Zaloguj się do konta

Wirus wyniszczający karpie w stawach

utworzono: 2011/11/18 12:55

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zawadzki

Czytajac to wszystko mam wrazenie ze niektorzy sa z PiSu  [2011-11-19 10:57]

Może chociaż na tym forum zaniechamy politykierskiego oszołomstwa?
[2011-11-19 11:07]

Czytajac to wszystko mam wrazenie ze niektorzy sa z PiSu 

Kandydat na premiera z ramienia PO , się odezwał ...
[2011-11-19 20:55]

zawadzki

Teraz juz nie mam watpliwosci. [2011-11-19 22:24]

Franek1987

Czytajac to wszystko mam wrazenie ze niektorzy sa z PiSu 

Kandydat na premiera z ramienia PO , się odezwał ...


„ Wesz łonowa (Phthirius pubis) - osiąga długość do 2,5 mm, pasożytuje na skórze owłosionej, głównie w okolicy łonowej (także w pachwinach, pachach, na nogach, brzuchu, a nawet klatce piersiowej - jeśli owłosione, ostatnio obserwowane są również na brwiach i rzęsach), charakteryzuje się silnie rozszerzonym tułowiem i odwłokiem oraz masywnymi narządami czepnymi odnóży. Porusza się niezwykle szybko, co też powoduje swędzenie. „                                                                                  

   Czemu akurat wybrałeś Wesz ?  Bo wypijasz powoli z każdego cierpliwość??

[2011-11-19 23:26]

mimi127

Czytajac to wszystko mam wrazenie ze niektorzy sa z PiSu 

Kandydat na premiera z ramienia PO , się odezwał ...


„ Wesz łonowa (Phthirius pubis) - osiąga długość do 2,5 mm, pasożytuje na skórze owłosionej, głównie w okolicy łonowej (także w pachwinach, pachach, na nogach, brzuchu, a nawet klatce piersiowej - jeśli owłosione, ostatnio obserwowane są również na brwiach i rzęsach), charakteryzuje się silnie rozszerzonym tułowiem i odwłokiem oraz masywnymi narządami czepnymi odnóży. Porusza się niezwykle szybko, co też powoduje swędzenie. „                                                                                  

   Czemu akurat wybrałeś Wesz ?  Bo wypijasz powoli z każdego cierpliwość??



 

 w nicku inaczej pisze:) Czytamy to co chcemy ale uważajmy na mankamenty. Literki są przestawione i to w martwym języku może znaczyć całkiem coś innego....

[2011-11-19 23:57]

Ty byś nie potrafiła przeczytać nawet jednej nazwy z syropu na kaszel a się naśmiewasz. I zmień to głupie zdjęcie - bo zawsze  kojarzy mi się z czymś innym niż koci nos. Wygląda jak ... ? Następnym razem pojawię się pod pseudonimem Ulcus Mole , a więc uważaj obrzydliwy  koci nochalu.
[2011-11-20 00:22]

mimi127

Przepraszam, a przeczytałeś to co napisałam? Twierdzisz że wszyscy są ignorantami a nie potrafisz sam zinterpretować moich słów. Zal mi Cie... [2011-11-20 00:28]

mimi127

Przepraszam, a przeczytałeś to co napisałam? Twierdzisz że wszyscy są ignorantami a nie potrafisz sam zinterpretować moich słów. Zal mi Cie...


 

A może Ty faktycznie jesteś pasożytem(wesz łonowa) i żerujesz na tym że nie każdy musi błyskać krzyżówkową wiedzą tak jak Ty?

[2011-11-20 00:32]

Kiedy jest ignorant w pobliżu mnie - to ja dobrze o tym wiem. Natychmiast . Tobie odpowiedziałem tylko na złośliwość - złośliwością. To było chamskie ( poniżej pasa doslownie i w przenośni , jak to u wszy) przyznaję , ale nie lubię kiedy ktoś .... Aach tam . Dobranoc !
[2011-11-20 00:36]

mimi127

ktoś napisał o Twoim niku ze to wesz łonowa , ale litery w Twoim niku inaczej sie układają więc czemu sie mnie czepiasz? Przeczytaj dokładnie to co napisałam i nie ubliżaj mi. Ja złego słowa o Tobie nie powiedziałam.. [2011-11-20 00:39]

kasalka

Poza tematem. Na temat ciężko będzie...

Beata. Pisałem już wcześniej na temat "Wszy łonowej" i tu też
"Nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi do swojego poziomu, i pokona doświadczeniem"
Nie warto. Już mi moderatorzy czy inni władczy na forum posty usunęli. I dobrze zrobili.
a literówka w nazwie może być przypadkowa czego "Pan Wsza" lubi się czepiać u innych i ich oceniać. Jak mój "torbut"
[2011-11-20 01:37]

Poza tematem. Na temat ciężko będzie...

Beata. Pisałem już wcześniej na temat "Wszy łonowej" i tu też
"Nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi do swojego poziomu, i pokona doświadczeniem"
Nie warto. Już mi moderatorzy czy inni władczy na forum posty usunęli. I dobrze zrobili.
a literówka w nazwie może być przypadkowa czego "Pan Wsza" lubi się czepiać u innych i ich oceniać. Jak mój "torbut"

Bo tak się na wszystkim znasz . Wiedza zerżnięta prosto z atlasu dla gimnazjum i wybiórcze historyjki zasłyszane od starszych .I nie nazywaj mnie głupkiem . Zachowujesz się jak prawdziwy anonimowy gnój - jeszcze bardziej autentyczny niż dokonania mojej wszy łonowej. Łowco torbutów. Tak jak na torbutach , tak się na wszystkim znasz - co masz zamiar wytłumaczyć. Zauważyłeś , że np : moje  wpisy  (choć nie są niczym wielkim a wręcz przeciwnie ) zawierają spory ładunek emocji i własnych myśli ? Twoje wpisy są tego pozbawione.
[2011-11-20 02:15]

ktoś napisał o Twoim niku ze to wesz łonowa , ale litery w Twoim niku inaczej sie układają więc czemu sie mnie czepiasz? Przeczytaj dokładnie to co napisałam i nie ubliżaj mi. Ja złego słowa o Tobie nie powiedziałam..

Uspokój się ,bo niepotrzebnie  robisz aferę o takie coś  ! To tylko pseudonim i może brzmieć jak mi się żywnie podoba. Nikomu nic do tego. To może wolisz abym zwał się  ŁAZIEC ŚWIŃSKI ?  Brzmi lepiej ? W porządku , jeżeli tego wymagasz i masz takie życzenie , w kolejnym wcieleniu  będę nim ! Sprawdź pisownię w internecie . Miłego szukania , do czasu "Świetej Dygdy " - powinnaś znaleźć.
[2011-11-20 02:21]

Poza tematem. Na temat ciężko będzie...

Beata. Pisałem już wcześniej na temat "Wszy łonowej" i tu też
"Nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi do swojego poziomu, i pokona doświadczeniem"
Nie warto. Już mi moderatorzy czy inni władczy na forum posty usunęli. I dobrze zrobili.
a literówka w nazwie może być przypadkowa czego "Pan Wsza" lubi się czepiać u innych i ich oceniać. Jak mój "torbut"

A ty sobie pisać to możesz wiesz o czym. Jak brzmi to napisał ten anonimowiec ?"PISAŁEM JUŻ NA TEMAT TEGO CZY TAMTEGO....PODPISANO :TORBUT.
[2011-11-20 02:52]

"Nie dyskutuj z głupkiem. Najpierw sprowadzi do swojego poziomu, i pokona doświadczeniem "ŻAŁOSNY SLOGAN ZASŁYSZANY W JAKIMŚ FILMIE ALBO " KOKONTRZMIELU " - ŻURNALU MODY DLA NASTOLATKÓW.
[2011-11-20 03:15]