WITAJCIE

/ 7916 odpowiedzi / 1146 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

obcy91

Ha! Przyjęto mnie do grona, witajcie :)  (2011/10/26 17:10)

bluehornet

Nooo  Jaruś - to je tooo !!! A nie to co na focie Jędrka !!! (2011/10/26 17:12)

użytkownik61983

Witam ............ dziękuje za zaproszenie i przyjęcie do tego grona :)) (2011/10/26 17:59)

bluehornet

Aaaaaaa - cześć Mirek !!!

Panowie i ...... ( może się jakaś zjawi ? ) - nie zapominajmy - grupa jest widoczna dla wszystkich , a tylko członkowie grupy mogą  pisać posty - na prośbę Pana Założyciela tej grupy proszę o zachowanie kultury i nie przeginanie ze zbytnią erotyką .
(2011/10/26 18:08)

Jędrula

Aaaaaaa - cześć Mirek !!!

Panowie i ...... ( może się jakaś zjawi ? ) - nie zapominajmy - grupa jest widoczna dla wszystkich , a tylko członkowie grupy mogą  pisać posty - na prośbę Pana Założyciela tej grupy proszę o zachowanie kultury i nie przeginanie ze zbytnią erotyką .

Dokładnie , minimum to bikini :))))

(2011/10/26 18:10)

użytkownik61983

Witaj  Jędrula ...............wiem że masz w swojej Stajni niezły dorobek swego życia ale proszę pozostaw Je na jakiś czas w zaciemnionym/niewidocznym dla Nas miejscu ..............:) (2011/10/26 18:15)

bluehornet

Racja - brrrrrrrrrrrrrrrrr , ło ranyyyyyyyy !!! (2011/10/26 18:23)

użytkownik61983

Racja - brrrrrrrrrrrrrrrrr , ło ranyyyyyyyy !!!

Jedną , dwie to jeszcze można z przymrużeniem oka strawić ale Jędrula czasami się zapomina i czuje się ze swoimi syrenkami jak na wybiegu ............... (2011/10/26 18:26)

użytkownik61983

Łukasz chyba o to Ci chodziło..............

(2011/10/26 18:47)

withanight88

Łukasz chyba o to Ci chodziło..............

Tak o to tylko jak wejdziesz w link, który podałem to na poczatku filmik bardzo ładnie sie zapowiada , a tu nagle taki ZONK :) (2011/10/26 19:01)

bluehornet

Sorry , że byłem dłuższą chwile nieobecny , ale oglądałem wielce interesujący melodramat w innym wątku .
A propos auta , to taki kaszalot by przy próbie umycia HUMMERA pogniótł !!! (2011/10/26 19:40)

Jędrula

Ja Wam dam troliska jedne ! Obrażacie moje rusałkiiiiiiiiiiii !!!??? Uważajcie bo mam czarnego pasa w karate ! Przeproście NAS !

(2011/10/26 19:49)

użytkownik47420

o kutwa Jędrula ale wystawiasz foczki a raczej morsiki (2011/10/26 19:59)

perwer

Jędruś prosze Cie....

Wchodze na forum i jak patrze na to wszystko to piękną ostoją spokoju będzie ten wątek,mam nadzieje.

Mam psa 3,5 letnia bestia .Od urodzenia mojego syna zaczyna głupieć i robić po złości.Dzisiaj pierwszy raz od chyba 3 lat dostał--a wprawdzie dostała w ciery.Nie do poznania--znacie temat czy to przejdzie,bo pies wyprowadza nas z równowagi --a nie chce go prać bo nie mam sumienia.

(2011/10/26 20:03)

użytkownik47420

psisko jest zazdrosne  i to sie raczej nie zmieni 6 lat temu miałem ten sam problem po urodzeniu mi się curci 3 miesiące i nerwy póściły jak pies przewrócił wózek i prawie ugryzł dziecko.Naszczęście teściowie mieszkają na wsi i chętnie przyjeli nowego struża na etat.Teraz gdy jeździmy w odwiedziny pies nas nie zna tak sie pogniewał ,a córa to do kojca nawet podejść nie może. (2011/10/26 20:12)

użytkownik57785

Darek, to jest norma. Pies ma "coś" nowego w domu, a te rasy nie tolerują nowych. Musicie uważać. (2011/10/26 20:13)

użytkownik57785

psisko jest zazdrosne  i to sie raczej nie zmieni 6 lat temu miałem ten sam problem po urodzeniu mi się curci 3 miesiące i nerwy póściły jak pies przewrócił wózek i prawie ugryzł dziecko.Naszczęście teściowie mieszkają na wsi i chętnie przyjeli nowego struża na etat.Teraz gdy jeździmy w odwiedziny pies nas nie zna tak sie pogniewał ,a córa to do kojca nawet podejść nie może.

Jak juz dostał kojec, to jesteście u niego spaleni, a pies ma uraz do końca życia. (2011/10/26 20:14)

użytkownik57785

Darek, jak najczęściej pozwalajcie psu wąchać dzieciaczka, niech asystuje przy wszystkim, co koło dziecka robicie, ale zawsze miejcie nad tym rękę. Nie odpędzajcie go, nie krzyczcie, bo pies będzie kojarzył dziecko z czymś dla niego złym i niebezpiecznym. Niech go wącha, poliże, leży przy nim.... Ale zawsze higiena. (2011/10/26 20:17)

bluehornet

Darek , przejdzie jej , przedtem ona była oczkiem w głowie państwa , ale teraz " pojawił " się ktoś ważniejszy , wymagający dużo troski i opiekuńczości , a piesio stal się tylko zazdrosny . U mojego brata było to samo , jak mu się urodziła trzecia córka - psiunia ( 3,5 kg ) będąca oczkiem w głowie starszych córek po prostu zgłupiała i na jakiś czas stała się zazdrosna  !!! Chcąc zwrócić na siebie uwagę tu coś rozbiła , tam poszarpała , skonsumowała nawet kapcia , co jej się wcześniej nie zdarzało - tak że tylko odrobina cierpliwości cię ratuje . (2011/10/26 20:18)

użytkownik57785

Moje córki wychowywałem na grzbietach (w przenośni i dosłownie) Rottweilerów i Dogów. NIGDY żaden pies nie warknął na dziecko nawet obce. (2011/10/26 20:19)

użytkownik47420

oj brakuje nam pupila żona płacze do dziś jak na niego patrzy a co zrobić innego jak chodzi o dobro dziecka? (2011/10/26 20:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik57785

Darek , przejdzie jej , przedtem ona była oczkiem w głowie państwa , ale teraz " pojawił " się ktoś ważniejszy , wymagający dużo troski i opiekuńczości , a piesio stal się tylko zazdrosny . U mojego brata było to samo , jak mu się urodziła trzecia córka - psiunia ( 3,5 kg ) będąca oczkiem w głowie starszych córek po prostu zgłupiała i na jakiś czas stała się zazdrosna  !!! Chcąc zwrócić na siebie uwagę tu coś rozbiła , tam poszarpała , skonsumowała nawet kapcia , co jej się wcześniej nie zdarzało - tak że tylko odrobina cierpliwości cię ratuje .
100 % racji. Pies też jest zdziwiony nowym członkiem "stada" i zabiega o utrzymanie swojej w nim pozycji.
(2011/10/26 20:21)