Zaloguj się do konta

Wisła w Kazimierzu

utworzono: 2013/07/02 12:47
pawel75

Gdzie łowicie i jakie wyniki w tym roku ?
[2013-07-02 12:47]

borysekk

WitamJa w tym sezonie większość ze swoich wypadów skierowałem w okolice Nasiłowa,bardzo fajne miejscówki i samochodem można dojechać nad sama wodę. Kilka razy byłem też w Gniazdkowie.A efekty? raczej marne...niezliczone ilości drobnego krąpia, właściwie to tylko krąpia tam łowiłem, największy miał 42cm i ważył prawie kilo, i raz coś dużego na kiju(przez ok 4-5 sekund)ale niestety się zerwało...;)  [2013-09-30 21:18]

pawel75

No właśnie ja w tym sezonie też jeździłem tylko do Nasiłowa, parkowanie koło przeprawy promowej i potem albo w lewo albo w prawo, ale wyniki kiepściutkie, niezależnie od stosowanej metody. Ciekawy jestem jak z dojazdem i łowieniem np w okolicach nowego mostu. A może jakieś inne fajne miejscówki w pobliżu ?
[2013-11-23 20:28]

Kijaszek

Ja mieszkam przy nowym Moście, dojazd masz nad samą wodę i miejsc do rozwinięcia jest sporo.  W tym roku dopisał mi Leszcz w tych okolicach. sporo krąpia, a przede wszystkim ładne klenie. podsumowując ten rok stwierdzam że było ok.

Dobrze bawiłem się też na klatkach, Ryba niejednokrotnie zaskakiwała mnie rozmiarami i temperamentem. polecam ten rejon.

[2014-01-04 13:48]

borysekk

Witam Mógł byś podać jakieś wskazówki dojazdu? Gdzie zjechać z trasy, gdzie można zostawić auto, itp.Jechał bym od Radomia raczej. A może znasz kolego jakieś fajne miejsca w Wojszynie ?Tam brzeg (w googlach ) wygląda dziko,wiec pewnie nie ma dzikich tłumów.... [2014-03-03 18:43]

pawel75

Wojszyn Marcinie to było moje ulubione miejsce na Wiślane wypady, ale skończyłem jakieś 3-4 lat temu tam jeździć. Miejsce piękne i faktycznie kompletnie dzikie z tym, że.... o dojeździe w pobliże wody nie ma co marzyć, ale tak było raczej zawsze. A od samochodu przez kompletne już teraz chaszcze trzeba się przedzierać kawał drogi żeby dojść do którejś z główek. Mimo wszystko warto, może teraz da się przejechać mały rów na końcu wsi czymś innym niż terenówką... Pozdrawiam !
[2014-04-24 21:02]

mateusz196

w tym roku odwiedziłem Regów, Gołąb, Gniazdków, Brześće, Łęke. Narazie cisza i spokój:) Dojazd wszędzie dobry ale co z tego...
[2014-04-25 20:34]

borysekk

Dzięki za info Paweł. Może jak uda mi się kiedyś wygospodarować więcej czasu to sprawdzę te miejsca.  [2014-07-30 15:06]