Zaloguj się do konta

Wielka łowiecka-szczupacza brać zapraszam!

utworzono: 2010/04/28 13:39
czaplasiwa

W nawiązaniu do naszej rozmowy, którą przeprowadziliśmy w siedzibie Waszego koła zapraszamy wszystkich chętnych do zasilenia szeregów Klubu. Chcemy wspólnie z Wami go tworzyć i działać dla dobra rzeki Rudawy od źródeł aż do ujścia do Wisły. Celem i zadaniem Klubu jest ochrona przed kłusownictwem, zanieczyszczeniami, pomoc w zarybieniach i akcje "Sprzątania rzeki". Chcemy wspólnie z Wami utworzyć Zarząd Klubu, który został już powołany uchwałą Zarządu Koła Zwierzyniec w Krakowie. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich chętny i proszę o jak naszybszy kontakt ze mną celem ustalenia daty i miejsca wyboru naszego Zarządu. Serdecznie pozdrawiam Krzysztof Kutt - Czapla Siwa - Przyjaciel Szreniawy.


[2010-04-28 13:39]

ojtus

jestem za. O rudawe warto walczyc tu mozna zdzialac naprawde super lowisko.
[2010-05-04 18:56]

czaplasiwa

Czekamy na zgłoszenia chętnych do przystąpienia do Klubu i na szybki wybór władz, aby wspólnie otoczyć opieką Rudawę. [2010-05-05 08:47]

adamsg

jak się do klubu zapisac? jakiś mail, strona www.

[2010-05-05 09:38]

czaplasiwa

Zgodnie z umową czekam na tel. od Waszego człowieka/ i nie mogę się jakoś doczekać a sprawa jest pilna!!!!/. Dotychczasowe wszystkie wiadomości znajdują się na forum naszego koła  - http://www.forumkolazwierzyniec.fora.pl/index.php . Forum otwarte w pełni jest dopiero po zalogowaniu. Oczekujemy od dłuższego czasu na chętnych z Waszego Koła ponieważ chcemy aby Zarząd Klubu składał się z członków obydwóch Kół co znacznie ułatwiło by nam  w przyszłości wszystkie przce związane z całą Rudawą. Tak z odcinkiem górskim jak i nizinnym. Myślę że w najbliższym już czasie zwołamy zebranie wyborcze o terminie którego poinformuję telefonicznie Waszego Prezesa oraz zawiadomię wszystkich chętnych na tym forum. Jeżeli można prosić o naciśk na Wasz Zarząd o jak najszybszy kontakt ze mną będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam  [2010-05-06 11:06]

baldhead
baldhead

Zgodnie z umową czekam na tel. od Waszego człowieka/ i nie mogę się jakoś doczekać a sprawa jest pilna!!!!/. Dotychczasowe wszystkie wiadomości znajdują się na forum naszego koła  - http://www.forumkolazwierzyniec.fora.pl/index.php . Forum otwarte w pełni jest dopiero po zalogowaniu. Oczekujemy od dłuższego czasu na chętnych z Waszego Koła ponieważ chcemy aby Zarząd Klubu składał się z członków obydwóch Kół co znacznie ułatwiło by nam  w przyszłości wszystkie przce związane z całą Rudawą. Tak z odcinkiem górskim jak i nizinnym. Myślę że w najbliższym już czasie zwołamy zebranie wyborcze o terminie którego poinformuję telefonicznie Waszego Prezesa oraz zawiadomię wszystkich chętnych na tym forum. Jeżeli można prosić o naciśk na Wasz Zarząd o jak najszybszy kontakt ze mną będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam 


Zebranie Zarządu Koła odbędzie się w poniedziałek 10.05.2010 r. Będę na tym zebraniu i poruszę tą sprawę. Pozdrawiam. [2010-05-06 15:26]

czaplasiwa

Dzięki. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. SPRAWA BARDZO PILNA!!!! Pozdrawiam [2010-05-06 16:10]

czaplasiwa

I co tam Panowie? Ciągle cisza? Zwołujemy w takim razie zebranie wyborcze. O terminie powiadomy Was na tym forum i tel, do Prezesa p. Leszka żdziobka. [2010-05-11 14:59]

czaplasiwa

Spotykamy się 25.05.2010 w siedzibie koła Zwierzyniec w Krakowie ul. Aleja Słowackiego 30  o godz.18. Wszyscy którzy wyrazili chęć przystąpienia do Klubu Przyjaciół Rudawy proszeni są o przybycie. Będziemy wybierać Zarząd Klubu. Zaproście znajomych kolegów wędkarzy. Sala w kole została już zarezerwowana. Serdecznie zapraszamy. Bez Was to połowa sukcesu. [2010-05-17 15:56]

adamsg

Super.

Postaram się być.

[2010-05-20 15:42]

czaplasiwa

Super. Dlaczego postaram się być? Lepiej brzmi - "Będę na pewno". Czekamy i zapraszamy. [2010-05-20 19:05]