WITAJCIE 2014

/ 2617 odpowiedzi / 513 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio5o

Miłego wieczoru :) (2014/12/16 20:15)

Kowal73

Miłego wieczoru :)

Hejka, hejka Zbynio, a gdzie to tam już umykamy ?, po małym by się zrobiło, no,,ale nie namawiamy :) Witam wszystkich , dopiero ja z roboty wrócił, gonie pieniądza bo mnie na prezenty już brakowało :)))) (2014/12/16 20:40)

Kowal73

Achhhhh, te święta :))))

(2014/12/16 20:45)

Kowal73

Witam, szał świąteczny w sklepach, nawet w dzień roboczy, ale tam z ciekawych rzeczy to ino jak zawsze :)))))  Zrób to sam, Młody technik, sklej modele .....I.... (2014/12/17 21:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73

Cosik tu cichutko, może jakiś trunek Sieradzkiej wystawię ? I tak tu sobie jeszcze posiedzę :)) (2014/12/17 21:07)

zbynio 33

Dzień dobry z samego rana :). Na mazurach dziś pochmurno, ale ciepło i bezwietrznie :). Na początek chciałbym przeprosić moderatora :), bo przeze mnie musiał się tłumaczyć sfrustrowanemu wędkarzowi :))). w sumie porównanie dwóch wedkarzy do siebie nie jest aż takim grzechem, a porównanie było trafne :))). (2014/12/18 09:56)

zbynio 33

No i o Zbyniu33 też ! Nie zapomnijmy ...Bana ma tylko na "wedkuje" ..."nęcić" może na spoko ;)
O ze Zbyniem zorganizujemy WC- ta. Dwa kije,  jeden żeby se kufajkę powiesic a drugim oganiać się od wilków ....

Dzięki za pamięć :). (2014/12/18 10:00)

zbynio 33

No tak, tak se myślę, myślę, gdzie ten Zbyniu33 ? Znikną ?  Że też tak łakome na tego Zbynia są te ....banany... Czyżby one Zbynia33 tak prędko dorwały ? 
    No to jeszcze gimnastyka przed snem i też już powiem wszystkim dobranoc :)))))))))))                        

Siemanko Zbyszku :). Co cie nie zabije, to cie wzmocni :). Tym razem sam poprosiłem o banana hahaha ;). Mam pytanie do mojego guru szczupakowego, czy by dało radę jeszcze szczupaka połowić, bo tak patrzę za okno to pogoda pasuje i mam chęć... :)? Jak myślisz Zbyszku? :) (2014/12/18 10:05)

Kowal73

Witam :)  Pięknie witam i o zdrówko wszystkich zapytam :)))))

Hoł, hoł, hoł,,,jest nasz szanowny koleżka Zbyszko, ......już widać wszystkie banany zeżarł, teraz ma chęć na rybę :)  Powiem tak, ja śpię i łowię, ale rano się budzę i mówię ,,,ale ja piękny sen miałem :))) Rzeczywistość jest całkiem inna, u mnie już zakaz połowu szczupaka, no i dobrze, pochwalić, pochwalić, niech się ociera, będzie ich mnóstwo na wiosnę. A za jakiś czas,  ...   Podbierak, dajcie podbierak :)                                      To się nazywa zdobycz (2014/12/18 17:32)

zbynio 33

Dzień dobry :). Kowal, koleżka Zbyszko rybek nie jada:))). Z tych co mają ości to jedynie karasie z dobrej wody :). Ale filetem z dorsza, czy śledziem nie pogardzę;). Wkurza mnie dłubanie ;)))). Reszta dla mnie jest niejadalna:))). Wolę skrzydełko od swiniaczka, czy kaczuszkę :). (2014/12/19 07:16)

jacenty75

Witam,U mnie niebywale świątecznie - leje, wieje i 9C na plusie. Niepotrzebnie łódkę na brzeg wytargałem to bym Mikołajowi zamiast sani wyczarterował:)
zbynio 33 - co to takiego skrzydełko od świniaczka? Czyżby boczuszek? Dobrze rozumuje? (2014/12/19 07:52)

zbynio 33

Cześć Jacku:). Ja tak mówię na golonkę:))). Niektórzy tak mówią na udziec :).

W tym roku święta zapowiadaja się rzeczywiście po wodzie :( i pewnie w następnej cześci zimy doj.ie mrozek konkret -30 :).
Ciekawe co nasz szanowny Kolega Czesio porabia ?:))))

(2014/12/19 09:51)

jacenty75

zbynio 33 - znaczy "golonko doda Ci skrzydeł.........." zwłaszcza gdy odpowiednio zakropiona i RedBul się chowa do szafy....:)))No tak i znowu wszystko sprowadza się do wspólnego mianownika \%/ ....... ale w końcu wekend no i prawie święta więc delikatny trening wskazany:) (2014/12/19 13:52)

zbynio 33

Jacku lubię taki mianownik :)))). No, ale do czego facet zdrowy może wszystko sprowadzać?:))) Jeszcze tylko kilka rzeczy przychodzi mi do głowy ;)))).

(2014/12/19 16:30)

jacenty75

Miało być - " Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań........."  - a jest - " Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby..........."Ja lubię Czerwone Gitary ale bez przesady:))
Dobrej, pogodnej, mroźnej i suchej nocy wszystkim życzę:) (2014/12/19 22:28)

Kowal73

Ha,,, śpita już ?  Bo ja zaczynam weekend, w końcu :)))
 Dobry wieczór wszystkim, jak to Jaca powiada, ciągle pada, latem to bym buszował już po krzakach i zbierał rosówki na suma :)Zima będzie, będzie, bo w końcu po co ja te gumy na zimowe zmieniał ?:)

(2014/12/20 00:16)

zbynio 33

Dzień dobry z rana:). Na Mazurach tak jak wszędzie :)))) więc nie bedę się rozpisywał ;)). Zbyszku gumy trzeba zmieniać po każdym użyciu. Nie tylko na zimę ;))))))).

W piosence mowa jest o Jacku ;)))). (2014/12/20 10:09)

zbynio5o

Witam Panowie:)  Jak tam przygotowania  świąteczne ? Fajnie sie kasiorke wydaje ? hehe. (2014/12/20 13:03)

Kowal73

Witam, ale ciekawostka, córa mnie takie cudo pokazała hihi :)  Czyżbym widział ...ino to co blisko ?:)))))))) (2014/12/20 14:35)

jacenty75

Witam,zbynio 33 - teraz wskazówek udzielasz, jak mi 40-cha na karku wybija, w liceum takie klimaty były by na czasie - ale i tak mnie rozbroiłeś tym kawałkiem i choć piosenka mi nie obca to nigdy nie doszukałem się tam swojego imiennika:))) (2014/12/20 16:31)

zbynio 33

Witam,zbynio 33 - teraz wskazówek udzielasz, jak mi 40-cha na karku wybija, w liceum takie klimaty były by na czasie - ale i tak mnie rozbroiłeś tym kawałkiem i choć piosenka mi nie obca to nigdy nie doszukałem się tam swojego imiennika:)))

Zupełnie przypadkiem na to wpadłem. Od razu pomyślałem o Szanowanym Koledze...;))))) Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wspomnieć :)))). Kurze 40 na karku, to ja 5 młodszy:)). Jest moc:)). (2014/12/20 17:13)

Kowal73

Witam wszystkich świątecznie Hoł, hoł, hoł :)))
  Kurcze, ze sklepu do sklepu, w domu zaś ino wypieki, te święta że tak powiem kiedyś mnie zrujnują, jeszcze choinkę trzeba ubrać :) ..no dobra, ją we wigilię :)
U mnie zamiast karpia będzie szczupak,, no cóż , to przecież też ryba :)

Zbyszko, powiadasz ..., gumy trzeba zmieniać po każdym użyciu. Nie tylko na zimę ;))))))).Hi hi, tak, po każdym użyciu, lato- zima, się tak zastanawiam, on już w takim wieku, ten samochód mój, że czy aby mu potrzebne jest wo gule teraz to ogumienie ? :) A przydała by się, przydała do niego jeszcze teraz już mała przyczepka :)  allle by ją woził, na ryby,,,, upsss, by chyba więcej w tedy spalał ? :)
Jeszcze tylko szyneczka i schabik do piekarnika i zamykam rozdział " Święta " :))) (2014/12/21 17:19)

tryfta

Witam:) Witaj zbyszku-kowalku,co ty na diecie jesteś:))) Cosik malutko tego mięsiwka,jakieś jabłuszka i cebulka-chyba nie do ciasta?:)). A szczupak to tyż ryba:). U mnie moja gosposia w kuchni rządzi a ja tak w ramach postu trochę tego,trochę tamtego skubnę.Jutro zaś będę wędził szyneczki,boczuś a kiełbaska już wisi na kijkach i zapach świąt pomału czuć w powietrzu:) (2014/12/21 18:11)

Kowal73

He he, ne,,ne,,,dieta po świętach dopiero będzie, to produkty na schabik po staropolsku :) Takowe troszku na słodko, a i też że usta to wykręca że nie wiadomo czy się człowiek śmieje czy do potrawy zniechęca hihi, co ja tam w gary babinie będę palce wsadzał he,he :)))Malusi tego, bo ja w tygodniu już troszkę zeżarł :)
  To może korzystając z okazji, napijemy się wszyscy jednego ? Ci co są i Ci których jeszcze tutaj nie ma.... a spraszamy :)))
                             Proszę, polej mi. ;) (2014/12/21 18:47)

zbynio 33

No to jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce:). Zdrówka :). (2014/12/21 19:07)