WITAJCIE 2012 :)

/ 9907 odpowiedzi / 1989 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73

Ojojojjjj:):)...hi hi ..to ja jeszcze ino swoje policzę, a tu troszkę dorzucę ,gdyby jeszcze ktoś doszedł:):) (2013/01/11 18:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73

Ach ,,jasny gwint....wyskoczyłem na chwile aby nam dziś niczego nie zabrakło...tak się spieszyłem że .......no nic,zrozumcie mnie ,jak coś to jeszcze raz pojadę:):):):):)                            (2013/01/11 21:27)

CZzesio

Ach ,,jasny gwint....wyskoczyłem na chwile aby nam dziś niczego nie zabrakło...tak się spieszyłem że .......no nic,zrozumcie mnie ,jak coś to jeszcze raz pojadę:):):):):)

Nie ,nie ...Ty Zbyszku już nigdzie nie chodź , nie jeździj ...usiądź sobie wygodnie ....

Dzień dobry z samego rana :)

...przepraszam  jestem troszkę w szoku po tym co zobaczyłem ...tyle dobra psu w ...budę ;)

(2013/01/12 09:46)

Kowal73

Dzień dobry:),ale znowu śniegu dosypało...-1*C  długo może tak nie wytrzymać:)  Po śniadanku,po małym browarku?........                                                          (2013/01/12 11:07)

CZzesio

Cześć Zbyszku :)  U mnie też zima ...  -1  śnieżek prószy  ...i dziewczynkom marzną uszy ,więc je taka myśl nurtuje czy chłopakom marzną   ... też uszy ;)
(2013/01/12 11:29)

JKarp

Pozdrawiam Ja już swoje dwie lufy po 250 ml każda walnąłem ;-) JK (2013/01/12 12:34)

Kowal73

No proszę:):):),hi hi to ja jeszcze może tez coś dołożę, bo kulig po obiadku będzie:),obym nie zmarzł i się nie rozchorował:):)  Zdrowia wszystkim życzę,coby nikt nie chorował:)                                       (2013/01/12 13:25)

CZzesio

Pozdrawiam Ja już swoje dwie lufy po 250 ml każda walnąłem ;-) JK

Witam :) 250 ml !!! Że tak powiem końska dawka ;) Niech Ci to wszystko idzie na zdrowie. Duuuuuuuuuuuużo zdrówka Januszu :)) Pozdrowionka :) (2013/01/12 13:34)

JKarp

Ja tam takich pielęgniarek nie widuję. To i zdrowie wolniej wraca ale już nie jest zle... We wtorek było nie za ciekawie. Zbyszku trzymaj tę szklaneczkę na potem. JK (2013/01/12 14:21)

CZzesio

Witam    karnawałowo:)))

Witam Pana Janka :) również karnawałowo :)))

i  zapraszam na przyspieszony  kurs tańca  ;)

(2013/01/12 16:06)

u?ytkownik91939

Witaj Czesiu :) oj Poloneza to ja mam opanowanego perfekt ...ale trening czyni mistrza:))
Czakurrrrrrr Wszystkim (2013/01/12 16:28)

u?ytkownik91939

..........wyrwali mnie jednym telefonem, z nad rzeki, ....i znowu deleGancja, ale co tam, nie jest najgorzej ino żonka coś dziwnie spoziera na mnie hmmm:))

(2013/01/12 16:44)

CZzesio

No i nie wiem co napisać ...telefon w "trociowym sezonie" i jeszcze deleGancja  ...toż to gorsze niż przerywany sex .......
 No właśnie jak tam rybki Janku , jakieś sukcesy ?
Bo ja to jakoś tkwię w zimowym letargu ... nawet wędki do ręki nie wziąłem . Wcześniej  musiałem zakręcić kołowrotkiem czy pomachać kijkiem na sucho ,że nie wspomnę o laniu ciężarków czy kręceniu sprężyn ...nawet w kompie nie łowię .

(2013/01/12 17:09)

u?ytkownik91939

Niestety przerwali mi,.... i tu się cisną słowa które nie mogę napisac, a co do trotek to słabiutko przynajmniej u mnie. Dostaje esemesy od kumpli trochę połowili i to mnie najbardziej cieszy, niestety jutro nie pojadę, muszę trochę pomieszkac z żonką bo ta chole*** deleGancja zapowiada się do wiosny...wrrrr. (2013/01/12 17:27)

CZzesio

Widać Janku jesteś niezastąpiony stąd ta deleGancja. U mnie huta , którą budowałeś stoi i działa do dziś dnia ;) Zostało pół stycznia , krótki luty i święta w marcu ...deleGancja zleci jak z bicza strzelił . (2013/01/12 18:02)

u?ytkownik91939

Widać Janku jesteś niezastąpiony stąd ta deleGancja. U mnie huta , którą budowałeś stoi i działa do dziś dnia ;) Zostało pół stycznia , krótki luty i święta w marcu ...deleGancja zleci jak z bicza strzelił .

Hahaha dzięki Czesiu:)  (2013/01/12 18:13)

CZzesio

Nie ma za co :) To są fakty :)) . Proponuje małe CZAKUR pod tę deleGancje , co by szybko się skończyła a może nawet została odwołana ...... (2013/01/12 19:01)

Roxola

Czesio, a dla kogo te dwie kropelki w kielonku z lewej ?  :)))
(2013/01/12 19:20)

u?ytkownik91939

Zdróweczko  ....oby nam się:))

ALKODEMOKRACJA - wódka leje się w lokalach wyborczych (2013/01/12 19:25)

u?ytkownik91939

Olu to dla mnie.....w domku muszę się miarkowac:)) (2013/01/12 19:29)

zbynio5o

Ja  sie narazie tylko przywitam i życze miłego łikendziku. Nie dane mi dzisiaj do kompa sie dopchać :)))) (2013/01/12 19:55)

CZzesio

Yyyyyy po lewej Twojej Olu czy mojej ...  ;P 

Ups ...już dolałem ;) (2013/01/12 20:06)

CZzesio

A tymczasem u Zbycha ....z kopyta kulig rwie :) (2013/01/12 20:15)

niutek40

Siemaneczko z wieczorka, wpadłem tutaj, by wam moi drodzy życzyć milej i spokojnej nocy. Również oczywiście, życzę fajnie spędzonej niedzieli, na błogim lenistwie, lub wręcz przeciwnie. Na wielkim szaleństwie, wszystko zależy od upodobań, fascynacji lub fantazji itd.
Ja spędziłem miło czas, na wędkowaniu pod lodowym. Standardowo połowiłem parę...;) ( nie piszę o sztukach) płoci. Celowo nie piszę ile, celowo nie piszę;) co z nimi zrobiłem i celowo nie powiem jaka sąsiadka je dostała.   
Jedno tylko mogę zdradzić, iż ta mała sympatyczna dziewczynka w 75 min. Złowiła 27 ploteczek. 

(2013/01/12 20:35)