Zaloguj się do konta

Wiązarki do haczyków

utworzono: 2018/02/21 10:54
luk-kr

Witam ktoś może mi ocenic wiązanie haczyków przy uzyciu wspomnianej wiązarki do haczyków.Mam zamiar uwzględic taki przyrząd w zakupach na nowy sezon tylko zastanawiam się,czy jest to warte.Cena tego urządzenia nie jest duża tak ,więc dawajcie opinie . [2018-02-21 10:54]

Jakub Woś

Moim zdaniem to urządzenie dla wyczynowców i tych co mają słabszy wzrok i mikro zestawy. Ja spokojnie radzę sobie bez tego. [2018-02-21 10:59]

kaban

W naszym kole wiązarek używają tylko niektórzy zawodnicy startujacy w zawodach spławikowych. [2018-02-23 06:55]

oldboy

Ja od dawien dawna radzę sobie przy pomocy igły krawieckiej (pomysł zawarty jeszcze w książce "Poradnik wędkarski" Józefa Wyganowskiego z 1956 r.) i jest O.K. Przypony wolę przygotować w domu, bo nad wodą, gdy ryby biorą, to niepotrzebnie się traci czas, nerwy i ...haczyki :D [2018-02-23 22:45]

Julian

Książkę posiadam  tzw. biały kruk  a ma dokładnie tyle samo lat co ja 62.   Węzeł igłowy bo o nim mowa .  Wiązarka do haczyków to może potrzebny ale zawsze gadżet.  Własnoręczne  - uczy cierpliwości . Choć wzrok już nie ten i rączki drżą - stosuję tylko  WŁASNORĘCZNIE   wiązany węzeł  igłowy.  No cóż tylko z czasem zmieniam igły na co raz większe . Przy haczyku 12 czasami śmiesznie to wygląda ale daję radę.  
Pozdrowienia 
Ps. Pamętam że w latach 80 -siątych kupiłem te cacko  w sklepie na Targowej ale gdzieś posiałem . [2018-02-24 14:05]

luk-kr

Wiazareczka zakupiona i powiem mi się dobrze wiąże nią haczyki [2018-03-02 10:27]

Randal

Od dziecka ręcznie wiązałem haczyki i do dziś to robię. Używam również wiązarki. Węzły robione wiązarką są bardzo dobrze ułożone, mocne i niezawodne. Przy cieńszych żyłkach stosuję węzły które mają od 10 do 12 oplotów. Nie namawiam jednak nikogo do wiązarek ani do wiązania ręcznego, każdy powinien wiedzieć który sposób jest dla niego najlepszy. [2018-03-02 11:56]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia