Zaloguj się do konta

Wiosenna zanęta na karasia

utworzono: 2010/04/18 11:51
match

jaka polecacie zanete na wiosenny polow karasia moze macie jakies swoje wlasne miesznaki np danych firm jakies dodatki itp
[2010-04-18 11:51]

o tych kupnych powiem tak nie ma co sypać kilogramami bo mają słabsze efekty niż własnej produkcji (w mojej opinii ) z obiady jak zostaną ci ziemniaki bierzesz je ok 0,5 l i poł kilo bułki tartej atraktor waniliowy i glizde na haczyk
to jest mój sposób na staw przez kombinowanie przynętami i zanętami możesz uzyskać rewelacyjne wyniki
[2010-04-18 12:19]

gusto

Efekty kupnej zanęty "Bruda feder"+parzona surowa mielona kukurydza aromat cynamon+paczka pinki i białych przynęta pinka
[2010-04-18 19:11]

menago

ja polecam biały robak lub czerwony czy też skórka od chleba  zależy od łowiska a zanęta na wiosnę to trapera lin karaś  ta jaśniejsza  i karpiowe zanęty karmelowe 

karmel je dobrze wabi  na stawach

Pozdrawiam
[2010-04-24 23:32]

kwl22

pinki + kukurydza + zaneta lin karas i jazda:) [2010-04-25 19:07]

maniek25

mieszanka dragona magnum + atraktor [2010-04-26 11:41]

krispi

Efekty kupnej zanęty "Bruda feder"+parzona surowa mielona kukurydza aromat cynamon+paczka pinki i białych przynęta pinka

Typowy miesiaż!
[2010-11-16 16:26]

mlody karpiarz

Efekty kupnej zanęty "Bruda feder"+parzona surowa mielona kukurydza aromat cynamon+paczka pinki i białych przynęta pinka

zdjęcie widzimy 
a w opisie   "nie zależy mi na rybie a o samo złowienie ;jade na ryby a nie po ryby"
typowe :(
[2010-11-18 12:52]

zbynio5o

Coś w temacie potraficie napisać ?
Eh ! Co za naród ?
[2010-11-18 13:23]

jaka polecacie zanete na wiosenny polow karasia moze macie jakies swoje wlasne miesznaki np danych firm jakies dodatki itp

Polecam zanęte "Stil" Hpb karpiową o zapachu wanilia rozrabiaj wodą z dodatkiem miodu.

ps gusto niezbyt ładnie.gdzie konsekwencja?po co piszesz "jeżdżę na ryby nie po ryby"
jak bierzesz pełną siate karasi??

ps 2 a ty @zbynio5o umiesz coś w temacie napisać??
[2010-11-18 13:53]

zbynio5o

Jarku, powiedz mi, jaki to ma sens twoim zdaniem,
wyszukiwanie postów z przed pół roku i wyzywanie kolegi od mięsiarzy itp.?
Kto i jaki ma w tym cel ?  Czemu to ma służyć ?
Odpowiedż jest jedna....komuś sie nudzi. Wskoczy taki, narobi zamieszania i tyle go widzimy.
A My sie póżniej "gryziemy". Pozdrawiam. Zbynio.
[2010-11-18 14:41]

bluehornet

Znajomy kiedyś wyraził ochotę na wyjazd ze mną na ryby . Gdy nadszedł czas powrotu do domciu , ryby złowione przeze mnie z wyjątkiem jednej "wylądowały " po zważeniu w wodzie - nie zacytuję słów użytych przez znajomego na widok mojego uczynku ( nie kwalifikują się do cytowania - cenzura ) , ale więcej na ryby ze mną nie pojechał . Nikt nie będzie mi mówił , co mam zrobić z rybami złowionymi przeze mnie - sam wiem , co mam zrobić . A jeżeli chodzi o zanętę na karasia , to nie stosuję jakiejś specjalnej , tylko zastosowałem dodatek użyty przez mojego kumpla na zawodach ( które de facto wygrał ) - zmielone zioło o nazwie kozieratka - rewelacja . Połamania kija .
[2010-11-18 15:18]

mateo17slawa

ja polecam kupna tylko necic je z umiarkowianiem.nie za durzo bo sie przejedza. [2010-11-28 03:58]

perwer

Raczej bym sie spodziewał tematu jak wyeliminowac brania karasia niż jak go zwabic.No dobrze..No to moja rada ,trzeba kupic gumy do żucia,najlepei orbit w małych pastylkach o smaku cytrynowym bo są żółte.Dodajesz gumy do kukurydzy i karasie jedza je razem z kukurydzą.Jak karaś zje gume to ona mu sie ropuszcza i przy pobieraniu powietrza robi sie balon,karaś wypływa na powierzchnie i wtedy widzimy gdzie karaś żeruje i wabimy podbierakiem do siebie.To jest nowatorska metoda ,ale może będzie hitem sezonu,jak nie w polsce to w indonezji na 100%.Pozdrawiam wedkarzy i połamania kija .....od podbieraka. [2010-11-28 10:26]

pelki83

Co do zanety  to kolego raczej nie pomoge... Podczas moich wypadów na karasiowe stawy najbardziej skuteczną przynętą było ciasto. Jeśli chciałbyś wypróbować: 1 kurze (tylko bez białka) zółtko, 2 lyzki miodu, łyżeczka oleju (by ciasto nie obeschło) i do tego dodajemy mąki przennej zagniatając do uzyskania rozciagliwej jednolitej masy i gotowe.   [2010-12-01 02:29]