Wisła i sandacz

/ 2 odpowiedzi
witam! poniewaz nie otrzymałem odpowiedzi na post dotyczący łowisk sandaczowych na wiśle chcę ponowic pytanie do kolegów wedkarzy łowiących w okolicy sobień jezior, piwonina ,wysoczyna,gusina.góry kalwarii,radwankowa, kosumiec-chciałem spróbować  połowów sandacza w\w wymienionej okolicy lecz dotychczasowe próby nie przyniosły efektów. dodam ze chodzi o metodę na martwą rybkę. proszę o rady na temat sposobu montowania zestawów gruntowych oraz miejsc gdzie istnieje szansa na połów.podoba mi się opaska w piwoninie przy przeprawie na betonach lecz nie wiem czy w listopadzie jest to miejsce rokujące.pozdrawiam.
sebastian1983


Kolego nikt zapewne zbyt chętnie nie zdradzi Ci swoich miejscówek. Ja jednak Ci pomogę z racji tego że w Polsce juz mało łowię a sam wiem jak bardzo sandałki wciągają... A więc w Górze Kalwarii spróbuj przy moście kolejowym i glówkach położonych w jego pobliżu(dokładnej Ci nie zdradzę..) tam na pewno coś złapiesz, póżną jesienią dobre są też główki na Ostrowiu, w Piwoninie na opasce też nie jest żle ale tam jesienią trudniej coś trafić. Na Radwankowie główki też są prawie pewnymi miejscami. Jest jeszcze wiele innych miejsc ale narazie powinno Ci wystarczyć. (2012/12/06 18:35)

tom230175


dzięki za odpowiedż (2013/02/02 13:33)