Wiosna to widać....

/ 4 odpowiedzi
Że,wiosna to się widzi ... kila razy w miesiącu marcu wypływają i kłusują z łodzi /sieci itp./,wody leśników ,gospodarz pola i wód w ich 'kabzie' i nie tylko on /to tzw. połowy kontrolne/ ...Nie ma mocnych,z bezsilności tylko pięści zaciskać jak się to widzi,wszystko dzieje się pod ochroną tych co....itd,itd.. A takie tu piękne lasy,wody...! Strach działać ,bo podpalą lub zniszczą.. Z wiosennym pozdrowieniem
Jędrula


Kolego Sławku , łączę się z Toba w bólu ale o co Ci chodzi ? (2015/03/26 14:18)

zbynio5o


MILICJA  !!!!!!!!!!!!! (2015/03/26 16:53)

hakowy


Hmm.....jakoś tak miękko mi się zrobiło na duszy,kiedy dłubię przy kempingu w cieplejsze i słoneczne dni,zerkam na wodę i widzę to co napisałem..Widzą to też inni ,sami nawet zwracają uwagę na zło, jednak czuć bezsilność "szarego'' wędkarza...O opór i reakcję w grupie na kłusownictwo służb szczebla powiatowego czy gminnego, trudno jest ,a samotnik nie zdziała nic....Jednak lepiej udawać ,że się nic nie widzi.. Z tym właśnie nie umie się pogodzić i o to mi chodziło..! Wyciszyłem się już i ...tak widocznie musi być ........ do czasu,wszystko do czasu..Pozdrawiam i temat zamykam wolę spokój..!  (2015/03/26 21:42)

Bernard51


Kolego o co to jest za woda, PZW, prywatna, gminna ?? (2015/03/27 06:27)