Zaloguj się do konta

Wiosenna wycieczka - propozycja

utworzono: 2010/03/15 19:23
łysym

Proponuję wybrać się na wycieczkę do Leska na San.
Od razu piszę o wszystkich warunkach żebyście mogli się wypowiedzieć i wiedzieli  mniej więcej ile kasy trzeba wydać.
Opłata jednodniowa 20zł., droga ok. 340 km w obie strony nie wiem jak tam stawki w tej chwili za km ale myślę ponad 2zł. trzeba liczyć. Paliwo cały czas lekko w górę i nie wiadomo jak to będzie w maju.
WAŻNE!!! Łowimy tylko na haki bezzadziorowe tak więc trzeba będzie albo dogiąć albo spiłować. Sprawdzają to i nie są pobłażliwi.
Jeżeli chodzi o miejsce, to jak to San, dla mnie piękny w każdym miejscu.
Ryby: pstrągi, lipienie, klenie w ilościach... lepiej nie pisać żeby nie zapeszyć.
Najlepszą reklamą jest fakt że robią tam mistrzostwa świata w czerwcu.
Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam

Marek
[2010-03-15 19:23]

kwasek

Jestem za!!! [2010-03-15 19:42]

Gaga

Lesko OK, a biorąc pod uwagę np. Słonne, gdzie też obowiązuje nas dodatkowa opłata, to bez namysłu jestem na TAK. Jest to konkretna propozycja, więc proszę wszystkich chętnych (czy niechętnych) o głos w tej sprawie. Może się też ktoś wypowie, kto już tam wędkował? Nie są to jeszcze zapisy, ale będzie jakieś wstępne rozeznanie, co do zainteresowania wyjazdem na San. Oczywiście cały czas można zgłaszać inne propozycje. <br>
Pozdro moje gagatki.
[2010-03-15 22:52]

babirus1978

Jest to bardzo dobry pomysl,jestem za [2010-03-16 17:12]

szczupar

Woda napewno zajebista jak na San przystało. Pojechał bym tam. Trapi mnie sprawa zadziorów, ale do przejścia nie ma źle. Ale trzeba się zorjętować czy ten odcinek nie bedzie wyłonczony przez te MŚ na muchę. Gdzieś czytałem że bedą prowadzone zarybienia i nie bedzie mozna łowic miesiac przed zawodami.
[2010-03-16 20:20]

Bury14-88

Ja to powiem tak,mozna i dubiecko tez san a i blizej,kilku kolegów  z naszego kola było i chwali sobie,20zl za dzien i pewnie i tak juz tam sie nigdy nie pojawie bo za daleko zeby co tydzien-ale na słonne 30zł i na cały rok,a tam znowu podobno kiszka z rybami,a z tym zarybieniem na mistrzostwa to zarybiaja dzien przed i na przestrzeni kilku km,sie dowiem wiecej to powiem.pozdrawiam bury mistrz,czyli burmistrz.hehehhehe
[2010-03-16 21:18]

łysym

ok. zorientujemy się co do zarybień i zakazu. dzięki za info
[2010-03-16 21:21]

Bury14-88

Juz sie zwiedzialem zarybiaja przed zawodami ale na wodzie(BPN- to nie skrót banku:-)biesczadzki park narodowy i tam sa zapuszczane ryby wiec tam NIKT  nie łowi,a ryb pusczaja sporo,nie sa wielkie ledwo wymiarki bo i tak na mistrzostwa beda mialy obnizony wymiar,nie pytajcie czego,ale my MUSIMY wymiaru przestrzegac,to obowiazuje tylko na MŚ.wiec szanse na rybke sa jak najbardziej..
[2010-03-16 22:01]

Gaga

Reasumując: mamy na razie 2 wody do wzięcia pod uwagę-San Lesko i Dunajec Zakliczyn.
Ponieważ wycieczka ma być w maju, a nawet początkiem maja, to może jakaś woda szczupakowa? To tylko taka luźna uwaga :) Wracając do Leska i Zakliczyna, ja chętniej wybiorę się na Lesko. Jest niestety dodatkowa opłata, ale na Zakliczyn też jest, a na Sanie myślę, że lepiej można połowić. W pierwszym tygodniu kwietnia rozpoczną się zapisy (będzie oficjalne ogłoszenie co i jak), więc jeśli są jeszcze jakieś pomysły, to proszę zamieszczać (zadzwonić).
[2010-03-25 15:26]

Bury14-88

Zakliczyn był i tam jest lipa z rybami bo za wygodnie pod mostem i nad wode sie nie chce isc a ryby same nie wyjda,ja bym pojechał nad to lesko ale to tylko luzna propozycja (nie mylić z lużną kupą)
[2010-03-26 17:56]

łysym

Poddał dobry pomysł Rafko. Też można się wybrać, a i woda na wszystko
[2010-03-26 20:16]

łysym

Zobaczcie na zakładce AKTUALNOŚCI. Polecam
[2010-03-26 20:18]