Wielki konkurs na wedkuje

/ 226 odpowiedzi / 98 zdjęć
tomalek21


gdzie te zdjęcia?

(2012/01/08 21:19)

u?ytkownik99254


Albo są zbyt duże, albo są w jakimś nieobsługiwanym formacie. Czytaj komunikaty które się wyświetlają a dojdziesz gdzie są zdjęcia. (2012/01/08 21:25)

Diablo


Diablo a ja taki ładny tekst napisałem o twoich przymiotach. Nie pozwolisz mi wygrać konkursu? Nawet się nie odniosłeś do moich pochwał! Jestem zdruzgotany! Twarzy nie pokazuję celowo, byś mnie nie posądził o to, że chce ci zaszkodzić. Bo ja jestem zabójczo piękny, a ty podobno tez. Dlatego z szacunku nie pokazałem buzi. A ty mnie olewasz!



Sorry Daniel ale po ostatnim moim założonym wątku na forum o strażniku SSR nie nadążam odpisywać na privy :) nie wiedziałem że tyle osobistości po cichutku siedzi teraz na portalu :) (2012/01/08 21:32)

Jędrula


 

@Diablo , a może weź walnij sobie fotkę i wstaw ją do awataru ? Chętnie Cię wszyscy poznamy ?

(2012/01/08 21:35)

u?ytkownik99254


E tam. Diablo teraz dość ładny jesteś. Nie potrzebna fotka. Chyba, że chcesz mnie upokorzyć i udowodnić ze jesteś ładniejszy niż ja. (2012/01/08 21:39)

u?ytkownik99069


 

@Diablo , a może weź walnij sobie fotkę i wstaw ją do awataru ? Chętnie Cię wszyscy poznamy ?





Oj tak, oj chętnie.......... (2012/01/08 21:40)

Zibi60


Kol Zibi60 skoro wiedziałeś że zupa jest za słona juz wczoraj, dlaczego dziś znów ją jadłeś? Druga propozycja także zostanie wyłączona z konkursu. Próbuj proszę dalej.

Szkoda było wylać, a z resztą ja tylko tą zupę lubię. Miałem jeszcze "pomysła", ale @dandec go wykorzystał - tylko nie wiem, czy nie będzie bana po jego publikacji.
CZesiu - wielkie dzięki ! (2012/01/09 05:49)

ryukon1975


A jeśli chodzi o tę grupę co wiesz. No o tych strażników co nie odpisują itp. Sami udowadniają że doskonale sobie poradzą z destrukcją tak samej grupy, jak całej SSR. Dzięki takiemu postępowaniu ludzie stracą resztki zaufania do SSR. Robią wszystko przez tę swa napastliwość, brak konkretnej wiedzy, nieodpowiadanie na pytania, czasem bezczelność. Nie pisz z nimi w tej ich grupie. Ja zrezygnowałem bo nie mam zamiaru się wpisywać na listę załogi tonącego okrętu. Ty tez daj spokój. Widzisz że pojawiają się nawet groźby. Po prostu daj spokój, oni sami zatopią swój okręt. A zdjęcia nie wstawiaj bo cie ujmą obywatelsko.


Stracą resztki zaufania?
Raz w życiu spotkałem strażników SSR nad wodą,było dobrze,rutynowa kontrola wszyscy zadowoleni.
Jednak kilku strażników na tym forum ( nicki zachowam dla siebie) sprawiło że nie mam do SSR nawet resztek zaufania.Tak jak piszesz przestałem się wypowiadać w ich tematach,co im zresztą nie przeszkadza bo większość ich tematów to wpisy kilku strażników lub monologi jednego.
Ich fanatyzm wobec SSR w zderzeniu z ich niewiedzą i bezradnością w praktyce nad wodą jest dosłownie niezrozumiały i chory dla zwykłego zjadacza chleba.
Gdyby naprawdę chcieli dbać o wody powinni wszyscy odejść z SSR,wtedy PZW nie zasłaniałby się strażą społeczną tylko musiałby powołać profesjonalną zawodową służbę.W dziejszych realiach SSR nie jest żadną strażą tylko tarczą dla PZW.Czasy czynów społecznych odeszły,odeszły mam nadzieję bezpowrotnie. (2012/01/09 08:10)

u?ytkownik61983


A jeśli chodzi o tę grupę co wiesz. No o tych strażników co nie odpisują itp. Sami udowadniają że doskonale sobie poradzą z destrukcją tak samej grupy, jak całej SSR. Dzięki takiemu postępowaniu ludzie stracą resztki zaufania do SSR. Robią wszystko przez tę swa napastliwość, brak konkretnej wiedzy, nieodpowiadanie na pytania, czasem bezczelność. Nie pisz z nimi w tej ich grupie. Ja zrezygnowałem bo nie mam zamiaru się wpisywać na listę załogi tonącego okrętu. Ty tez daj spokój. Widzisz że pojawiają się nawet groźby. Po prostu daj spokój, oni sami zatopią swój okręt. A zdjęcia nie wstawiaj bo cie ujmą obywatelsko.


Oj, Ghostmir, Ghostmir...............albo "T"
(2012/01/09 09:12)

u?ytkownik97760


Zaproponował bym moje zdjęcie w roli avatara dla Diablo ale chyba nie będę wypaczał sensu istnienia konkursu. To by była deklasacja na starcie. (2012/01/09 11:09)

u?ytkownik99254


Proszę kolegę Miru57 o zaprzestanie prowokacji. Nie znam cie kolego  i nie chcę znać a tym bardziej zaprzątać sobie głowy jakimiś twoimi pomysłami nie z tej ziemi. Ja się nie zajmuje tym co wypisujesz, więc proszę odstąpić od dalszych zaczepek. Nie obchodzisz mnie kolego i nie życzę sobie być obiektem twoich śmiesznych zabiegów. Tym bardziej że raz już udowodniłeś na co cie stać. Mam nadzieję, że kariera takich detektywów prześladujących ludzi  na forum wedkuje.pl dobiegnie niedługo końca.  (2012/01/09 12:12)

u?ytkownik61983


Proszę kolegę Miru57 o zaprzestanie prowokacji. Nie znam cie kolego  i nie chcę znać a tym bardziej zaprzątać sobie głowy jakimiś twoimi pomysłami nie z tej ziemi. Ja się nie zajmuje tym co wypisujesz, więc proszę odstąpić od dalszych zaczepek. Nie obchodzisz mnie kolego i nie życzę sobie być obiektem twoich śmiesznych zabiegów. Tym bardziej że raz już udowodniłeś na co cie stać. Mam nadzieję, że kariera takich detektywów prześladujących ludzi  na forum wedkuje.pl dobiegnie niedługo końca. 


Jednak :)......... nic się nie obawiaj , ja i tak pod koniec miesiąca likwiduję/kasuję  konto aby od takich jak TY odsapnąć, a do kiedy tego jeszcze nie wiem ? Do ostatniego już niedługo a tY w dość subtelny na swój sposób pisz do "Redakcji" prośbę o ciepłe stanowisko i wstaw swoją kandydaturę bo widać że aż się trzęsiesz jak dobierasz słowa aby nie zgrzeszyć. Zrobiłeś błąd , piszesz że mnie nie znasz :) a prawdziwy @Dandec  mnie zna, nawet byliśmy wśród swoich znajomych, wpadłeś jak śliwka w kompot..........hehehehehe, jedziesz nawet już na zapożyczonych nickach :) walisz na rzęsach do funkcji chłoptasiu, mam nadzieję że Redakcja twój podstęp odkryje. Muszę skopiować ten post bo nie wiadomo co się wydarzy, pisz naruszenie, pisz zażalenia na to że ktoś cię wyczuł/wyniuchał i twoje nikczemne zamiary............. (2012/01/09 12:42)

u?ytkownik99254


Jak już napisałem do ciebie na priv, nie mam żadnej przyjemności rozmawiać z tobą kolego. Twoje prześladowania Daniela Deca trwają już bardzo długo. I wreszcie muszą się zakończyć. Posłałeś mi ponowne zaproszenie do grona znajomych, ale tym razem nie mam zamiaru bawić się w twoje podchody. Nie pozwolę się sprowokować, nawet w przypadku kiedy będziesz tu kłamał i wymyślał te twoje bzdury kolego. Jestem o 2 lata mądrzejszy i to co było się nie powtórzy. Poszukaj sobie innego użytkownika forum do ścigania, bo ze mną nie zdziałasz już nic więcej poza tym, że zaczynasz się ośmieszać z każdym kolejnym słowem. (2012/01/09 12:51)

u?ytkownik61983


Tak, a świstak siedzi i zawija ............... (2012/01/09 12:57)

Zibi60


@Diablo - reaguj, taki był wesoły temat i znów kłótnie ! Muszę wrócić do WITAJCIE, tam jest spokój i CZesio jest. (2012/01/09 13:01)

u?ytkownik99254


Kolego Zibi60 gdyby to ciebie zaczepiał ciągle ten osobnik, to pewnie byś w ogóle nie reagował tak? Ten pan ściga mnie od dwóch lat. Ja niestety nie będę milczał. Kłótni by nie było, gdyby nie było tu kolegi Miru57. Czas to zrozumieć.  (2012/01/09 13:06)

u?ytkownik61983


Kolego Zibi60 gdyby to ciebie zaczepiał ciągle ten osobnik, to pewnie byś w ogóle nie reagował tak? Ten pan ściga mnie od dwóch lat. Ja niestety nie będę milczał. Kłótni by nie było, gdyby nie było tu kolegi Miru57. Czas to zrozumieć. 


Ghostmirku ja cię nie zaczepiam, dlaczego nie możesz pisać pod swoim nickiem i wtedy bym cię "przyjacielu" omijał, to takie proste :)
Nie od dwóch lat "przyjacielu" tylko od marca 2011 roku, jeśli się mylę to mnie popraw :) chyba że miałeś na myśli lata kalendarzowe ?
Pisz śmiało naruszenie , nie będę miał żalu do ciebie , dziś czy ostatniego jaka różnica i tak wrócę do ciebie z tęsknoty :))
(2012/01/09 13:15)

Diablo


@Diablo - reaguj, taki był wesoły temat i znów kłótnie ! Muszę wrócić do WITAJCIE, tam jest spokój i CZesio jest.

Masz rację.
Spokój mi tu! (2012/01/09 13:17)

u?ytkownik99254


Żadne argumenty, prośby ani groźby ( choć tych ostatnich nie stosuję) nie odniosą skutku. Trzeba więc zagryźć zęby i być ponad takie zaczepki. Życzę powodzenia w ściganiu kolejnych użytkowników kolego Miru57. Mnie możesz ścigać nawet po grób. Z mojej strony już nie będzie odzewu na twoje oryginalne (choć nie do końca normalne) wystąpienia na wedkuje.pl.  (2012/01/09 13:21)