Wielki powrót

Witam Państwa serdecznie na moim blogu.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że wymaga ona małego remontu.. trochę zmieniło się od czasu dodania ostatniego postu.
Pogłębianie wiedzy, zdobywanie nowego doświadczenia, specjalizacja w jednej z dziedzin wędkarskich..
To wszystko skłoniło mnie do powzięcia odpowiednich kroków, ażeby troszkę rozwinąć się w tzw. "internetach" i zostać tzw. "youtuberem, vlogerem, blogerem" czy jak kto woli dzielić się swoim życiem wędkarskim z szerszym gronem odbiorców.
Co przyczyniło się do tego?
Ciężko odpowiedzieć na te pytanie, być może chęć podzielenia się jedną z najpiękniejszych rzeczy w moim życiu jakim jest hobby, czytaj wędarstwo oraz najzwyczajniej aspiracja do tego, by uwiecznić swoje dokonania w Wędkarstwie.
Postaram się tworzyć, jak najlepsze i jak najciekawsze filmiki dotyczące tego pięknego hobby, a mottem przewodnim będzie spining, metoda której od tego roku oddałem swoje serce, i przyniosło to pewne efekty, które pomyślałem ciekawie by się oglądało.
Zakupiłem odpowiedni sprzęt, tj. kamera go pro i dron do nagrywania filmów, i zobaczymy co z tego wyjdzie, najważniesza jest dla mnie motywacja, której nie będzie bez ludzi, którzy będą mnie wspierać.. dlatego każde miłe słowo, ale też wyrazy krytyki będą mile widziane.
Każdy wypad na ryby będę opisywał na blogu, oraz wrzucał na kanał:
link tutaj: 
https://www.youtube.com/channel/UCLbJRWdyFVvrnl_pGYpC4rQ
Bardzo proszę o zasubsrybowanie kanału.
W następnym wpisie, przybliżę tametykę kanału i to co będę chciał robić.
Na koniec dodaję zdjęcie na poprwianie humoru, własnego autorstwa.
Czy ktoś z Was ma takich znajomych?