WITAJCIE-2017

/ 38 odpowiedzi / 19 zdjęć
Kowal73

Powitać :) ...Jaca, foty wkleiłem zaraz po przeczytaniu twego posta, zaciekawiłem sie tą Twoją rybką i kliknąłem na faceboka na grupę Strefa Spinningowa
Grupa zamknięta...i tam oto taka ciekawostka, belona 83cm....o której zaraz postanowiłem Ci dać znać hehe :)
...biorą biorą i to w naszym morzu, no,,może  nie wszyscy mają szczęscie :)
Ja sezon otworzyłem łowiąc szczupaki takie po 52-53cm,,,nic grubszego nie trafiłem, ale oko nacieszyłem :) pozdrowionka dla Witajcie. (2017/05/17 19:07)

Kowal73

Hejka hejka..., powitać zaglądających tu jeszcze, a nie udzielających się hehe, w sumie to już tu wszystko widzę upadło, pochwałki, opinie, komentarze,nie wspomnę o ..napojach co jeszcze bardziej nas rozweselały i motywowały do pogaduszek hihi :)
Nad wodę oczywiście zaglądam, rekreacyjnie...,grill, kąpiel, zabawa i...wędkowanie :)
Pozdrowionka dla starej dobrej i wspaniałej wesołej ekipy :) (2017/07/11 20:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73

Haha hihi ....to kamuflaż, coby rybkę przechytrzyć ;) ..Witaj Grześ ;) efekty jak widać są hihi...nocki chlodne, sumy biorą ale malutkie, nic grobszego. (2017/07/14 08:55)

spines21

https://forum.wedkuje.pl/f/witam/885118#0
HoĂ ng VĹŠ

Witam wszystkich
Witam wszystkich Mam 22 lat w tym roku Sara był bardzo zadowolony dołączyć do forum i czekamy na wymianę nowej wiedzy ze wszystkich. Dziękuję (2017/08/14 09:12)

bluehornet

Grzesio paść ze śmiech czytać tego teksta ;) (2017/08/14 17:41)

Kowal73

Witam wszystkich, boże,,, jak tu ciężko wejść, dobrze, że mam wypasionego smarfona hihi :)
 Rybki w tym roku mało współpracują, może już za stare przynęty? hehe
Pozdrawiam starą wesołą ekipę i zdrówka życzę.Edytko pozdro dla Niucia, bom go dawno już nie słyszał ni widział :),,, wirus jakiś czy cuś? :)
Zbynio5o pozdrawia, też problem z kompem :)
Aaaaaa tak po za tym to połamania i taaaaaaaaakiej ryby :) (2017/08/24 20:17)

Przemas83

Kowal dobre laczki masz , gdzie takie dostane? ;] (2017/08/31 20:45)

Kowal73

..Powitać :)
Witaj Przemku, hehe lacie jak lacie, musze takie miec bo na tej Krecie plaże kamieniste, rybki połowiłem tylko aparatem podwodnym, ogólnie super, zapraszam na Krete :)
Pozdrowionka dla całej grupy Witajcie :) (2017/09/03 21:22)

bodek1419

Ja pi.............. q.....   j.....  m.... .itd           Dżem dobry Czesio spowrócił w reinkarnacji ....Ale tu echoooooooooo niesie ... Pozdrowionka dla wytrwałych (2017/10/23 16:59)

ryukon1975

W takiej dużej i pustej przestrzeni musi dobrze nieść. :) (2017/10/23 20:06)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja