WITAJCIE

/ 7916 odpowiedzi / 1146 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Jędrula

Widzę Zbychu , ze nie wiesz co czynisz ? Dzisiaj się spać nie kładź , moje pulpeciki już do Ciebie jadą . Słyszały to ''...skup żywca '' , dodam , że nie były z tego zadowolone delikatnie mówiąc .

Mówiły coś o kastrowaniu i wsadzaniu czegoś w d...? Nie wiem co miały na myśli ?

(2011/10/27 16:20)

zbynio5o

he he he ! Czekam na nie, może jutro kupie se z 10 bułek i 4 lody bez kokao. (2011/10/27 16:25)

użytkownik57785

Zbyniu, oj radze kupić piekarnię i lodowiec. Spójrz jeszcze raz na te ......yyyyy.......na nie. (2011/10/27 16:56)

zbynio5o

haha ! No nie, po tym napewno  wylądowałbym na ojomie.

Założony nowy temat,  Sprawy Techniczne.

(2011/10/27 17:10)

Sebastian Kowalczyk

Starych i nowych kolegów witam w toku rozmów na boku. :) (2011/10/27 17:27)

Jędrula

Siema Seba (2011/10/27 17:34)

Sebastian Kowalczyk

Chciałem dać znaka, że jeszcze żyję :D jak się obrobię z robotą to wpadnę na dłużej poblablać z Wami. ;) (2011/10/27 17:40)

użytkownik61983

No co jest ! co tu taka cisza....................

(2011/10/27 18:43)

JKarp

Cześć
A niby mam się cieszyć, że idę do roboty w sobotę i niedzielę.
Wolę milczeć :-(
Janusz JKarp (2011/10/27 18:50)

Jędrula

Cześć
Janusz JKarp

heheheh , to prawda :)))))

(2011/10/27 18:54)

dario35

witam wszystkich (2011/10/27 19:16)

JKarp

Cześć
Janusz JKarp

heheheh , to prawda :)))))

Cześć

Ale za to za tydzień :-))))))))))))))))

No chyba, że z nieba będzie g... leciało

Janusz JKarp

(2011/10/27 19:41)

perwer

Powitać wszystkich ---Dario 35 dzisiaj na rybkach?

Synek mój dzisiaj był na badaniach ,przybiera jak dobry karpik.Będzie byk.

Kupiłem okazyjnie od gostka siatke wędkarską na allegro.Za 20 zeta,to nie kasa ,a opłacało sie (tzn,zobaczymy jak przyjdzie),ale zmierzam do tego, że było to około miesiąc temu.Jak kupowałem to przez Płace allegro ,czyli od razu przelew.Zapomniałem już o tej siatce ,a dzisiaj sms od tego gostka---witam pana czekam na przelew.Ja odpisuje jaki przelew? --gostek:czekam na przelew za siatke wędkarską .Myśle ....syyyneeek ,ja pintole .....okazało sie że nie ma odpowiedniej opcji w moim allegro włączonej---fest zakręt....

(2011/10/27 19:47)

dario35

Powitać wszystkich ---Dario 35 dzisiaj na rybkach?

Synek mój dzisiaj był na badaniach ,przybiera jak dobry karpik.Będzie byk.

Kupiłem okazyjnie od gostka siatke wędkarską na allegro.Za 20 zeta,to nie kasa ,a opłacało sie (tzn,zobaczymy jak przyjdzie),ale zmierzam do tego, że było to około miesiąc temu.Jak kupowałem to przez Płace allegro ,czyli od razu przelew.Zapomniałem już o tej siatce ,a dzisiaj sms od tego gostka---witam pana czekam na przelew.Ja odpisuje jaki przelew? --gostek:czekam na przelew za siatke wędkarską .Myśle ....syyyneeek ,ja pintole .....okazało sie że nie ma odpowiedniej opcji w moim allegro włączonej---fest zakręt....

na ryby to jutro nocka na swierklancu moze sie dolaczysz? (2011/10/27 19:52)

Mija

TA DAAA!!! Dobry wieczór Koleżankom i Kolegom :)
Na wstępie chciałam podziękować za zaproszenie, które mimo mieszanych uczuć z uwagi na wszelkie grupowe... hmmm... akcje z przyjemnością przyjęłam (sprawdzając najpierw z kim przyjdzie mi się pogrupować - rozumiecie, że towarzystwo do grupy trzeba odpowiednio dobrać ;) ).
Po pełnej lekturze posta zastanawiam się jednak jak mogłabym ubarwić szanowne zgromadzenie bo "kobiety są grzeczne" a i na erotyzm się tu krzywo patrzy ;) więc co ja robię tu u u co ja tutaj robię a a (lalala)...
No to na początek się grzecznie i zupełnie aseksualnie witam z Państwem :) (2011/10/27 20:08)

perwer

Dario 35 --zadzwonie z roboty jutro to pogadamy.

Mija --czyli to że jesteś tutaj Mija, mija sie z celem ha ha..taki żarcik ...Oczywiście miło powitać

(2011/10/27 20:13)

zbynio5o

Witam wieczorkiem.

Mamy nowy temat ( widoczny tylko dla członków grupy) . Tam składajcie Wasze pomysły, propozycje , można sie wypłakać .   Tylko tam można zje...ć modera itd. itp. :)

Jade na impre  na weekend.  Kto mógłby mnie zastąpić ?  Wasze propozycje w pokoju zwierzeń :)))  Chyba że ponownie mi zaufacie i ja wybiore.  To jak chcecie ?

(2011/10/27 20:14)

bluehornet

Cześć Kasia  !!! :))
a i na erotyzm się tu krzywo patrzy ;) - a kto ci takich głupot naopowiadał ??!!

Aaa - i co ze sprawa twojego avatarka ???!!! :)))))
(2011/10/27 20:17)

Jędrula

Witam wieczorkiem.

Mamy nowy temat ( widoczny tylko dla członków grupy) . Tam składajcie Wasze pomysły, propozycje , można sie wypłakać .   Tylko tam można zje...ć modera itd. itp. :)

Jade na impre  na weekend.  Kto mógłby mnie zastąpić ?  Wasze propozycje w pokoju zwierzeń :)))  Chyba że ponownie mi zaufacie i ja wybiore.  To jak chcecie ?

Ja tu pilnować będę z urzędu ale jak widać chyba nie będą tu potrzebne jakiekolwiek interwencje .

(2011/10/27 20:19)

Jędrula

Acha , siemka z wieczorka :) (2011/10/27 20:19)

bluehornet

Tylko tam można zje...ć modera itd. itp. :) - Jondruś - chcesz się załapać ???:))))))))) (2011/10/27 20:21)

zbynio5o

Witam Cie Mija. Rozkręć te towarzycho . Tobie wolno wszystko. :))) (2011/10/27 20:22)

edyta35

Witam koleżankę teraz nie jestem już tu osamotniona w tym męskim gronie, (2011/10/27 20:26)

bluehornet

Jondrula - tu je dama dla ciebie !!!
Tylko popatrz na napis na tablicy !!! :))) (2011/10/27 20:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.