Zaloguj się do konta

Wiosenny kociolek

utworzono: 2016/03/17 13:36
Ciniu

Kociolek strika prazonki jak kto woli nie wazne jak niesie nazwee
kto choc raz sprobowal wie ze nie ma nic lepszego.
Klimat na dzialce nad woda gdziekolwiek da sie rozpalic
ognbisko zeby postawic kociolek.
Jezeli ktos ma jakies swoje wlasne pomysly przepisy
a chcialby sie podzielic prosze o wpisy  [2016-03-17 13:36]

Jakub Woś

Kociołek letni :) [2016-03-17 18:13]

U nas TO sie nazywa DUSZONKI albo BUNCLOK.
Składniki:;
ziemniaki 
marchew  (nie musi być)
kapusta 
boczek
wędlina /kiełbasa
cebula 
przyprawy
  [2016-03-17 18:36]

Jakub Woś

U nas TO sie nazywa DUSZONKI albo BUNCLOK.
Składniki:;
ziemniaki 
marchew  (nie musi być)
kapusta 
boczek
wędlina /kiełbasa
cebula 
przyprawy

U mnie podobnie, tyle że bez kapusty a za przyprawy robią rośliny które znajdę w okolicy. Pokrzywa, krwawnik, komosa (lebioda), bluszczyk kurdybanek, korzeń łopianu, szczaw, chrzan, koniczyna, liść dębu, szyszka sosny,mniszek, tasznik, babka, stokrotka i wiele innych. Zawsze się znajdzie coś jadalnego :) [2016-03-17 19:07]

SlawekNikt

W zeszłym roku "kucharzyliśmy" w starszawym chyba aluminiowym garnku, a w środku co kto miał: kiełbasa, boczek, nawet golonki kawałek, pieprz i sól oraz pokrzywa.
O liściach dębu nie pomyślałem choć wiem, że dodają do ogórków kiszonych. Korciło nas rybkę dorzucić, ale pomysł porzuciliśmy :-) [2016-03-18 17:21]

pstrag222

przy dłuższych wyprawach to norma, wedkarz musi konkretnie zjeśc , aby miał siły holowac ryby:)))) [2016-03-18 22:42]

JKarp

Chyba sobie kupię ten kociołek - smakowicie to wygląda i pewnie smakuje super :-)
JK [2016-03-19 09:16]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia