Wisła-okolice Płocka.

/ 7 odpowiedzi
Witam

Gdzie się wybrać na rybki na Wisłę okolice płocka ( jaka zanęta, jakie ryby, jaka metoda ).
A i czy był tam ktoś ??
Bo tak podróżuję po różnych miejscówkach i byle jakiego się wędkarza spytam to mówi,
że brak ryby ;/.

Z góry DZIĘKUJĘ za odpowiedzi
topograf


Polecam łowisko komercyjne: Wola Brwileńska, trasa Płock - Włocławek tel. 501 658 050 tel. 660 401 444 Tekst ze strony www łowiska: http://zlaprybe.pl/ "Do dyspozycji wędkarzy udostępnione zostały dwa stawy o powierzchni łącznej 0,7 ha. Są to zbiorniki przepływowe zasilane wodą źródlaną , której doskonała jakość stwarza świetne warunki do bytowania ryb wielu gatunków. Mamy częściową możliwość wpływu na temperaturę wody w stawach wydłużając tym samym wędkarski sezon. Mniejszy staw imitujący rzekę o proporcjonalnie dużym przepływie wody przeznaczony jest wyłącznie dla ryb łososiowatych w szczególności pstrąga tęczowego, który w owych warunkach czuje się świetnie. Głębokość do dwóch metrów. Drugi większy staw imitujący warunki jeziorowe, o stosunkowo niewielkim przepływie wody dedykowany jest wyłącznie rybom karpiowatym z dużym naciskiem na dzikiego karpia. Głębokość sięga tu pięciu metrów. Ideą podczas budowy stawów było stworzenie rybom warunków możliwie najbliższych do środowiska naturalnego, co podwyższyć ma ich atrakcyjność w wędkarskim użytkowaniu. Wzbogaciliśmy nasz karpiowy rybostan o kolejne kilkaset kilogramów, większość to ryby w przedziale 1-10kg. Wśród nich sześć sztuk, które ważyły łącznie 78 kg oraz trzy sztuki z czego każda powyżej 20kg. " (2011/06/25 20:14)

kajtek88888


To zależy jakie ryby chcesz łowić ;) Ja byłem parę razy na sumach kawałek za starym mostem nie wiem jaka to była miejscowość ale kilka małych sztuk złapałem. Kolega jeździ do Wyszogrodu albo koło nowego mostu na leszcze. ostatnio wyciągnął sztuke 3 kg na pijawki :D (2014/08/21 19:28)

arekcz11


Witam  kolegów  czy  ktoś  był  nad Wisłą  okolicach  Płocka  proszę  o  informację  o wynikach  z góry  dzięki  (2016/03/17 05:36)

pakul1206


Najlepiej cholera na gotowe, a nad wodę to się ruszyć nie chce :) W Soczewce coś musi brać bo codziennie oblężenie, zatrzymam się może jutro w drodze do robotki na bajerę to się dowiem co tam łowią. (2016/03/17 18:15)

pakul1206


Kolega z Kutna więć pierwszą część mojej wypowiedzi można przemilczeć bo do Wisły kawał drogi :) (2016/03/17 18:24)

mateusz-lewando


Witam.
Zwracam się do was okoliczncyh wędkarzy z pytaniem gdzie w okolicach Płocka można pochodzić za sandaczem ze spiningiem.
Nie oczekuję konkretnych lokalizacji, mniej więcej miejscowość jedynie.
Akwenem na którym polowałem na tą rybę do tej pory było jezioro Ciechomickie. Efekt to jeden niewymiarek. Od napotkanych wędkarzy dowiaduję się że sandacz to tylko Wisła plus Łódka. Czy znacie może jakieś miejsca gdzie można zapolować na tą rybę z brzegu? Co z Kępą Polską? Nie byłem tam nigdy, da się tam coś złowić? Pozdrawiam (2017/10/25 08:44)