Wiosenny leszcz

/ 82 odpowiedzi / 6 zdjęć
swyniu

Koledzy napiszcie jak z Odrą bo mam zamiar wyskoczyć na DObrzeń i przewietrzyć wędki... :) (2013/03/14 09:57)

użytkownik145490

Koledzy napiszcie jak z Odrą bo mam zamiar wyskoczyć na DObrzeń i przewietrzyć wędki... :)

Ma się całkiem nieźle ! (2013/03/14 10:17)

mikefish

Koledzy napiszcie jak z Odrą bo mam zamiar wyskoczyć na Dobrzeń i przewietrzyć wędki... :)

Jak pojedziesz - daj znać...bo sam jestem ciekaw! (2013/03/14 12:27)

swyniu

Koledzy napiszcie jak z Odrą bo mam zamiar wyskoczyć na DObrzeń i przewietrzyć wędki... :)

Ma się całkiem nieźle !

Co ma się dobrze ? (2013/03/14 12:39)

swyniu

Koledzy napiszcie jak z Odrą bo mam zamiar wyskoczyć na Dobrzeń i przewietrzyć wędki... :)

Jak pojedziesz - daj znać...bo sam jestem ciekaw!

Sam jestem ciekaw lecz sądzę że nie będzie rewelacji .. hihihih  ale dam znać
Jeszcze mam chodzi mi po głowie Turawa-wały (2013/03/14 12:41)

mikefish

Jak pojedziesz - daj znać...bo sam jestem ciekaw!

Sam jestem ciekaw lecz sądzę że nie będzie rewelacji .. hihihih  ale dam znać
Jeszcze mam chodzi mi po głowie Turawa-wały

Ja bym raczej obstawiał na Odrę - jezioro jeszcze bardzo zimne.
Byłeś już gdzieś w tym roku z feederami??/
A kanał Ulgi? (2013/03/14 21:33)

swyniu

Hm nie myślałem .. Lecz w ubiegłym roku byłem pod koniec marca na Turawie i z lewej strony tamy brała na prawdę ładna płoć na federka i żałowałem że nie miałem odległościówki lecz w tym roku będę mieć bo kupiłem bardzo okazyjnie jaxona xt pro new generation match 4,2 c.w. 5-25 za jedyne 150zł. dystrybutor robił wyprzedażNad wodą jeszcze nie byłem z kijkiem lecz w najbliższych dniach będę :) Kanału Ulgi nie znam tak jakbym chciał, wiem że siedzą  i nic więcej (2013/03/15 07:37)