Wisła ok. Koszyc

/ 9 odpowiedzi
Witam Jak przedstawia się czystość wody po opadach ?
Roxola


12 km dalej - u ujścia Dunajca, woda dzisiaj mocno zamulona, aż gęsta.No ale nie ma się co dziwić, bo w Nowym Brzesku żółta maź spływała ulicami.Łowiłam dzisiaj na Dunajcu i też bez rewelacji. Jutro w planach Nida. (2013/06/01 00:50)

driver125


Witam Był ktoś dziś na Wisłą w tej okolicy? (2013/06/01 12:28)

Roxola


W taki deszcz ? Kiedy takie zamulenie wody w rzece ? Po co ?Byłam wczoraj, więc raczej lepiej dzisiaj nie wygląda.Poziom Wisły jest normalny.  (2013/06/01 13:25)

Kowal73


Witam:),rzeka Warta w Sieradzu mętna i podnosi się. (2013/06/01 15:47)

barrakuda81


Wisła od marca przypomina Ganges.Mimo że woda nie jest wysoka to mętna okrutnie.Nie pamiętam takiej sytuacji i nie wiem o co chodzi.To skandal żeby do czerwca sie nie oczysciła chocby do przyzwoitego poziomu.Jakis syf z zaporówek puszczaja po trochu czy co?Ryba jest przez to chimeryczna.Opady sa na przecietnym poziomie więc nie wiem skąd to trwałe i nieustające zmętnienie.Szlag mnie z tym już trafia.Płace za wedkowanie a tym czasem prawie polowa sezonu jak psu w d...e!UFFF...Sorry ale już mnie ponosi na złośliwość natury. (2013/06/02 11:38)

Roxola


Dzisiaj nic się nie zmieniło...  Wisła przypomina płynące błoto, dlatego znowu przeprawa na Dunajec, gdzie jest o niebo lepiej, jednak od godziny jeszcze nic się nie uwiesiło. Zobaczy się.Pogoda ładna, świeci słońce, więc chociaż tyle z tej wyprawy godne pochwalenia. Stan wody nieco wyższy jak dwa dni temu. Łowię teraz na Wiśle ale przy ujściu Dunajca, gdzie woda jeszcze w miarę czysta. (2013/06/02 13:34)

barrakuda81


Kocham tą rzekę ale to nieszczęśliwa miłość :-)Może wkońcu się oczyści i odwzajemni moje uczucie bo wystawia je na coraz większą próbę... (2013/06/02 16:01)

Qrek4


gdzie trzeba oplacic skladke zeby w Koszycach na Wiśle powędkowac?
Jestem pozcątkujący więc prosze o wyrozumiałość.
Pozdrawiam (2013/07/31 14:13)

martino 1971


Pisze że jesteś z Krakowa więc musisz sobie wykupić tzw. jednodniówkę oczywiście możesz więcej dni, idziesz na pocztę i opłacasz zwykły przekaz na konto koła, które jest właścicielem albo zarządcą wody Wisła koło Koszyc to okręg Tarnów znajdź adres no i numer konta bankowego blankiet masz mieć przy sobie możesz też przelać w domu i wydrukować przelew. (2013/07/31 15:00)