Wisła - miejscówki od Solca do Mniszewa

/ 1 odpowiedzi
Witam,
Panowie i Panie :)
Po 15 latach przerwy w wędkowaniu na rz. Wiśle w moim okręgu PZW Radom i  na Lubelskim odcinku wisły postanowiłem powrócić do wędkowania na Wiśle. 
Pierwszym celem mojej wyprawy była miejscowość Janowiec (na przeciwko Kazimierza Dolnego - lewa strona wisły) Kiedyś urokliwe miejsce z kilkoma główkami. Wybrałem się na moją ulubioną naprzeciw starego młyna (Ci co jeżdżą to wiedzą gdzie:)) Spodziewałem się, że po tylu latach wisła się zmieniła ale nie myślałem, że aż tak i to niestety na minus dla mnie :( Główek brak, opaski rozmyte klatki zamulone. 
Uwielbiałem łowić z główki, pod warkoczami, na przelewach klatek ale szczególnie głowki mnie interesują.
Stąd moje pytanie:
Gdzie jeszcze zostały miejscówki - główki nie rozmyte na których można połowić. Interesuje mnie odcinek Solec n. wisłą aż do Mniszewa (ujście Pilicy)
Tylko proszę nie piszczie postów typu " ja byłem rok temu tu i tu.." albo kiedyś była zajefajna miescówka....." itp bo po takich "poradach" w zeszłym tygodniu zjeździłem 80 km po polach i chaszczach (o Lucimii do Nasiłowa i z powrotem) żeby przekonać się że "rok temu zajebista miejscówka" a dzisiaj wielka kupa.
Potrzebuję konkrtenych informacji o główkach, które istnieją a nie istniały rok czy dwa lata temu. Fajnie by było z podpowiedzią jak dojechać (dojść)
Z góry dziękuję i pozdrawiam wędkarską Brać :)