Wisła odcinek Puławy-Dęblin

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich

Koledzy powiedzcie jak jest teraz z braniami na Wiśle?.Interesuje mnie odcinek właśnie od Puław do Dęblina.Jutro mam zamiar jechać do miejscowości Gołąb.Był tam ktoś kiedyś?.Podobno są tam fajne miejscówki na drapieżnika:)
GBH

Tak, nieraz, mam stamtąd nawet film z holu bolenia (67 cm) którego złapałem na żyłkę 0,14 i wklejankę :-) Jak staniesz twarzą do Wisły na "murku" zobaczysz pzred sobą spory obszar głębokiej wody ograniczonej od góry główką. To miejsce sandaczy i sumów. Powyżej główki sa klatki i niezła opaska, gdzie można też połowic sandacza i sumka. W dół Wisły są krótkie główki. Niestety często jest tu dużo ludzi. Życze powodzenia. (2011/10/14 20:22)

psm

Podnoszę !!!

Jak tam koledzy Wisła w okolicach Puław ? Połapał już ktoś w tym roku? Dajcie znać jak ktoś już był w tym roku.

(2013/04/11 15:51)

psm

Sam się wybrałem i jest tragedia.Koło Gołębia nawet nie da sie wjechać na główkę,całe betony zalane,to samo wszędzie do samego Dęblina.Na starorzeczach za Puławami siedziało ze dwie osoby. (2013/04/23 18:39)

akasnov

Podbijam temat. Jak z dojazdem w okolicach Puław aktualnie? (2013/05/28 12:58)

Diabolique

ale dojazdem gdzie konkretnie? (2013/06/28 00:33)

barrakuda81

Też planuje wyprawe w tamten teren ale z przeciwnego brzegu.Niestety Wisełka nie jest przychylna ale przyjdzie taki dzień i taka chwila....Może w lipcu w końcu woda opadnie i sie oczysci z tych mętów. (2013/06/28 09:06)

amanhe

no ja byłem np. 20 lipca niedaleko Puław , znalazłem odnogę tylko szkoda że uciąg był duży. no ale cóż podszedł mi sandacz 60 cm . (2013/07/24 20:11)