Wielki karp spod lodu

/ 26 odpowiedzi
Askan


Możesz pokazywać takie okazy wtedy gdy napiszesz gdzie go WYJĄŁEŚ,Jak jest to łowisko KOMERCYJNE i nikt tam w zimie nie nęci tylko dokarmia to przestań pisać GŁUPOTY że to jest coś osobliwego.Nuże,nużę itp.itd (2017/01/17 16:49)

SlawekNikt


Film jest podpisany: zbiornik pzw Mormyszka. (2017/01/17 17:00)

Jędrula


Możesz pokazywać takie okazy wtedy gdy napiszesz gdzie go WYJĄŁEŚ,Jak jest to łowisko KOMERCYJNE i nikt tam w zimie nie nęci tylko dokarmia to przestań pisać GŁUPOTY że to jest coś osobliwego.Nuże,nużę itp.itd

  Gościu wyciąga wielkiego karpia z przerębla, a Ty Czesiek piszesz, że to nic nadzwyczajnego? To ja mam całkiem inną skalę wartości. I czy naprawdę takim ważnym jest, czy go złowił na komercji czy na wodzie PZW? (2017/01/17 17:01)

u?ytkownik200880


Bardzo dobrze że nie mówi gdzie, każdy powinien sam szukać miejscowek :) a karpik śliczny :) gratki za wypuszczenie :) (2017/01/17 17:16)

Jakub Woś


Osobiście nie łowię spod lodu wieć mnie to nie dotyczy ale szczęśliwemu łowcy radziłbym pisać do PZW o zwiększenie  dopuszczalnej średnicy otworów w lodzie. Bo jak bedzie takie rybska lowił to 20cm nie wystarczy ;) (2017/01/17 18:25)

SlawekNikt


  Gościu wyciąga wielkiego karpia z przerębla, a Ty Czesiek piszesz, że to nic nadzwyczajnego? To ja mam całkiem inną skalę wartości. I czy naprawdę takim ważnym jest, czy go złowił na komercji czy na wodzie PZW?
Dla jednych ważne, dla innych nie ... jak to bywa w praktycznie każdej dziedzinie.
  (2017/01/17 19:28)

Askan


Możesz pokazywać takie okazy wtedy gdy napiszesz gdzie go WYJĄŁEŚ,Jak jest to łowisko KOMERCYJNE i nikt tam w zimie nie nęci tylko dokarmia to przestań pisać GŁUPOTY że to jest coś osobliwego.Nuże,nużę itp.itd

  Gościu wyciąga wielkiego karpia z przerębla, a Ty Czesiek piszesz, że to nic nadzwyczajnego? To ja mam całkiem inną skalę wartości. I czy naprawdę takim ważnym jest, czy go złowił na komercji czy na wodzie PZW?
ja piszę że to nic nadzwyczajnego bo jakbym jeżdził po komercjach to na pewno miałbym takie okazy.Ja dużo karpi wyjąłem z lodu i w takim okresie kiedy jest ROZTOP i ryba zaczyna ŻEROWAĆ po długiej zimie INTENSYWNIE.Gratki
  (2017/01/17 19:33)

knopers1209


ciężko o roztopy 13 stycznia, poza tym, nie widze problemu. Zapraszam na prywatną rozmowe, dogadamy sie, i co Pan tylko chce to Panu udostępnie by uwiarygodnić wydarzenie, że miało to miejsce na przełowionej, przekłusowanej wodzie PZW w Wielkopolsce (2017/01/17 19:39)

Askan


Bardzo mnie cieszy że z takiej wody wyjąłeś rybę życia.Ja wędkuję na lodzie z najgrubszą żyłką przy spławiku 0,14,główna.na mormyszkę 0,10 i 0,12 a na blaszkę 0,16 i przy takim ciężarze jak Ty wyjąłeś to NIEMOŻLIWE w moim wypadku.WSZYSTKO STARGANE i niesmak bo na lodzie nie wędkuję na grubo.Pozdrawiam serdecznie (2017/01/17 20:00)

knopers1209


Oczywiście musze Panu przyznać racje. Aczkolwiek tego dnia założyłem mormyszkę o wadze 1g-1,3g. Także operowanie tą mormyszką na grubszej zyłce byłoby nie do skontrolowania, Pozdrawiam (2017/01/17 20:05)

u?ytkownik146847


Bardzo mnie cieszy że z takiej wody wyjąłeś rybę życia.Ja wędkuję na lodzie z najgrubszą żyłką przy spławiku 0,14,główna.na mormyszkę 0,10 i 0,12 a na blaszkę 0,16 i przy takim ciężarze jak Ty wyjąłeś to NIEMOŻLIWE w moim wypadku.WSZYSTKO STARGANE i niesmak bo na lodzie nie wędkuję na grubo.Pozdrawiam serdecznie


Niemożliwe jest wyr_ _ _nie sprzątaczki w wojsku i wywruceniu hełmu na lewą stronę , gratulacje dla wędkarza i jego cierpliwość

  (2017/01/17 20:14)

umicha


Radzyny takie skłusowane ? (2017/01/17 20:22)

pstrag222


Wędkarzom nadl komercja się kojaży z wanną pełną , karpi, ale tak niestety nie jest coraz częściej powstają komercje na dzikich jeziorach, zbiornikach i sa to normalne wody tyle tylko, że gospodarz dba o nie.


Za rybę ogromny szacun stary !!!! (2017/01/17 20:25)

erykom


Masakra.Gratulacje!!! (2017/01/17 21:10)

pakul1206


Kolego knopers1209 ale przeczucie jakieś to chyba mieliście bo dziura w lodzie sporawa :) nic tylko pozazdrościć i połamania podlodówki życzyć. (2017/01/17 21:23)

knopers1209


Kolego knopers1209 ale przeczucie jakieś to chyba mieliście bo dziura w lodzie sporawa :) nic tylko pozazdrościć i połamania podlodówki życzyć.
Dziura była najpierw na okonie, potem na leszcza, potem na karpia. Ogólnie 4 razy powiększana :D, na załączonym filmie widać mniej wiecej
  (2017/01/17 22:22)

umicha


Gratuluje i wielkie brawa , gdyby mi to ktoś opowiadał ... no ale teraz uwierze we wszystko . (2017/01/17 23:49)

ryukon1975


Komercja komercji nierówna. Jest komercja którą stanowi niewielki dołek z karpiami jest komercja którą jest zadbany i gospodarowany odcinek rzeki czy jezioro. Szukanie dziury w całym to tylko znak że komuś zazdrość dupska kawał zjadła."Wędkarska rodzina".:))) (2017/01/18 07:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Chociarz miłosnikiem karpi nie jestem to szczerze gratuluję :))) (2017/01/18 10:42)

Haryyy5


ja piszę że to nic nadzwyczajnego bo jakbym jeżdził po komercjach to na pewno miałbym takie okazy.Ja dużo karpi wyjąłem z lodu i w takim okresie kiedy jest ROZTOP i ryba zaczyna ŻEROWAĆ po długiej zimie INTENSYWNIE.Gratki

Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Po wpisie wnioskuję że jednak po komercjach nie jeździsz także nie wiem skąd ta pewność. Ciekawe jest to że najwięcej do powiedzenia na temat komercja = wanna z rybami gdzie nawet nie trzeba się starać żeby coś złowić mają osoby, które często na komercji nigdy nie były. Ja łowię na ogół na PZW ale i na komercję czasem pójdę i chyba jestem najgorszym wędkarzem w Polsce, bo nie raz i nie dwa wracałem z tej wanny z rybami nie łowiąc niczego. Koledzy również wracali nie mając się czym pochwalić. Musimy chyba założyć jakiś klub największych wędkarskich oferm że udało nam się na komercji nic nie złowić. 

P.S. zanim pierwszy raz poszedłem na łowisko prywatne, też myślałem że to ma się do wędkarstwa jak polowanie z kałachem w oborze do myślistwa. Teraz, bogatszy o wiedzę i doświadczenie z pełna odpowiedzialnością stwierdzam że wcale nie jest tak rózowo. Owszem są łowiska gdzie mamy pośrodku łąki wodę metr głębokości, z płaskim dnem bez żadnych zaczepów i nawalone karpii 2-5 kg tyle że faktycznie trudno czegoś nie złowić. Ale to już od wędkarza zależy czy zdecyduje się tam łowić czy wybierze coś trudniejszego. Jak ja zajechałem kiedyś na łowisko i zobaczyłem opisane powyżej warunki to odjechałem, nawet nie wyciągając sprzętu.  (2017/01/18 11:33)

goliatwielki


Gratki dla łowcy. Naprawdę wyczyn na takim zestawie.

Ten temat pojawił się na kilku portalach wędkarskich, ale tylko tutaj połowa postów jest hejtujących gościa, albo próbujących umniejszać jego sukces. Tyle syfu ile jest na tym portalu nie ma nigdzie w sieci. Naprawdę zebrała się tu wśród użytkowników śmietanka ludzi, których celem jest ponarzekanie w necie, często z personalnymi wycieczkami. Kiedyś ten portal trzymał poziom, ba nawet parę lat temu był w sumie najlepszym forum wędkarskim w Polsce. Teraz się tego syfu nie da czytać, oczywiście głównie przez użytkowników. Mi się właśnie przelało i zamykam konto. Są inne, znacznie ciekawsze miejsca w sieci by pogadać o rybach. Pozdrowienia dla normalnych. (2017/01/18 13:54)

zbynio5o


Gratki dla łowcy. Naprawdę wyczyn na takim zestawie.

Ten temat pojawił się na kilku portalach wędkarskich, ale tylko tutaj połowa postów jest hejtujących gościa, albo próbujących umniejszać jego sukces. Tyle syfu ile jest na tym portalu nie ma nigdzie w sieci. Naprawdę zebrała się tu wśród użytkowników śmietanka ludzi, których celem jest ponarzekanie w necie, często z personalnymi wycieczkami. Kiedyś ten portal trzymał poziom, ba nawet parę lat temu był w sumie najlepszym forum wędkarskim w Polsce. Teraz się tego syfu nie da czytać, oczywiście głównie przez użytkowników. Mi się właśnie przelało i zamykam konto. Są inne, znacznie ciekawsze miejsca w sieci by pogadać o rybach. Pozdrowienia dla normalnych.


Nie przesadzaj z tym  hejtem, bo takowego nie widze w tym temacie. 

  (2017/01/18 14:40)

Raba525


Wielkie Gratulacje!! Niesamowity wyczyn i pomyśleć że na tej samej wodzie w te lato nic nie połapałem:)
  (2017/01/18 15:11)

Kabi


Gratulacje , nie lada wyczyn ! Przyznam , że troche szczęśliwie z płetwą ogonową (rybka nie miała takiego kopa jak powinna). A to czy komercja czy nie , nie ma żadnego znaczenia . Liczy się fakt udanego holu i  że rybka wróciła do wody :) (2017/02/08 12:22)