Wisła od ujścia Pilicy do Radomki

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich po kiju czy ktoś wie co teraz dzieje się na Wiśle mam ochotę się wybrać ale nie wiem gdzie i na jaką rybkę się nastawić interesuje mnie Wisła od ujścia Pilicy do ujścia Radomki za wszelkie informacje z góry dziękuję i pozdrawiam
mateusz196


Kolego natrzęsienie suma tzn małego suma.Biorą na wszytko na białe, kukurydze, czerwone. Łowiłem koło Puław. Jeden leszcz wart uwagi ok 2 kg a tak poza tym nędza. Płoci zero nie wiem co się dzieje z tą rybą może sum ją wyjadł. Wędkarz który siedział na opasce i łowił w nurcie złowił brzane 3,5kg.Pozdrawiam (2012/07/16 20:11)

mielec


Kolego natrzęsienie suma tzn małego suma.Biorą na wszytko na białe, kukurydze, czerwone. Łowiłem koło Puław. Jeden leszcz wart uwagi ok 2 kg a tak poza tym nędza. Płoci zero nie wiem co się dzieje z tą rybą może sum ją wyjadł. Wędkarz który siedział na opasce i łowił w nurcie złowił brzane 3,5kg.Pozdrawiam


Widzę, że z płocią wiślaną nie tylko u mnie problem jest. W moich okolicach ryby można połowić i wszelaką, lecz na płoć to cud jak się trafi. 
Pamiętam jakieś 5 lat temu ojciec złowił z gruntu bez mała ponad kilogram miała do dziś pamiętam jej wygląd, choć wypuszczona już się nie trafiła więcej, nawet w połowie wielkością. Hmmm Tak szczerze nie pamiętam płoci złowionej we Wiśle od 5 lat.  (2012/07/16 21:30)

mopsik


leszcza też mało..piszę tu o wiśle przy ujściu...a kilka lat temu było zatrzęsienie tej ryby,płoci tez... (2012/07/16 22:39)

krzysztofprokopczyk


dzięki panowie za informacje widzę że rybka nie bardzo bierze więc wybiorę się na jeziorko tam miałem jakieś przyzwoite efekty brały nawet spore linki i leszcze może się uda coś złapać jeszcze raz dzięki za informacje pozdrawiam wszystkich po kiju (2012/07/19 19:10)