Zaloguj się do konta

WITAJCIE 2012 :)

utworzono: 2012/04/04 12:45

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

CZzesio

Dobry wieczór Wszystkim :) Witam Rekonwalescenta :))) Ciesze się Januszu , że już jesteś w domku .I przesyłam nieustające życzenia : Duuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka .

Jacku z tym Amsterdamem to z pewnością małżonce nie chodzi o eutanazję , bez obaw  :))


Zbyszku , lud to się niecierpliwi ;)   Polewamy :))  Czakurrrrr Panowie :)





          

[2013-01-17 19:35]

CZzesio

Witam.
Teraz kumam: Czesio wybudował stodołę - niby na balangi, Zbychu wstawił okna - tylko dlaczego szyby są z matowego szkła, Jacek jedzie do Amsterdamu - niby to na wycieczkę, niby to żona go namawia. Połączyłem te fakty i jak do tego dodać zniknięcie "zielonej koniczynki" to mi się ciekawie łączy.
Przyznajcie się co jest ukryte w stodole ?





Witam :) Piękna akcja panie poruczniku ... świetna dedukcja, godna samego Sherlocka Holmesa ........


[2013-01-17 19:42]

Zibi60

No... jeden się przyznał, reszta chyba opróżnia stodołę.
[2013-01-17 20:06]

Kowal73

Jacku!!!!!!!!!!,Jasny gwint, nakryli nas i mają , mają jednego z naszych,-do stodółki jeszcze nie weszli,za dobre okna mamy:):)

[2013-01-17 20:42]

CZzesio

Jacku!!!!!!!!!!,Jasny gwint, nakryli nas i mają , mają jednego z naszych,-do stodółki jeszcze nie weszli,za dobre okna mamy:):)





Dobre dobre  Zbychu ...W takim razie Czesio wycofuje swoje zeznania ...byłem zastraszany i w szoku i nic nie wiem o żadnym zielu trzymanym w stodole  i sprzedawanym w Holandii ...nic nie wiem ......nic a nic ...


[2013-01-17 21:27]

bluehornet

Czesiu - hmmm i tak przyjadą , dod....ą znaczy chciałem napisnąć spałują , skują i zaarensztują ... ...
[2013-01-18 15:10]

zbynio5o

Na kolanach do Częstochowy, grzesznicy i obłudnicy :)) KOl. Adler zaprasza.

Zibi szykuj kwatery na spoczynek :)))

[2013-01-18 15:23]

CZzesio

Witam :)

Ja tam nic nie wiem ..........

a i tak przez Zbychowe super okna nie wejdą .......



          
[2013-01-18 15:29]

CZzesio

Na kolanach do Częstochowy, grzesznicy i obłudnicy :)) KOl. Adler zaprasza.

Zibi szykuj kwatery na spoczynek :)))



Witam Szefa :))) No właśnie ! Słyszeli Grześ/nicy ...na kulanach .......;P [2013-01-18 15:35]

zbynio5o

Witam, porządek mi tu zrobić, Bracie Czesławie . [2013-01-18 15:41]

CZzesio

Witam, porządek mi tu zrobić, Bracie Czesławie .





YYYYYYYYYYyyyyyyyyy ........ czyli BAN dla wszystkich ........tak z urzędu ? OK [2013-01-18 15:49]

zbynio5o

Jak by kto pytał... to na zarybienie rodzimymi gatunkami. Nie mylić z "gatunkową".



[2013-01-18 15:50]

CZzesio

Jak by kto pytał... to na zarybienie rodzimymi gatunkami. Nie mylić z "gatunkową".


Coś cieniutko ...no i nie ma się co dziwić, że tylko na najtańsze rybki starcza ...


[2013-01-18 16:33]

jacenty75

Witam, porządek mi tu zrobić, Bracie Czesławie .





YYYYYYYYYYyyyyyyyyy ........ czyli BAN dla wszystkich ........tak z urzędu ? OK


".......... za co?? - za jajco!!!!!!.........."

Cześć Wam, już mamy weekend a w niedziele.............. - obowiązkowo na rybki. Złapał nie złapał ale dupsko wymrozić trzeba a i liste obecności nad przeręblem podpisać:)

[2013-01-18 17:19]

Kowal73

Witam,,,,,:(.....trzymają,,,,,za prędko nie puszczą...,ino po dwudziestym drugim:(tak jakoś coś mówili,,nic im nie powiem,nic:):)                    Internet zablokowali:):):)  miłej zabawy życzę......:)

[2013-01-18 21:06]

Witam Wszystkich:))   i lecę do Teściowej na urodziny....ale trafiłem ufffff

                                                                       [2013-01-19 17:02]

CZzesio

Dobry wieczór Panie Janku :)) Witam czym chata bogata ;))


       



Co tam słychać Panie Janku w deleGancji ...widzę , że roboty idą ściśle według planów  ;))


                     



Udanej imprezy życzę :))





[2013-01-19 17:31]

zbynio5o

Witam Wszystkich online :))

Właśnie wróciłem z wycieczki rodzinnej w komisie domków holenderskich. Ale luxusy, tylko kapelusz powiesić pozostaje:)  Jeszcze sponsora znajde i będzie git.

Miłego frajtydnia :)))


[2013-01-19 18:13]

niutek40

Siemoneczko  wieczorkiem, wpadłem tylko, by życzyć wam spokojnej nocy i miłej niedzieli.  Mam jeszcze taką wspaniałą wiadomość, dzisiaj po raz pierwszy w życiu (na bank )miałem- mieliśmy kontrole, przez PSR i drugą przez dzierżawce jeziora. Fajna sprawa kompletnie nie wiem z czym niektórzy mają taki problem,a (tyle się o tym naczytałem n forum) Fajni faceci, chyba się zaciągnę.  Dodam jeszcze, że rybka (płateczki) chętnie współpracowały z nami i kolejne ileś, tam płotek złowiliśmy,  6,7 nie sztuk!!
[2013-01-19 21:20]

jacenty75

Dobry wieczór Panie Janku :)) Witam czym chata bogata ;))


       



Co tam słychać Panie Janku w deleGancji ...widzę , że roboty idą ściśle według planów  ;))


                     



Udanej imprezy życzę :))




Kurde prawie jak "tańczący dom" w Pradze.


[2013-01-19 21:51]

jacenty75

Chodziło o to - [2013-01-19 21:56]

Roxola

Witam Wszystkich:))   i lecę do Teściowej na urodziny....ale trafiłem ufffff

                                                                      



Uuuuu.... Janku, pozostaje życzyć miłego wieczorka   :) [2013-01-19 22:18]

Dzień dobry:))  Panowie Czesiu i Jacku, że niby co, nie trzymam na budowie       ..... pionu.     Pion i poziom to podstawa Ale prawda jest taka że mój prapra dziadek też był budowlańcem i trochę mu nie wyszło z tą wieżą w Toruniu:))          

             

 


[2013-01-20 08:21]

Witam Wszystkich:))   i lecę do Teściowej na urodziny....ale trafiłem ufffff

                                                                      



Uuuuu.... Janku, pozostaje życzyć miłego wieczorka   :)




Dzięki Olu,  wieczorek był naprawdę miły,zwłaszcza że nie musiałem się ściskac z Teściówką bo była bardzo ale to baaardzo chora, miała   ..... katar:)))  [2013-01-20 08:32]

JKarp

Cześć                                                                                                                         No jak widzę wszyscy na rybach gonią okonie.

Polecam żyłkę ;-))))))

http://allegro.pl/listing.php/search?gclid=CJiy9uLy9rQCFURY3god7S0A2g&sg=0&string=shimano

Nie otwiera tego linku - ((

Poszukajcie użytkownika carp2000

A to jest przedmiot:


JK

[2013-01-20 13:05]