Wisła od Nowego Brzeska do Sandomierza

/ 5 odpowiedzi
panowie jestem tak zwany HANYS i prawdopodobnie zostanę tak zwanym GOROLEM hehehe zamieszkam w okolicach Pacanowa (Świętokrzyskie) więc z racji bliskości rzeki Wisły prosiłbym
o wszelakie informacje jakie ryby jaka głębokość, szerokość ,dostępność miejsc ,dojazd itp, dzięki

no i ewentualne dobre zbiorniki okoliczne
berthold


panowie nikt tam nie łowi ??? no to może coś z tego będzie bo jak się mało pisze to dużo się dzieje hehe (2013/12/31 18:06)

zbynio5o


Kup sie koza Berthold :)) Pacanów i Książnice znam bo rodzinka tam pomieszkuje. Ale okolicznej wody nie znam. Co Cie tam niesie chopie ?   (2013/12/31 18:49)

berthold


Kup sie koza Berthold :)) Pacanów i Książnice znam bo rodzinka tam pomieszkuje. Ale okolicznej wody nie znam. Co Cie tam niesie chopie ?  




już żem jest wolny zawodowo że tak powiem a tam tanio domek mam nagrany więc ciut spokoju by się należało w końcu no i dlaczego by nie ,przynajmniej będę atrakcją dla miejscowych hehe (2014/01/01 20:53)

jurekb133


Witam, jestem z Pacanowa i znam pare dobrych miejsc na wisle w tych okolicach, moge pomóc. Jurek (2014/03/10 20:59)

Piotr 100574


czy ktoś łowił ostatnio na Wiśle w Nowym Brzesku?? (2015/06/28 20:53)