Zaloguj się do konta

WITAJCIE 2014

utworzono: 2014/01/04 12:51

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana ;)))). Ja szkolę dwie śnieżynki :).

A kto tu choinkę dopiero ubiera ?:))).

[2014-12-25 16:32]

JancioW

Dobry wieczór:)  

Dzień dobry z samego rana ;)))). Ja szkolę dwie śnieżynki :).

Zbynio33  jesteś dobrym nauczycielem:)) .....melodia jakaś znajoma....

[2014-12-25 20:03]

CZzesio

Uffffffff .... Jeszcze  zaliczyć Lany Poniedziałek i po świętach .........

[2014-12-25 21:34]

Kowal73

Kurcze, ale tego jadła, trzy dni świętowania to i w sumie tak za mało,,, ten Czesia poniedziałek też powinni wliczyć :)
 Powitać Wszystkich...Świątecznie jeszcze przede wszystkim :)
Zbyszko,,hi, hi... Jaca z Mariolką pomogli mnie te choinkę ubrać, i to już w ostatniej chwili :) Prezenty rozdane, każdy z nas zadowolony, ja aż trzy wędziska od Mikołaja dostałem, ale będzie teraz frajda nad wodą :) Rybki se mogą je teraz łamać :))))
Jancio, aby się już tak podszkolić to....ja poproszę o nr. telefonu do tej instruktorki, taki jakoś ja ociężały się teraz zrobił :))))))                                                                                                                [2014-12-25 22:16]

CZzesio

Kurcze, ale tego jadła, trzy dni świętowania to i w sumie tak za mało,,, ten Czesia poniedziałek też powinni wliczyć :)
 Powitać Wszystkich...Świątecznie jeszcze przede wszystkim :)
Zbyszko,,hi, hi... Jaca z Mariolką pomogli mnie te choinkę ubrać, i to już w ostatniej chwili :) Prezenty rozdane, każdy z nas zadowolony, ja aż trzy wędziska od Mikołaja dostałem, ale będzie teraz frajda nad wodą :) Rybki se mogą je teraz łamać :))))
Jancio, aby się już tak podszkolić to....ja poproszę o nr. telefonu do tej instruktorki, taki jakoś ja ociężały się teraz zrobił :))))))                                                                                                               

Witam w kolejny dzień Świąt ... teraz już wiem jakich:)))   Zabieliło okolicę i dalej  śniegiem napierdziela .

Zbychu  oto numer tel. 71 37 48 151 do tej pani ....zresztą ona już do Ciebie jedzie ....

[2014-12-26 10:34]

JancioW

Witam:)   W Toruniu piękna słoneczna pogoda z lekkim mrozem, chyba jutro wybiorę się na ostatnie pływanko w tym roku.

Zbyszku ja na Twoim miejscu zaryglował bym drzwi na wszystkie zamki,chociaż patrząc na gabaryty tej damy, nie wiem czy to coś da!:))

Zbychu  oto numer tel. 71 37 48 151 do tej pani ....zresztą ona już do Ciebie jedzie ....

[2014-12-26 12:01]

Kowal73

Witam Świątecznie :)Ale super, u mnie też przymrozek -3*C , Jancio nie daje za wygraną, jeszcze nad wodę powiada sobie że zajadzie :)))        Proponuje taki ciepły pokrowiec, na herbatkę :))       

Ojojojjj,,,ale sobie nawarzyłem tym nr. :))) chmm.. Na co ja go chciał !? ...teraz trza drzwi ryglować... Ha, ale mam chytry plan, na pewno po dłuższym podejściu, takim ciągle nie dotarłszy, może zrezygnuje w końcu i odpuści hihihi :)))
               Coby ino prądu nie brakło :))))))) [2014-12-26 14:05]

zbynio 33

Dzień dobry :). Na Mazurach dziś ciężki dzień się zapowiada;), ale damy radę:))). Haha Czesio dobra ta instruktorka;). Kowal na samą myśl cały tłuszczyk zgubił ze strachu;)))). Pozdrawiam wszystkich serdecznie :). [2014-12-27 07:01]

Kowal73

Witam :)   Fajnie że już zima, ale śniegu jeszcze u mnie nie ma.      -5*C. jeszcze tak do nowego roku i się na lód wyskoczy :) Ciekawe jak tam Jancio na tej rybaczce ? Coś go nie słychać, kto wie...może stoi jeszcze na łodziowodzie....:)))))                                      [2014-12-27 10:27]

CZzesio

Dzień dobry  :) D.G. -5 i słonecznie ...brrrrrrrrrrrrr.

Święta, święta i po ........ powspominać możemy ;))

[2014-12-27 11:37]

Kowal73

No tak,,powspominać :)  ..no i znowu ta szara rzeczywistość, w lodówce światło, pranie w pralce, odkurzacz już stoi na dywanie :)  Achhhh....Gdzie ten ,,Graal ?
    O.. Już znalazłem, zdrówka wszystkim :)                                                [2014-12-27 13:14]

Kowal73

Świętujecie jeszcze ?, a Kewina ..jak co roku obejrzeliście :)))))
[2014-12-27 21:30]

JancioW

Witam :)   Fajnie że już zima, ale śniegu jeszcze u mnie nie ma.      -5*C. jeszcze tak do nowego roku i się na lód wyskoczy :) Ciekawe jak tam Jancio na tej rybaczce ? Coś go nie słychać, kto wie...może stoi jeszcze na łodziowodzie....:)))))                                     

Dzień dobry  .......czy też może Dobry wieczór?   
Niestety nie wypłynołem, ale........ popłynołem :((
[2014-12-28 04:54]

CZzesio

Dzień dobry bardzo;)))) D.G. .... ZIMA TRZYMA :(

Specjalna dedykancja dla wszystkich miłośników łódek ;))

[2014-12-28 14:40]

rysiek38

He he - wole piwko ... Powitał !
[2014-12-28 16:04]

Kowal73

He, he, -, no to proszę Rysiu ....Piwko :)

A my tu w między czasie , po maluszku jeszcze zrobimy :) [2014-12-28 17:32]

Kowal73

Dzień dobry  .......czy też może Dobry wieczór?   
Niestety nie wypłynołem, ale........ popłynołem :((

Ojjj, widzę,że Jancio ma niezadowoloną minę, to słowo "popłynołem", mnie niepokoi :) Trzeba będzie się napić na te smutki, czyżby łódź sama odpłynęła, a Jancio za nią ?:))))
[2014-12-28 19:27]

jacenty75

Witam po świątecznej przerwie,
Chciało by się zanucić ........ jeszcze się tam żagiel bieli chłopców którzy popłynęli........:)))))
Janek, do środy jeszcze masz czas na wypad na łódkę (tak to bezpieczniej nazwijmy) a ja już świder i podlodówki ze strychu zniosłem bo wszystko wskazuje na to, że w przyszły weekend inauguracja sezonu podlodowego u mnie się odbędzie. [2014-12-29 08:46]

bluehornet

Jacenty - mówisz i masz :)

[2014-12-29 10:05]

CZzesio

Ojjj, widzę,że Jancio ma niezadowoloną minę, to słowo "popłynołem", mnie niepokoi :) Trzeba będzie się napić na te smutki, czyżby łódź sama odpłynęła, a Jancio za nią ?:))))

Dzień dobry :) Zbychu.... dlaczemu spuściłeś wodę z morza ?!

Nalewamy od nowa......... ;P
[2014-12-29 11:30]

CZzesio

Rachu ciachu i po strachu... Księdzu nie musi się już bać ;) ... do następnej kolędy  ;) 

[2014-12-29 12:55]

JancioW

Dzień dobry:)    ..... A takie plany miałem z tym pływaniem:))  już byłem spakowany, już miałem wyruszać, a tu rodzina nadjechała ze swoimi...... (łódkami Bols)... no i zaczeliśmy Polsko-Szwedzkie rozmowy, oczywiście o rybkach, on też wędkuje, no i po płyneliśmy od wyspy do wyspy:)))
[2014-12-29 14:29]

jacenty75

no i po płyneliśmy od wyspy do wyspy:)))
Janek, powinieneś zmienić nick na Jancio-Kolumb-Odkrywca:)
Zbychu i CZesio jako Jezus Morze przestawiają - cuda, cuuuuda ogłaszają:) [2014-12-29 16:02]

CZzesio

Dobry wieczorek :)

Jacku ... ten gość od morza to był Mojżesz ;)

A tak w ogóle to do nowego roku pozostało :

Do Nowego Roku pozostało jeszcze:
2 dni 06:04:26
[2014-12-29 17:50]

Witam wszystkich, święta za nami , pozostał jeszcze Sylwek i znów w koło Macieja............praca - dom - ryby, żadnych zmian, i jak z tym wytrzymać :)) [2014-12-29 19:11]