Zaloguj się do konta

Wiosenna przynęta na rzekę

utworzono: 2013/04/20 14:14
SpinHubert

[b]Witam.Jutro idę na mój 1-wszy tegoroczny połów ryby.Mam małe  pytanie do was.Łowisko jest mi już znane więc z tym nie będzie problemu tylko nie wiem jaką przynętę na spławik wybrać ,ponieważ ryby w moim łowisku są różne i trudno jest wybrać przynętę.Jeśli opis łowisko się na coś zda to proszę.Rzeka:San w KrzeszowieWoda:średni stan czystości,bardzo dużo cienia i dużo drzew nie tylko w wodzie.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrowienia[/b]
  [2013-04-20 14:14]

lukas15

Ja bym ci polecił duzo pinki do nęcenia i na hak. Na początek  jokersa do zanęty i powinno być dobrze
[2013-04-20 18:47]

SpinHubert

Spróbuję tak jak napisałeś,a jutro napisze czy udało się coś złowić ;) [2013-04-20 19:43]

SpinHubert

No niestety udało mi się złowić tylko Klenia 24,7 cm :D Ale to chyba dlatego bo nie miałem jokersa :(.No nic za tydzień idę znowu więc może w tedy się uda?!Dzięki w ogóle za porade lukas15.Pozdro [2013-04-21 10:02]

lynx

W zeszłym roku zjeździłem San od Krzeszow do Sarzyny i od Krzeszowa do Ulanowa i dopiero na Dolnym Krzeszowie siadłem ale miejsce było liche. Wada była tak niska, że nie było gdzie rzucić.
Jak został jakiś dołek to zajety. Spróbuje w tym roku ale nie wiem jak wyjdzie. Może woda znów będzie się sączyc a nie płynąć.
[2013-04-23 20:21]