Wisła Góra Kalwaria jak brania

/ 5 odpowiedzi
 Siemanko niech ktoś mi napisze czy wisła już sie ruszyla bo byłem 2 tygodnie temu i nic nawet jednego pukniecia nie wiem czy to mój nie fart czy już nie umiem łowić .Byłem w okolicy Góry kalwarii.
QBS

Ruszyło się. W weekend skubały sumiki, kilka osób na główce ciągnęło leszcze. Bolek zaczyna bić ok godz 21. (2012/07/16 11:55)

barrakuda81

Ma się ku lepszemu.Upały nie pomogły niska woda tez nie ale teraz napewno bedzie juz coraz lepiej. (2012/07/16 11:58)

lysywedkowicz

Lepiej nie mówić ...W niedzielę miedzy mostem Gdańskim a Grota pytałem wędkarzy to przy brzegu małe sumiki, a dalej od brzegu wielkie nic.Ja pojechałem do Portu Żerańskiego i też nie połapałem.Wiec na razie nie widać ryby. :( (2012/07/16 20:16)

barrakuda81

Niestety dosyć cienko.Nie ma ryb przy brzegu i Bóg wie gdzie wogóle się podziały.Brak aktywności bolenia,większych kleni.Sporadycznie sumek buszuje.Dziś na spinning przy próbach polowania na klenia tylko szczupaczek ok.60cm i okonek,a klenia niestety nie było... (2012/07/17 22:25)

akim11

Z soboty na niedzielę bylismy ze znajomymi na Wiśle w Radwankowie ...było tam około 20 wędkarzy i wszyscy zgodnie twierdzą że w zasadzie nic się nie dzieje i to nie tylko nad wisłą,to samo jest na Narwi,zalewie i Bugu.Może rybole wybili rybę albo jakaś horoba jest w wodzie.Nigdy tak zle nie było.Nie warto płacić składek żeby posiedzieć przy ognisku i sciągać zgniłe zielsko z żyłki. (2012/07/22 23:12)