Zaloguj się do konta

Witajcie.

utworzono: 2011/10/26 14:41

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

obcy91

Ha! Przyjęto mnie do grona, witajcie :)  [2011-10-26 17:10]

bluehornet

Nooo  Jaruś - to je tooo !!! A nie to co na focie Jędrka !!!
[2011-10-26 17:12]

Witam ............ dziękuje za zaproszenie i przyjęcie do tego grona :)) [2011-10-26 17:59]

bluehornet

Aaaaaaa - cześć Mirek !!!
 
Panowie i ...... ( może się jakaś zjawi ? ) - nie zapominajmy - grupa jest widoczna dla wszystkich , a tylko członkowie grupy mogą  pisać posty - na prośbę Pana Założyciela tej grupy proszę o zachowanie kultury i nie przeginanie ze zbytnią erotyką .
[2011-10-26 18:08]

Jędrula

Aaaaaaa - cześć Mirek !!!
 
Panowie i ...... ( może się jakaś zjawi ? ) - nie zapominajmy - grupa jest widoczna dla wszystkich , a tylko członkowie grupy mogą  pisać posty - na prośbę Pana Założyciela tej grupy proszę o zachowanie kultury i nie przeginanie ze zbytnią erotyką .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokładnie , minimum to bikini :))))

[2011-10-26 18:10]

Witaj  Jędrula ...............wiem że masz w swojej Stajni niezły dorobek swego życia ale proszę pozostaw Je na jakiś czas w zaciemnionym/niewidocznym dla Nas miejscu ..............:) [2011-10-26 18:15]

bluehornet

Racja - brrrrrrrrrrrrrrrrr , ło ranyyyyyyyy !!!
[2011-10-26 18:23]

Racja - brrrrrrrrrrrrrrrrr , ło ranyyyyyyyy !!!


Jedną , dwie to jeszcze można z przymrużeniem oka strawić ale Jędrula czasami się zapomina i czuje się ze swoimi syrenkami jak na wybiegu ............... [2011-10-26 18:26]

withanight88

.........i się zaczęło.......:(((((((((( 




Mnie tez ostatnio ładna okładka skłoniła do obejrzenia :))) :

http://www.sadistic.pl/mycie-auta-vt90947.htm [2011-10-26 18:36]

Łukasz chyba o to Ci chodziło..............

 

[2011-10-26 18:47]

A to nie jest Jędruli auto? [2011-10-26 18:57]

withanight88

Łukasz chyba o to Ci chodziło..............

 





Tak o to tylko jak wejdziesz w link, który podałem to na poczatku filmik bardzo ładnie sie zapowiada , a tu nagle taki ZONK :) [2011-10-26 19:01]

bluehornet

Sorry , że byłem dłuższą chwile nieobecny , ale oglądałem wielce interesujący melodramat w innym wątku .
A propos auta , to taki kaszalot by przy próbie umycia HUMMERA pogniótł !!!
[2011-10-26 19:40]

Jędrula

 

Ja Wam dam troliska jedne ! Obrażacie moje rusałkiiiiiiiiiiii !!!??? Uważajcie bo mam czarnego pasa w karate ! Przeproście NAS !

[2011-10-26 19:49]

bluehornet

Przeprraszammmm ....
[2011-10-26 19:54]

o kutwa Jędrula ale wystawiasz foczki a raczej morsiki [2011-10-26 19:59]

perwer

Jędruś prosze Cie....

Wchodze na forum i jak patrze na to wszystko to piękną ostoją spokoju będzie ten wątek,mam nadzieje.

Mam psa 3,5 letnia bestia .Od urodzenia mojego syna zaczyna głupieć i robić po złości.Dzisiaj pierwszy raz od chyba 3 lat dostał--a wprawdzie dostała w ciery.Nie do poznania--znacie temat czy to przejdzie,bo pies wyprowadza nas z równowagi --a nie chce go prać bo nie mam sumienia.

[2011-10-26 20:03]

psisko jest zazdrosne  i to sie raczej nie zmieni 6 lat temu miałem ten sam problem po urodzeniu mi się curci 3 miesiące i nerwy póściły jak pies przewrócił wózek i prawie ugryzł dziecko.Naszczęście teściowie mieszkają na wsi i chętnie przyjeli nowego struża na etat.Teraz gdy jeździmy w odwiedziny pies nas nie zna tak sie pogniewał ,a córa to do kojca nawet podejść nie może. [2011-10-26 20:12]

Darek, to jest norma. Pies ma "coś" nowego w domu, a te rasy nie tolerują nowych. Musicie uważać. [2011-10-26 20:13]

psisko jest zazdrosne  i to sie raczej nie zmieni 6 lat temu miałem ten sam problem po urodzeniu mi się curci 3 miesiące i nerwy póściły jak pies przewrócił wózek i prawie ugryzł dziecko.Naszczęście teściowie mieszkają na wsi i chętnie przyjeli nowego struża na etat.Teraz gdy jeździmy w odwiedziny pies nas nie zna tak sie pogniewał ,a córa to do kojca nawet podejść nie może.






Jak juz dostał kojec, to jesteście u niego spaleni, a pies ma uraz do końca życia.

[2011-10-26 20:14]

Darek, jak najczęściej pozwalajcie psu wąchać dzieciaczka, niech asystuje przy wszystkim, co koło dziecka robicie, ale zawsze miejcie nad tym rękę. Nie odpędzajcie go, nie krzyczcie, bo pies będzie kojarzył dziecko z czymś dla niego złym i niebezpiecznym. Niech go wącha, poliże, leży przy nim.... Ale zawsze higiena. [2011-10-26 20:17]

bluehornet

Darek , przejdzie jej , przedtem ona była oczkiem w głowie państwa , ale teraz " pojawił " się ktoś ważniejszy , wymagający dużo troski i opiekuńczości , a piesio stal się tylko zazdrosny . U mojego brata było to samo , jak mu się urodziła trzecia córka - psiunia ( 3,5 kg ) będąca oczkiem w głowie starszych córek po prostu zgłupiała i na jakiś czas stała się zazdrosna  !!! Chcąc zwrócić na siebie uwagę tu coś rozbiła , tam poszarpała , skonsumowała nawet kapcia , co jej się wcześniej nie zdarzało - tak że tylko odrobina cierpliwości cię ratuje .
[2011-10-26 20:18]

Moje córki wychowywałem na grzbietach (w przenośni i dosłownie) Rottweilerów i Dogów. NIGDY żaden pies nie warknął na dziecko nawet obce. [2011-10-26 20:19]

oj brakuje nam pupila żona płacze do dziś jak na niego patrzy a co zrobić innego jak chodzi o dobro dziecka? [2011-10-26 20:19]

Darek , przejdzie jej , przedtem ona była oczkiem w głowie państwa , ale teraz " pojawił " się ktoś ważniejszy , wymagający dużo troski i opiekuńczości , a piesio stal się tylko zazdrosny . U mojego brata było to samo , jak mu się urodziła trzecia córka - psiunia ( 3,5 kg ) będąca oczkiem w głowie starszych córek po prostu zgłupiała i na jakiś czas stała się zazdrosna  !!! Chcąc zwrócić na siebie uwagę tu coś rozbiła , tam poszarpała , skonsumowała nawet kapcia , co jej się wcześniej nie zdarzało - tak że tylko odrobina cierpliwości cię ratuje .






100 % racji. Pies też jest zdziwiony nowym członkiem "stada" i zabiega o utrzymanie swojej w nim pozycji.


[2011-10-26 20:21]