Zaloguj się do konta

Wieprz - ciekawe miejscówki?

utworzono: 2013/01/09 20:30
mateucha6

 sobieszyn, jeziorzany, korzeniów?? opowiedzcie co tam ciekawego mozna zlapac, gdzie sie zastawiac, jak dojechac, na co probowac lowic przynety, metody itp. z gory dzieki za informacje
[2013-01-09 20:30]

cinek123

baranow, jeziorzny, lubartow. ladne bolenie, jazie i leszcze. trafia sie sandacz i szczupak. ladny sum tez jest. w 2012 marnie z drapieznikiem ale 2011 bylo eldorado. na biala rybe groch pinka albo czerwony. groch na duzego jazia najlepszy. grunt albo przeplywanka. ja to na spina wole. trzeba testowac. na sandacza duze pijawki jak masz gdzie zdobyc. jak nie to trupek albo filet albo duze rosowki to i sum przylozy. duzo klusownikow i to boli. w kazdym miejscu. pozdro. mam naszieje ze pomoglem. na roztoczu podobno pstrag jest. blizej zrodel [2013-01-09 23:27]

mateucha6

dzieki za info. Co prawda ja na wieprzu dosc czesto lowie ale oprocz sumikow takich po 30-40cm ktore biora na wszystko kukurydza ser itp szczupaka i okonia to nic nie moge zlowic. stad moje pytania. dzieki
[2013-01-10 13:45]

cinek123

teraz ruszaj na starorzecza jak na lodzie lowisz. ladny okon bierze. na jez. firlej tez trzydziestaki lowia. i leszcze do kilo tylko zanecac trzeba. [2013-01-10 22:17]

rybol76

Dołączam  do dyskusji w poprzednim  roku nie poszalałem, byłem ze spinem ok. 10 razy może to i mało, ale złowiłem dosłownie 1 okonia nie wiem pech czy bezrybny odcinek (okolica Zawieprzyc), zresztą napotkani wędkarzy też schodzili o kiju.Jak tak dalej będzie spina pokryje kurz a blachy rdza!!! Dziwne to miejscówki piękne niby książkowe a w wodzie pustka.Ciekawe miejscówki znajdują się bardziej w górę rzeki Giżyce,Jeziorzany a już na 100% rybniejsze.pozdrawiam [2013-01-11 15:30]

mateucha6

np w korzeniowie w tym roku zlapalem tylko okonia 22cm i szczupaka 48cm, w sobieszynie troche lepiej ale nie wiele bo kilka malych ale to naprawdę malych sumow na grunt kilka szczupakow ok 35 cm na spinning i na zywca 4 szczupaki ponad 50 i to wszystko co w 2012 roku udalo mi sie zlowic. nie licząc żywca u kolegi :D pozdrawiam

[2013-01-11 16:17]