Zaloguj się do konta

Wieści znad Jezioraka

utworzono: 2017/05/16 00:03
Kutunek

Witam całą brać wędkarska, jest to moja pierwsza publikacja na tej stronie oraz w karierze więc prosiłbym o wyrozumiałość. A więc teraz przejdźmy do sedna sprawy od urodzenia czyli od 26 lat jestem mieszkańcem miasta Iława które jest usytuowane bezpośrednio wzdłuż linii brzegowej jeziora Jeziorak. Nie będę tutaj przytaczać liczb czyli powierzchni, gatunków ryb które występują wszytko znajdziemy u naszego wszech mądrego wujka Google. ;) Chce wam pokazać na swoim przykładzie że warto przyjechać nad Jeziorak i wedkować z w miarę dobrymi wynikami. Zajmuje się tylko i wyłącznie metodą gruntową przeważnie moim celem jest biała ryba czasami na nockach drapieżnik Węgorz lub Sandacz na trupa. ;) Wędkarstwem gruntowym zaraziłem się 5 lat temu i od wtedy stało się to moim \"Konikiem\" obecnie mój sprzęt nie jest pro jest to sprzęt dla przeciętnego Kowalskiego. W tym czasie przerobiłem kilka tematów i wniosek nasuwa mi się sam nie chce tutaj robić ani reklamy i tym bardziej krypto reklamy ale musze to powiedzieć w segmencie kolowrotków do 200zł nie ma lepszego wyboru jak kołowrotki firmy Dragon ich wytrzymałość oraz praca jest zaskakująco bardzo dobra, lecz jestem bardzo nie miło zaskoczony jakością kolowrotków firmy Robinson miałem 3 szt. wszystkie \"umarły\" na to samo łowie Pickerami i jest dla mnie porostu śmieszne żeby kołowrotek tak znanej firmy mielił się w połowie sezonu gdzie nie cholerę ryb większych niż 3kg przeważnie w przedziałach do 1.5kg. Dodam jeszcze tylko że wszystkie te kołowrotki były z rzetelnego źródła i serii feederowej. Dragonki są ze mną już 3 sezon mają się bardzo dobrze. W niedzielę wieczorem wrzucę foto relacje gdzie łowie jak na co itd postaram się wszystko przystępnie opisać aby każdy znalazł coś dla siebie. Połamania kija na życiówce nie na kolanie. ;) [2017-05-16 00:03]