Wisła- czy warto jechać

/ 33 odpowiedzi
bodek1419

Witam :) To znowu ja ....Panowie wie może ktoś jaki jest stan wody w Wiśle w okolicach Oświęcimia ?

Lepiej tu zajrzeć niż prosić się ciągle  http://www.pogodynka.pl/hydrobiuletyn.php
tu przynajmniej mówią prawdę :lol:

Wielkie dzięki za linka   :))  zaglądałem na tą stronę ,ale same cyferki ...jak na razie nic mi nie mówia , trzeba miec jakis punkt odniesienia , po jakimś czasie na pewno będę samodzielny:))
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam . (2010/10/03 21:04)

bodek1419

Dziękuję wszystkim za informacje :))) z tego co wiem to wody opadają , tak że jest szansa jeszcze połowić na Wiśle .Niestety ten weekend spędziłem nad Przeczycami i Pogorią IV(bez efektów:(  )  Życzę połamania kija i pozdrawiam . (2010/10/03 21:12)

klopsik52

sprawdź poziom na pogodynce pl. ja u siebie mam stan alarmowy 6.5m. normalny stan wynosi około2.5-3m

ja no wodzie nawet 5m łapie

musisz znaleźć miejsce gdzie na nawet wysokawej wodzie mozna łapać i jechać nad wisłe, bo tam zawsze wasrto jechac

(2010/10/04 12:19)

bodek1419

wszystko ok tylko ,że przy większej wodzie po prostu nie ma mojego ulubionego miejsca .Co prawda zawsze jest coś w rezerwie np.: kanał Dwory, no ale to rozczarowanie :( (2010/10/05 10:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

djbuh

Witam !

Jaki poziom wisły wynosi na dzień dzisiejszy ??

(2011/03/30 18:53)

majes1973

Stan Wisły w Toruniu bardzo nie ciekawy.Wszystkie miejscówki wiosenne po--szły(woda za niska).PRZEZ OSTATNIE LATA PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ DO WODY WYLEWAJĄCEJ NA ŚCIEŻKI(OCZYWIŚCIE WIOSNĄ TORUŃ WINNICA 1)JESZCZE PRZEZ OSTATNIE 24 GODZ.SPADŁA 17 CM.NIE WIEM JAK DZISIAJ,BO STAN WODY JEST PODAWANY NA GODZ.06.00.WŁAŚNIE WSTAŁEM SZYBCIEJ NA RYBKI (NIE MOGĘ DOSPAĆ,OCZYWIŚCIE JUŻ WCZORAJ WSZYSTKO PRZYGOTOWANE)ZA OKNEM MINUS 2 I MOŻE ZA 4 PODEJŚCIEM W MARCU NA WIŚLE CHOCIAŻ BĘDĘ MIAŁ 1 RYBKĘ.Z MOICH ZNAJOMYCH JESZCZE NIKT NIC NIE ZŁAPAŁ(WIDOCZNIE NIE JESTEM NAJGORSZY).TO NA TYLE TERAZ KAWA ,SORY ZA LITERY PROBLEM Z SHIFT-EM POŁAMANIA POZDRO. (2011/03/31 04:27)

Tofik83

Byłem w zeszła niedzielę nad Wisłą - też Toruń i nic. Ani na federa ani na spławik :( Kolejna próba już w ten weekend!! (2011/03/31 10:00)

u?ytkownik32263

Mój znajomy wczoraj trochę połapał w Toruniu na gruncik więc i ja pewnie uderzę w week nad wodę:) (2011/04/01 16:24)