WITAJCIE-2017

/ 84 odpowiedzi / 52 zdjęć
ryukon1975

Witaj Bogdanie.:) U mnie też ciężko żadne kieliszki się nie wyświetlają tylko ciągle nowe przeszkody w drodze nad wodę.:) Może jednak kiedyś jakiś suto zastawiony stół się trafi. Tylko kto go nakryje jak tam nawet ludzi nie ma? I trzeba to pokonywać. Z prawej strony jest nadzieja na rybę, kiedyś spróbuję. Tu górą. (2019/02/20 06:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

Tu dołem.:) Taka kolorowa się robi. Mam nadzieje że głęboko te słupy wbili bo im woda ziemię zabiera. Jeszcze mi to kiedyś na mój pusty łeb spadnie i się wyda że tam nic nie ma. :) (2019/02/20 06:13)

bodek1419

Wisłok ? Dobrze pamiętam ? :) Piękna rzeka ... No cóż z dotarciem w ulubione miejse zawsze związane są jakieś trudności . Świat idzie do produ... chyba hehehe .. beton i stal Ale przyroda bardzo szybko sie przystosowuje . U mnie na takiej malutkiej rzeczce (żeby ją przesikał po piwie ) pojawiły się bobry i nawet podobno ryby . Ale nadal kocham się w Wisle ;) Teraz miejscówkę mam o 10 km bliżej bo zbudowali obwodnicę i most na Wiśle ale w czasie budowy rzeka też była kolorowa i ryba poszła sobie, ale chyba wszystko wróciło do normy ;) (2019/02/20 20:19)

bodek1419

Troche bym skłamał pisząc że kocham tylko Wisłę . To są moje miłości w jednym miejscu moja
Wnusia i wiślana "wysepka" (2019/02/20 20:25)

ryukon1975

Piękne klimaty i śliczna Wnusia.
Jeśli zaś chodzi o dostosowanie się to z tym nie będzie problemu. Chwilowo tak to słabo wygląda ale niedługo wszystko się zazieleni i te konstrukcje znikną wśród traw, drzew i liści.:) (2019/02/20 21:06)

bodek1419

Dzięki :) Nigdy nie sądziłem, że tak mocno dopadnie mnie instynkt dziadkowski (proszę nie mylić z dziadowskim) ;) No ważne, że mała lubi wodę. Gorzej z cierpliwością ale sukcesy wędkarskie już ma ;) Też z utęsknieniam czekam na wiosnę, bo jestem ciepłolubnym wędkarzem ;) (2019/02/20 21:51)

ryukon1975

Ciepłolubny jako wędkarz to i ja jestem. Głównie ze względu że tutejsze wody wymagają trochę ciepła by ryby się uruchomiły. Niestety od wczoraj ciepło jest mało ciepłe a do tego z przelotnymi opadami i wiatrem. Ale ja tu jeszcze połowię i to w niedlugim czasie.:) Jak zaś Bogdanie piszesz po nas też będzie kto miał łowić. (2019/02/21 15:26)

bodek1419

Ale puchy ... :( Chyba wszyscy na imprezie ;) (2019/02/26 21:09)