Wielofunkcyjne urządzenie wędkarza

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wymyśliłem moim zdaniem coś bardzo przydatnego,pewne urządzenie, chciałem aby każdy z was wszedł na mój blog we wpisy i kliknoł - wielofunkcyjne urządzenie wędkarza i wyraził swoją opinię na temat tego pomnysłu na tym poście.dziękuję
Grzegorz_Mik


Podziwiam i doceniam ludzi którzy kombinują i próbują coś ciekawego wymyślić i te swoje pomysły własnoręcznie wykonują . Jest jednak mały problem z tym Twoim uniwersalnym urządzeniem zwłaszcza z jego zastosowaniem do połowu ryb . Regulamin APR nie dopuszcza takich wynalazków do połowu ryb i wyraźnie określa jak wędka powinna wyglądać .

1. Wędka
Wędkarz ma obowiązek posługiwać się wędką składającą się z wędziska o długości co najmniej 30 cm, do którego przymocowana jest linka zakończona:
a/ jednym haczykiem z przynętą, albo
b/ nie więcej niż dwoma haczykami, każdy ze sztuczną przynętą imitującą owada lub jego stadia rozwojowe; przy czym każdy haczyk może mieć nie więcej niż dwa ostrza rozstawione w taki sposób, aby nie wykraczały one poza obwód koła o średnicy 30 mm albo
c/ sztuczną przynętą wyposażoną w nie więcej niż trzy haczyki; haczyk może mieć nie więcej niż cztery ostrza, rozstawione w taki sposób, aby nie wykraczały one poza obwód koła o średnicy 30 mm.
d/ przy połowie ryb spod lodu: jednym haczykiem z przynętą, przy czym haczyk nie może mieć więcej niż trzy ostrza, rozstawione w taki sposób, aby nie wykraczały one poza obwód koła o średnicy 20 mm, albo
e/ sztuczną przynętą wyposażoną w nie więcej niż dwa haczyki, przy czym każdy haczyk może mieć nie więcej niż trzy ostrza, rozstawione w taki sposób, aby nie wykraczały one poza obwód koła o średnicy 20 mm

Nie martw się jednak pozostałe zalety przyrządu na pewno da się wykorzystać i mogą być bardzo przydatne .
Pozdrawiam Grzegorz (2009/05/09 22:05)

szyszek


Z tego co sie orientuję to takie urządzenia to są tak zwane "zastawki". jest to nie zgodne z R.A.P.R i tachich przedmiotów uzywali no i chyba uzywaja ludzie chcący mieć rybe nie czekając nad woda tylko w domu. Na twoim miejscu nie łapał bym w ten sposób ponieważ każda kontrol kończy sie mandatem. (2009/05/10 06:21)

NARCYZ79


Tak czy siak chęci się liczą nieraz żeby cos skonstruować trzeba nagiąc prawo dopiero potem eliminujemy punkty niezgodne z prawem . Ale wszystko w granicach rozsądku . Zyczę powodzenia w udoskonalaniu. (2009/05/10 12:01)

u?ytkownik11976


macie rację panowie zapomiałem o tym ze nie wolno tego stosować (2009/05/10 16:54)