Wielki konkurs na wedkuje

/ 226 odpowiedzi / 98 zdjęć
Piotr 100574

dla wyjaśnienia mojej foty to jest nie baran tylko kozioł a kozioł kojarzy mi się z diabłem żebyś Diablo nie pomyślał czegoś złego o tej focie :)) (2012/01/07 19:16)

CZzesio

Right click on image for save options.

wersja piekielna

wersja zimowa

no i nad wodą ,na rybach ;)))

(2012/01/07 19:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

Nie widziałem w tym żadnej złośliwości.
Jeśli jednak uraziłem dumę tak szanowanej służby to usuwam.

(2012/01/07 19:40)

Sniper64

Cześć wszystkim:)

A to już pewne jest że jesteś modelem???
jaka nagroda za najlepszy awatar?
(2012/01/07 19:46)

u?ytkownik99069

hefeed8 i dlaczego jesteś taki przeogromnie, złośliwie "zabawny"?  (2012/01/07 19:59)

Diablo

Nie Sniper64,  nie jestem modelem, ale przystojniak ze mnie że hooo. (2012/01/07 23:54)

u?ytkownik30634

Nie Sniper64,  nie jestem modelem, ale przystojniak ze mnie że hooo.

Hahahh ;) (2012/01/08 00:00)

CZzesio

No i poszło wszystko w ... psu na budę ..

wersja piekielna

wersja zimowa

no i nad wodą ,na rybach ;)))

(2012/01/08 09:19)

Diablo

Czesio sie nie przejmuje, Diablo widział Czesia awatary (2012/01/08 10:33)

CZzesio

Ufffffff  :))) Całe szczęście ;) (2012/01/08 10:46)

Zibi60

Tak oglądam te propozycje i dochodzę do wniosku, że moja jest najbardziej kreatywna, po prostu bezkonkurencyjna (nawet CZesia jest cieniarska przy mojej). Zakładam, że wygram i podnoszę żądania:
1. Jeśli byś chciał użyć avatara zaproponowanego przeze mnie roszczę sobie prawo do dwóch przekleństw tygodniowo i jednego bana dla osobiście wybranego usera.
2. CZesio ma mi codziennie wieczorem przysyłać na pw żarcik rysunkowy (musisz się Wiesławie poświęcić, żeby to z nim załatwić - no ale dla takiego avatara !) (2012/01/08 15:08)

Diablo

Kolego Zibi60

Niestety.
Po długich (trwających 16 godzin) i burzliwych naradach Jury (w jednoosobowym składzie) Jednogłośnie zostało postanowione iż Twoja propozycja narusza punkt regulaminu cyt:

"-awatary wulgarne i naruszające regulamin forum (którego nie ma) nie będą brane pod uwagę."

Twoja propozycja nie będzie brana pod uwagę. Jednakowoż nie zostałeś zdyskwalifikowany i masz możliwość wysłania kolejnych awatarów. (2012/01/08 15:21)

u?ytkownik99254

Diablo to Diablo. Postać tak barwna i tak charakterystyczna, że tylko jeden awatar może być brany pod uwagę. Odrobina wyniosłości, trochę szaleństwa, władcza postawa, rezerwa do siebie samego, wygląd księcia, brak zaangażowania w sprawy mało istotne, wierny Toudi, a przy tym poczucie humoru i bajeczna fantazja. Tylko jeden może być księciunio i nie należy zmieniać jego wyglądu. Więc moja propozycja z nadzieją na prawo jednego bluzga i kilku przekleństw to: (2012/01/08 17:07)

Zibi60

Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą i zaprotestować w sprawie tendencyjności jury !
No już dobra, polecam drugi avatar - jedyny jaki mi się z Tobą kojarzy, a jak teraz go nie wybierzesz, to rozwalę się o sosnę - litości ! (2012/01/08 17:46)

Diablo

Kol Zibi60 skoro wiedziałeś że zupa jest za słona juz wczoraj, dlaczego dziś znów ją jadłeś? Druga propozycja także zostanie wyłączona z konkursu. Próbuj proszę dalej. (2012/01/08 20:15)

niutek40

Ha ha ha Zbyszku konfrontacja z sosną nieunikniona . Zdrówka życzę :))  (2012/01/08 20:32)

CZzesio

Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą i zaprotestować w sprawie tendencyjności jury !
No już dobra, polecam drugi avatar - jedyny jaki mi się z Tobą kojarzy, a jak teraz go nie wybierzesz, to rozwalę się o sosnę - litości !

Ojojjoooojjjjjjj ...   Tylko nie to ....panie Zbyszku !  Ok ,ok ...będę co wieczór przysyłał na priv
dowcipy ;))) (niestety rysunkowe nie wchodzą)

Jasiu marudzi ojcu:
- Tato ja chcę na sanki!
- Jestem zmęczony - odpowiada ojciec - Nie ma mowy.
- Tatusiu chodź! Wszystkie dzieci chodzą na sanki.
Po dziesięciu minutach ojciec się poddał i poszedł z synem na sanki.
Minęło pół godziny a dziecko znowu marudzi:
- Tato chodź do domu, ja już nie chcę, już nie pójdę więcej na sanki, ale chodź do domu.
- Nie gadaj tyle, tylko ciągnij!

(2012/01/08 20:52)

u?ytkownik99254

Diablo a ja taki ładny tekst napisałem o twoich przymiotach. Nie pozwolisz mi wygrać konkursu? Nawet się nie odniosłeś do moich pochwał! Jestem zdruzgotany! Twarzy nie pokazuję celowo, byś mnie nie posądził o to, że chce ci zaszkodzić. Bo ja jestem zabójczo piękny, a ty podobno tez. Dlatego z szacunku nie pokazałem buzi. A ty mnie olewasz! (2012/01/08 21:11)