WITAJCIE

/ 7916 odpowiedzi / 1146 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jacenty75

Dzięki Janusz, nastepne (jak złapie) ........ a zresztą nie bedę obiecywał bo chcieć to mogę (mimo szczerych chęci) a wyjdzie jak zawsze. (2012/04/02 20:38)

Kowal73

no jest jaź, bedzie Małgosia. Ładny ,ładny.Zbigniew jak tam okna na Świat,jest ruch w interesie. 
Zbynio ...wiem że pewnie śledzisz temat to napisz co tam słychac,kiedy na wódeczke sie umówimy --pozdrawiam wszystkich wytrwałych.

Witam Darku..wyskoczyłem na chwile do sklepu,okna?hi hi he he kurcze pracy mnóstwo,zamiast ludzie jedzenie na święta kupować ..to oni okna hihi,po pracy mam hopla i nad wodę rekreacyjnie.Ale pizga...a jak mnie z tamtą dziś wygoniło he he . (2012/04/02 21:03)

Kowal73

Darku ...bierz który chcesz,jak coś to doleje,może Czesio tez na browara wbije hehe,Janusz i Jacek tez miło proszeni.
(2012/04/02 21:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio

Cześć :)))  Ludzie wolą całe okno wymienić niż myć szyby ...zresztą jak porządna firma działa to nawet szybki wypucuje :))

Ktoś coś o piwku wspominał
(2012/04/02 21:44)

Kowal73

witam Czesiu,Darek tak na noc wódeczka szczuje ale ja dziś tylko browarek.he he . (2012/04/02 21:50)

zbynio5o

Powitać fajni ludziska !

Ano nie było mnie chwilke. W piątek żegnałem mojego kuzyna rówieśnika za Krakowem. On to, ok. 40 lat temu  zaraził mnie łowieniem rybek w małej wiejskiej rzeczce. Kijek z leszczyny, nici, korek z wina, chaczyki ze szpilek. Zapewne wiecie o czym mówie. Ryczałem jak bóbr że Go już nie ma. Rzeczka też wyschła. Całe dzieciństwo stanęło mi przed oczami.

Ale życ trzeba i szanować każdy dany nam dzionek :)

Ps. Wódeczki Darku, pewnie że bym sie napił hehe ! Pisałem Ci, 12 maj - słomiany wdowiec przez tydzień, można by cosik zmontować nad jeziorkiem. Kto sie pisze ?

(2012/04/02 22:01)

Kowal73

Cześć Zbysio, przyjmij od mnie najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia :( .jak masz życzenie to poczęstuj się browarkiem na te smutki. ja już umykam,dobranoc wszystkim. (2012/04/02 22:16)

Kowal73

Dzień dobry Wszystkim,kto rano wstaje to......pracę dostaje hi hi ,nie chce się ale za coś kołowrotek kupic trzeba.Bez wietrznie i tylko 5*C. (2012/04/03 07:17)

CZzesio

Dzień dobry:) Dąbrowa G. 28*C w Słońcu .... :))) zbyt piękne , żeby było prawdziwe ...a jednak :)) (2012/04/03 14:11)

zbynio5o

Ale pięknie dzisiaj. Witam.

Jak byście nie mieli co robić z rencami, to tzymajcie kciuki za RUCH :)))

(2012/04/03 16:13)

Kowal73

Witam ponownie ,ja do pracy a ojciec wędki i nad rzekę,..o kurcze ,na czerwonego robaka złowił 14 sztuk o wymiarze 20 cm.plocie ..Oj co nie która szorstka,czyżby tarło? (2012/04/03 17:40)

Kowal73

Oj...coś tu nie za cicho? Właśnie wróciłem od ojca,ponieważ rozmowa przez telefon nie dała mi takiej satykfakcji i wiary jak w realu.,,chwaląc sie jakie to sztuki i ile....cha..ale się cieszył..dopiero w tym roku taki wynik,wyciągnąłem nawet od niego łowisko ... łowił na rz.Warcie oczywiście i w miejscowości //Włyń//to prawda że są ostre//mają na sobie tartkę ,ale to nie wygląda na ikrę//także proponuje koledzy ,...nad wodę..., i obejrzeć to zjawisko,ja to już jakoś wytrzymam do maja. (2012/04/03 19:40)

CZzesio

Cześć :) witam wieczorową porą :))  Oj kusisz Zbychu kusisz .... a pasowało by złowić karpika na święta :)) hehehe (2012/04/03 19:54)

jacenty75

Witam,

Ja miałem dzisiaj chytry plan, żeby po pracy skoczyć i zobaczyć jak tam "moje" jazie się czują i ............. kochana małżonka rano wysoka gorączka + inne dolegliwości i po pracy zamiast nad wode to w kolejke do lekarza pojechałem. Na szczęście udało mi się wyskoczyć na 20 min żeby "podkarmić" co mam nadzieje zaowocuje wkrótce. Ale tej pogody to do teraz nie mogę sobie darować.

(2012/04/03 20:01)

Kowal73

Powitać Kolegę Czesia,kusić nie kusić... hi hi ,ja za szczupakiem czekam do maja,opowieść ojca prawdę mówiąc zaciekawiła mnie tym tarłem.Nie kłamał.A karpik to na święta jednak by się przydał. 29tego.dopiero zawody,to może w tedy dopiero się uda.hi hi hehe. (2012/04/03 20:05)

CZzesio

Dzień dobry z samego rana :) D.G. +11 i Słoneczko :)  Miłego dzionka :) (2012/04/04 08:27)