

Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobro wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc
na Was spłynie w świętą noc.   

Składają Niutkowie  

kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0002

(2014/12/24 23:36)

JancioW

Dzień dobry:)         Po wczorajszych kolacjach Wigilijnych zalecana jest gimnastyka poranna:)
   Oczywiście kto nie da rady, może się pod szkolić:))

(2014/12/25 09:11)

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana ;)))). Ja szkolę dwie śnieżynki :).

A kto tu choinkę dopiero ubiera ?:))).

(2014/12/25 16:32)

JancioW

Dobry wieczór:)  

Dzień dobry z samego rana ;)))). Ja szkolę dwie śnieżynki :).

Zbynio33  jesteś dobrym nauczycielem:)) .....melodia jakaś znajoma....

hosting (2014/12/25 20:03)

CZzesio

Uffffffff .... Jeszcze  zaliczyć Lany Poniedziałek i po świętach .........

(2014/12/25 21:34)

Kowal73

Kurcze, ale tego jadła, trzy dni świętowania to i w sumie tak za mało,,, ten Czesia poniedziałek też powinni wliczyć :)
 Powitać Wszystkich...Świątecznie jeszcze przede wszystkim :)
Zbyszko,,hi, hi... Jaca z Mariolką pomogli mnie te choinkę ubrać, i to już w ostatniej chwili :) Prezenty rozdane, każdy z nas zadowolony, ja aż trzy wędziska od Mikołaja dostałem, ale będzie teraz frajda nad wodą :) Rybki se mogą je teraz łamać :))))
Jancio, aby się już tak podszkolić to....ja poproszę o nr. telefonu do tej instruktorki, taki jakoś ja ociężały się teraz zrobił :))))))                                                                                                                (2014/12/25 22:16)

CZzesio

Kurcze, ale tego jadła, trzy dni świętowania to i w sumie tak za mało,,, ten Czesia poniedziałek też powinni wliczyć :)
 Powitać Wszystkich...Świątecznie jeszcze przede wszystkim :)
Zbyszko,,hi, hi... Jaca z Mariolką pomogli mnie te choinkę ubrać, i to już w ostatniej chwili :) Prezenty rozdane, każdy z nas zadowolony, ja aż trzy wędziska od Mikołaja dostałem, ale będzie teraz frajda nad wodą :) Rybki se mogą je teraz łamać :))))
Jancio, aby się już tak podszkolić to....ja poproszę o nr. telefonu do tej instruktorki, taki jakoś ja ociężały się teraz zrobił :))))))                                                                                                               

Witam w kolejny dzień Świąt ... teraz już wiem jakich:)))   Zabieliło okolicę i dalej  śniegiem napierdziela .

Zbychu  oto numer tel. 71 37 48 151 do tej pani ....zresztą ona już do Ciebie jedzie ....

(2014/12/26 10:34)

JancioW

Witam:)   W Toruniu piękna słoneczna pogoda z lekkim mrozem, chyba jutro wybiorę się na ostatnie pływanko w tym roku.

Zbyszku ja na Twoim miejscu zaryglował bym drzwi na wszystkie zamki,chociaż patrząc na gabaryty tej damy, nie wiem czy to coś da!:))

Zbychu  oto numer tel. 71 37 48 151 do tej pani ....zresztą ona już do Ciebie jedzie ....

(2014/12/26 12:01)

Kowal73

Witam Świątecznie :)Ale super, u mnie też przymrozek -3*C , Jancio nie daje za wygraną, jeszcze nad wodę powiada sobie że zajadzie :)))        Proponuje taki ciepły pokrowiec, na herbatkę :))       

Ojojojjj,,,ale sobie nawarzyłem tym nr. :))) chmm.. Na co ja go chciał !? ...teraz trza drzwi ryglować... Ha, ale mam chytry plan, na pewno po dłuższym podejściu, takim ciągle nie dotarłszy, może zrezygnuje w końcu i odpuści hihihi :)))
               Coby ino prądu nie brakło :))))))) (2014/12/26 14:05)

zbynio 33

Dzień dobry :). Na Mazurach dziś ciężki dzień się zapowiada;), ale damy radę:))). Haha Czesio dobra ta instruktorka;). Kowal na samą myśl cały tłuszczyk zgubił ze strachu;)))). Pozdrawiam wszystkich serdecznie :). (2014/12/27 07:01)

Kowal73

Witam :)   Fajnie że już zima, ale śniegu jeszcze u mnie nie ma.      -5*C. jeszcze tak do nowego roku i się na lód wyskoczy :) Ciekawe jak tam Jancio na tej rybaczce ? Coś go nie słychać, kto wie...może stoi jeszcze na łodziowodzie....:)))))                                      (2014/12/27 10:27)

CZzesio

Dzień dobry  :) D.G. -5 i słonecznie ...brrrrrrrrrrrrr.

Święta, święta i po ........ powspominać możemy ;))

(2014/12/27 11:37)

Kowal73

No tak,,powspominać :)  ..no i znowu ta szara rzeczywistość, w lodówce światło, pranie w pralce, odkurzacz już stoi na dywanie :)  Achhhh....Gdzie ten ,,Graal ?
    O.. Już znalazłem, zdrówka wszystkim :)                                                (2014/12/27 13:14)

Kowal73

Świętujecie jeszcze ?, a Kewina ..jak co roku obejrzeliście :)))))
(2014/12/27 21:30)

JancioW

Witam :)   Fajnie że już zima, ale śniegu jeszcze u mnie nie ma.      -5*C. jeszcze tak do nowego roku i się na lód wyskoczy :) Ciekawe jak tam Jancio na tej rybaczce ? Coś go nie słychać, kto wie...może stoi jeszcze na łodziowodzie....:)))))                                     

Dzień dobry  .......czy też może Dobry wieczór?   
Niestety nie wypłynołem, ale........ popłynołem :(( (2014/12/28 04:54)