Wieprz w okolicach Łęcznej

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju !
Mam pytanie odnośnie rzeki Wieprz właśnie w okolicach Łęcznej  zauważyłem ,że na tym odcinku jest duży uciąg wody, na jakie przynęty tam łowić i gdzie szukać drapieżników wszystkie informacje mile widziane .
Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam ! :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ceptronik1


:( nikt mi nie pomoże ? (2011/10/06 08:03)

seboa


na tym odcinku nie dam rady pomóc ale odcinek Borowica - Dorochucza to małe sumki , sumiki karłowate ,leszcz ,krąp,jazie i klenie dość przyzwoite jesienią miętusy nie zbyt wielkie tyle wiem łowię tylko na feeder na spina to nie wiem jak łowią ale drapieżnik napewno jest:)
pozdro i połamania (2013/09/03 18:40)

szkunerbryg


Okolice Łęcznej to przede wszystkim jazie, płocie, upierdliwa drobnica w postaci uklejki, spore leszcze. Typowe drapieżniki jakie tam spotkałem to sporo boleni, nie wymiarowe szczupaki, sandacze... tych ostatnich jest w tym roku nie za wiele... niedawno słyszałem o miętusach ale sam nie miałem okazji złowić. Sumy też występują i trzeba ich szukać... no właśnie... zazwyczaj tam gdzie jest kiepskie dojście do wody, na zakolach rzeki, w miejscu przytopionych drzew i gałęzi, woda tam płynie znacznie wolniej i zazwyczaj jest dołek... szczupaki są tam gdzie jest wiele zarośli wodnych takie jak trzciny, trawa wodna no i oczywiście szczupaki jak ich natura na to wskazuje polują również tam gdzie jest obalone drzewo i sporo gałęzi. (2013/09/24 13:10)