Wiosenna zanęta na ryby białe

/ 8 odpowiedzi
Chciałbym abyście w tym wątku napisali jakie zanęty i dodatki do nich stosujecie wiosną. Łowię od kilku lat, ale nie mam recepty na wiosenną zanętę.Ps.Proszę, abyście nie pisali podaj typ łowiska, głębokość, roślinność..., ale żebyście napisali ulubione przepisy na wasze ulubione łowiska.
przemo1980


nie napisałeś z nastawieniem na jakie rybki ta zanęta.  Moim powiedzmy ulubionym dodatkiem na wiosne jest kolendra. Przyciąga leszcze,płocie,wszedobylskie krąpie i myslę że i jeszcze inny białoryb. Zeby nie było, bo kolendrę stosuje też i latem (warto zmieszać z wanilią) i jesienią. (2011/04/08 15:02)

tochu9702


nie napisałeś z nastawieniem na jakie rybki ta zanęta.  Moim powiedzmy ulubionym dodatkiem na wiosne jest kolendra. Przyciąga leszcze,płocie,wszedobylskie krąpie i myslę że i jeszcze inny białoryb. Zeby nie było, bo kolendrę stosuje też i latem (warto zmieszać z wanilią) i jesienią.


napisałem, napisałem...pod tematem (na gorze po lewej stronie)i pod kategoriom jest napis:Dotyczy: Płoć, (2011/04/08 17:05)

Hanys005


Syn kupuje zanętę uniwersalną do tego gniecie płatki kukurydziane około jednej czwartej ilości zanęty uniwersalnej dosypuje cynamon i przyprawę do piernika sprawdza się doskonale na płoć i leszcza bynajmniej na tych jeziorach których wędkujemy :) (2011/04/08 17:49)

przemo1980


nie napisałeś z nastawieniem na jakie rybki ta zanęta.  Moim powiedzmy ulubionym dodatkiem na wiosne jest kolendra. Przyciąga leszcze,płocie,wszedobylskie krąpie i myslę że i jeszcze inny białoryb. Zeby nie było, bo kolendrę stosuje też i latem (warto zmieszać z wanilią) i jesienią.


napisałem, napisałem... pod tematem (na gorze po lewej stronie) i pod kategoriom jest napis: Dotyczy: Płoć,



jest,jest...

nie zauważyłem

(2011/04/08 18:08)

Greg1994


Witaj zazwyczaj wiosną na płoć używam kupnych ciemnych zanet dragona w mojej okolicy całkiem fajnie sie sprawdzaja i bija na głowe trapery stile i inne. (próbowałem prawie wszystkiego) a co do pytania do kupnej mieszanki nie dodaje zadnych zapachów bo zaneta juz je posiada a jak samemu robie zanete to biore najzwyklejsza ziemie z kretowiska do tego na płoć nostrzyk lub kolendre a na leszczyka i krąpia mase piernikową , kakao lub atraktor carmel do tego troche jokersa pinki lub innych przynęt w miare potrzeby i to wszystko...    pozdrawiam   ;) (2011/04/08 19:46)

Bartek1997


Zanęta: Lorpio RoachDodatki do zanęty: płatki owsiane ugotowane, konopie prażone mieloneAtraktor: Anyż albo kolendra zmieszana z wanilią (2011/04/13 08:29)

pstrag222


wiosna nie stosuje zanete trpapera uniwersalna
z ziemia w proporcji 1:2
dodatki to suszona krew pinka i gnojaki lub rosowki
nic wiecej nie trzeba (2011/04/13 08:34)

Rajzer14


Ja na płoc stosuje prostą zanętę tzn. zanęta uniwersalna,kukurydza,pinka i oczywiście woda. A jeszcze po co dodaje się ziemię? (2011/04/13 16:38)