Zaloguj się do konta

Wiślane przedwiośnie

utworzono: 2011/02/26 12:34
ruszczak08

witam.Z racji tego ,ze zrobilo sie troche cieplej chcialbym udac sie na ryby.Czytalem ,ze o tej porze roku nalezy udac sie nad kanal zeranski.Jednak ja wole wisle ,poniewaz mam blizej i jest mniejsza presja wedkarska.Stad prosze o pomoc, czy warto pod koniec lutego- na poczatku marca udac sie nad wisle(chodzi o metody splawikowe,gruntowe) jezeli tak to na jakie przynety,zanety i oczywiscie ryby sie nastawic. Z gory dziekuje

[2011-02-26 12:34]

Tofik83

Godzinę temu wróciłem znad Wisły koło Torunia. Przy brzegach jest taki lód, że będzie problem z zarzuceniem czegokolwiek nie mówiąc o dojściu do samego brzegu, na którym również zalega lód po podwyższonym stanie wody - łatwo poślizgnąć się i wpaść .Oprócz tego pełno płynącej kry uniemożliwia jakiekolwiek łapanie. Trzeba trochę poczekać. Ja osobiście poczekam jeszcze dwa tygodnie i udam się na kolejny rekonesans.
[2011-02-26 12:38]

TomN83

na twoim miejscu pofatygował bym się jednak na kanał tak jak jesienią  jest to najlepsze miejsce do połowów. Szansa na naprawde duże i grube płocie   [2011-02-26 13:59]