Wiosenny rozruch.

/ 30 odpowiedzi
Waldi Fish


Jakby wierzyć Twoim słowom, to wielu dyslektyków i dysortografów tutaj przebywa, a ja uważam, że to jest "lipa", bo dlaczego takich "chorych" nie ma wcale wśród starszych wędkarzy, tylko wyłącznie wśród młodych? (2010/02/25 19:17)

u?ytkownik22572


Dyslektyków i dysortografów to jest może jeden na sto tysięcy może kilku. Reszta zwietrzyła szansę jak tu łatwiej bez wysiłku zdać maturę czy inne egzaminy i załatwili sobie zwolnienia u lekarzy. Mimo wszystko jak ktoś ma coś takiego to jest edytor tekstu i podkreśla nam błędy.
Suma sumarum - jak ktoś pisze z błędami tzn po prostu nie chciało mu się czytać tego co pisał lub bardzo się spieszył. (2010/02/25 19:27)

Waldi Fish


Rękami i nogami popieram to co napisał Okonhel. Brak poprawy błędów, które podkreśla na czerwono program  to zwykłe lenistwo. Pomijam tu kilku ludzi, którzy celowo piszą z błędami, prowokując innych i pisząc, że są dyslektykami. Chodzi mi o takich ludzi jak Silent Hunter, WaLeR i kilku innych prowokatorów, którzy ostatnio założyli sobie fikcyjne konta, nie podając nawet przynależności do koła. (2010/02/25 19:39)

Lukaszspin


PANOWIE ALE CO MA PIERNIK DO WIATRAKA??
NA TAKIE PISANIE JEST ODPOWIEDNIA STRONKA;)
ZNAM DYSLEKTYKA I POWIEM ŻE JEST O NIEBO LEPSZY ODE MNIE W WĘDKOWANIU;D
POZDRO PANY;) (2010/02/25 22:30)

mario841


Więc Drodzy Bracia Wędkarze...nie piszmy o "U" lub "ó" a o rybach..oki???
Bo chyb nam wszystkim na tym zależy...
A odnośnie przecinków...niech każdy stawia tam gdzie chce!!!!







Oprócz formy jest treść!!! (2010/03/01 11:05)