WITAJCIE

/ 7916 odpowiedzi / 1146 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

ryukon1975

Jak tradycja to tradycja :)  Ze słonecznej  Dąbrowy Górniczej punktualnie o 15:14 wita Wszystkich Czesio .... temperatura 36,6*C...

Witam z podkarpacia  temperatura ?Świetna?Mój pies ma zabawę!

Aż mi temperatura skoczyła na 37* ...bo On się tak na mnie  patrzy  ;) hehehe
Ładne psisko i takie mądre spojrzenie ma
.

Tak ma.patrzy teraz na mnie i myśli weź mnie do domu tam ciepło.:)))))))))
i jak go nie wziąć.? (2011/10/28 17:01)

bluehornet

Czołem Olutek :)))) (2011/10/28 17:01)

Jędrula

Dobry ! Witam Was bracia i siostry . Ale poćwiczyłeeeeeeem , tylko skupić się na siłowni nie można bo coraz więcej dziewczyn przychodzi . Dzierlatki się wyginają , wypinają rozkraczają i skupić się cholera nie można .

(2011/10/28 17:21)

ryukon1975

Dobry ! Witam Was bracia i siostry . Ale poćwiczyłeeeeeeem , tylko skupić się na siłowni nie można bo coraz więcej dziewczyn przychodzi . Dzierlatki się wyginają , wypinają rozkraczają i skupić się cholera nie można .

Się ciesz że siłownie masz  u siebie! I z takimi widokami.!:))))) (2011/10/28 17:42)

CZzesio

Witam :) i przyznaję rację w 100%.... bardzo rozprasza ;)

(2011/10/28 17:45)

bluehornet

I pewnie te dzierlatki normalny zgrabny  wygląd posiadają - nie to , co te twoje kaszaloty- brrrrrr !!! :)))))
(2011/10/28 17:55)

ryukon1975

I pewnie te dzierlatki normalny zgrabny  wygląd posiadają - nie to , co te twoje kaszaloty- brrrrrr !!! :)))))

Proszę] nie podważać gustu kol. Jędruli.:)))))))))))))) (2011/10/28 18:01)

bluehornet

To nie gust - to dewiancja !!! Brrrrrr - a kyszszszszsz !!!! Apage satatnas !!! (2011/10/28 18:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik47420

dobrywieczór towarzystwu maiał być weekend od 14-stej a tu prosze prawie 19-sta jak zawitałem do domu-jak ja kocham swoją prace!ale ok jest weekend i nadgodzinki wpadły pora na browarka WASZE ZDRÓWKO! (2011/10/28 18:49)

ryukon1975

dobrywieczór towarzystwu maiał być weekend od 14-stej a tu prosze prawie 19-sta jak zawitałem do domu-jak ja kocham swoją prace!ale ok jest weekend i nadgodzinki wpadły pora na browarka WASZE ZDRÓWKO!

Zdrówko !!!Pije za twoje z moi kolegą co leży obok .!!! (2011/10/28 19:13)

użytkownik47420

sympatyczny ten kolega ale już chyba ma dość że tak leży :-) (2011/10/28 19:23)

ryukon1975

sympatyczny ten kolega ale już chyba ma dość że tak leży :-)

Jak na mnie popatrzy to ma dość.:))))))))))))))) (2011/10/28 19:29)

użytkownik61983

Jak na mnie popatrzy to ma dość.:)))))))))))))))

Enoooooooooooo.....chyba nie jest tak żle ? (2011/10/28 19:31)

ryukon1975

Jak na mnie popatrzy to ma dość.:)))))))))))))))

Enoooooooooooo.....chyba nie jest tak żle ?

Oczywiście żartuje jak mu dam coś dobrego do zjedzenia to jest -OK. (2011/10/28 19:37)

zbynio5o

No prosze, ja tu wracam styrany z roboty a tu wszyscy w wuja lecą, nawet moje  koty .:)

Dobry Wecier !   Fajnie sie godocie :)

(2011/10/28 19:39)

CZzesio

Dobry wieczór :)) (2011/10/28 19:46)

użytkownik61983

Dobry wieczór :))

Czesiu .......może jakiś wierszyk rozweselający :)) (2011/10/28 19:47)

CZzesio

Hehehehe  znam wierszyk Czesia z filmu ale nie  powiem :))) (2011/10/28 19:50)

CZzesio

Ale mogę zaśpiewać ;)

(2011/10/28 19:58)

zbynio5o

Cześć wszystkim Paniom i Panom :))

Ano mam taką przypadłość że jak ciulato grają, to w połowie imprezy gonie ze sceny i sam siadam za garami. Gitare też potrafie wyrwać, mikrofon a nawet wokalistke na wysokie C-dur. hehehehehheheh !

Zbyniek - też przez około 10 lat "  garowałem " w zespole , ale w składzie tradycyjnym - git. basowa . git. solowa ( lub prowadząca - jak komu pasuje ), klawisze i gary , które w chwili obecnej pokrywają sie na stryszku coraz grubszą warstwą kurzu!! A i na instrumentach " wzdętych " typu trąbka i tenor też zagram - nawet w kopalnianej orkiestrze grałem !! :))

Toś Ty Grześ, Janko Muzykant :) Człowiek Orkiestra . To fajnie, bydziesz nom na jakimś zlocie  do grila przygrywoł :)     

użytkownik47420

No prosze, ja tu wracam styrany z roboty a tu wszyscy w wuja lecą, nawet moje  koty .:)

jerona tyrać do tej godziny ale bydzie kasiury na wypłata,no to bydzie niezły bol

a koty gizdy zawsze w wuja polatują to ich natura a zwlaszcza kocurów

withanight88

jerona tyrać do tej godziny ale bydzie kasiury na wypłata,no to bydzie niezły bol

Że ja tak zapytam - Co sie stało z kolegi nickiem ?? Było abuanna a jest adam :)? (2011/10/28 20:01)

użytkownik47420

powrucilem do płci własciwej dość pomylania z kobietką normalnego chłopiny pora wyjść z ukrycia:-) (2011/10/28 20:05)

zbynio5o

Że ja tak zapytam - Co sie stało z kolegi nickiem ?? Było abuanna a jest adam :)?

Operacje sobie zrobił :) Jo myśloł że baba wpuszczom a tu chop. Widzicie to ?  Gorol, a tak dobrze po naszymu godo :) (2011/10/28 20:06)